Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Suitu sievas» pošas uz Grenctāli

Iepazīstinot ar Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem, sestdien, 9. decembrī, Grenctāles kultūras namā notiks kurzemnieku diena. Šo, kā arī iepriekšējo pasākumu rīko vietējā SIA «Radīti kultūrai».

Sestdienā uz Grenctāli saposušies Kurzemes amatnieki. Viņi zemgaliešiem vedīs maizi no Liepājas, konfektes «Gotiņa» no Saldus. Interesenti varēs apskatīt un iegādāties Jūrkalnes kokamatnieka izstrādājumus, piedāvājumā būs mājas vīns no Kandavas. Ja jūrā valdīs «pareizais» vējš, Užavas zvejnieki solījuši ierasties ar kūpinātām zivīm. Lai andelēšanās ritētu jautrāk, uz Grenctāli pošas «Suitu sievas» no Alsungas.

Kurzemnieku tirgus apmeklējums Grenctāles kultūras namā ir bez maksas. Savukārt ieejas biļetes jāiegādājas pēcpusdienas koncertam. Tajā uz skatuves kāps muzikālie kolektīvi «Ventspils blūmīzeristi» un «Lustīgais blūmīzers» no Saldus. Uzstāsies grupas «Jūrkant» solists Māris Blāze, kā arī grupas «Līvi» dibinātājs Juris Pavītols ar dēlu Matīsu Pavītolu.

Pēc koncerta kultūras nama mazajā zālē būs balle. Tajā muzicēs «Lustīgais blūmīzers». SIA «Radīti kultūrai» oktobrī sāka sarīkojumu ciklu par kultūrvēsturisko novadu dienām Grenctālē. Pirmajā pasākumā apmeklētājus iepazīstināja ar Latgales amatniekiem, uzstājās Austrumlatvijas mūziķi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas