Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strēlniekos sesto reizi sadziedāsies Latvijas vokālie ansambļi 13

Mežotnes pagasta daudzfunkcionālajā centrā «Strēlnieki» sestdien, 30. aprīlī, notiks sestie Latvijas vokālo ansambļu sadziedāšanās svētki «Muļķe sirds», informē kultūras rīkotāja Inga Mauriņa.

Dalību sarīkojumā apstiprinājuši gan vietējie kolektīvi, gan ansambļi no tālākiem novadiem.

«Strēlniekā» uzstāsies vairāki bērnu ansambļi – Bauskas Bērnu un jaunatnes centra vokālā studija un Brunavas ansamblis «Tirli bums» Jurgitas Červinskas vadībā, Ceraukstes kolektīvs «Sākumiņš» ar vadītāju Ariandu Puriņu.

Uzstāsies sieviešu vokālie ansambļi – Codes kolektīvs «Mežrozītes» Māra Lasmaņa vadībā, Jaunsaules senioru ansamblis «Uguntiņas» ar Antru Balgalvi, Rīgas pilsētas 2.slimnīcas ansamblis «Stīga» Jāņa Švarcbaha vadībā, Vircavas kolektīvs «Kanconeta» ar Signi Melderi.
Dziedās Jelgavas pašvaldības iestādes «Kultūra» senioru vokālais ansamblis «Vīzija» Lienes Gailes vadībā. Priekšnesumu sniegs Džūkstes laikmetīgās mūzikas ansamblis «Teic balsis» Ilonas Šperliņas vadībā.

Līdz ar vietējo jaukto ansambli «Mēs» Lanas Āboltiņas vadībā uzstāsies Rīgas vācu kultūras biedrības jauktais vokālais ansamblis «Morgenrot» ar vadītāju Anatoliju Livču. Sarīkojuma priekšnesumiem pievienosies Bauskas Kultūras centra jauktais vokālais ansamblis «Eliksīrs» ar vadītāju Marinu Lazdiņu.

Koncerta sākums «Strēlniekā» paredzēts 30. aprīlī pulksten 17. Visi klausītāji to var apmeklēt bez maksas. Pirms un pēc pasākuma būs apskatāma aušanas pulciņa «Vēverīši» un čaklo rokdarbnieču izstāde «Sievietes vaļasprieks un ikdiena», vēsta I. Mauriņa. Svētkus organizē Mežotnes pagasta pārvalde, «Strēlnieka» jauktais vokālais ansamblis «Mēs», Bauskas novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Vietējais

No vietējiem iedzīvotājiem uz koncertiem atnāk labi ja 10 cilvēki. Vai labāk šādus koncertus nebūtu organizēt pagastu centros vai Bauskā? Būtu Bauskas novada iedzīvotājiem lielāka iespēja sadzirdēt mūziku,bet tagad,kā es,Bauščinieks, lai izbraukāju uz Strēlnieku koncertu? Sabiedriskā tranporta grafiks man neļauj apmeklēt koncertu. Iznāk,ka šis koncerts ir Mauriņas iegribu piepildījums- gribu un taisu un pati arī klausos Kur pamatojums? Apmeklējuma nav,Bauskas novada iedzīvotājiem ar sabiedrisko transportu ierasties ir problemātiski.

pirms 2 gadiem, 2016.04.28 13:56

atbilde

Nu tad ierosiniet lai Bauskas kultūras centrs organizē šādu pasākumu. Bet diez kā tad uz Bausku klausīties koncertu tiks pagastu iedzīvotāji? Sabiedriskā transporta grafisks neatļaus apmeklēt koncertu Bauskā. Tad iznāks ka koncerts būs Ilvas (vai kāda cita) iegribu piepildījums!

pirms 2 gadiem, 2016.04.28 14:34

...

Taksis ar grib nopelnīt,brauc tik.Prieks, kad Inga organizē,malacis.

pirms 2 gadiem, 2016.04.28 15:04

..........

Kurš taksis?

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 19:29

wox

Ingas taksis!

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 20:02

minnele

Masn viens taksists pazīstams.. sirsnīgi iesaku, tik paprasiet!

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 21:49

!!!

Šoreiz lieciet mierā I.Mauriņu!
Tie ir sestie Latvijas vokālo ansambļu sadziedāšanās svētki.

pirms 2 gadiem, 2016.04.28 14:20

gu

Nu ja, sadziedas visi republikas žūrijas izbrāķētie kolektīvi! Vismaz kāds prieks!

pirms 2 gadiem, 2016.04.28 16:50

ug

Nu visi nevar būt ģēniji. Tādēl jau tie ir pašdarbnieku kolektīvi. Un prieks patiešām ir arī par to, ka kāds atkal var izgāst savu žulti - tie tak latvieši bāleliņi. Ka tik citam ieriebt un pateikt ko riebīgu.

pirms 2 gadiem, 2016.04.28 17:56

bauskiniece

Ja cilvēks nav informēts par pasākuma saturu un dalībniekiem, kā arī, ja netaisās šādu sarīkojumu apmeklēt - kāpēc vajadzētu piesmērēt internetu ar saviem dīvainajiem secinājumiem? Izklausās traki... Vainīgas mēness fāzes, vai baigi gribas līdzināties lielo pilsētu komentētājiem? :D

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 21:46

pēpe

Cik tad var skatīties vienus un tos pašus rokdarbnieču darbus? Nekas jauns!

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 19:29

sise

Un kur var aplūkot tavus darbiņus? Labprāt iedvesmotos :)

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 21:38

Vietējās ziņas