Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sumina Bauskas slimnīcas darbinieces 6

Medicīnas darbinieku diena Bauskas slimnīcā tika svinēta īpašā noskaņā. Kolektīvā šajā dienā, 19. jūnijā, sumināja divas ilggadējas, pieredzējušas darbinieces.

SIA «Bauskas slimnīca» finanšu uzskaites daļas vadītāja Sandra Drozdovska «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka pateicību par slimnīcas pacientu aprūpi saņēma ārste, diagnostikas radioloģe Sandra Dzīvīte un medicīnas māsa Sarmīte Matulēna. Abām mediķēm pasniedza ziedus un glītas vāzes ar iegravētu pateicības tekstu.

S. Matulēna Bauskas slimnīcā strādā kopš 1990. gada. Viņas sirsnība un iejūtība, pildot medicīnas māsas pienākumus, savulaik novērtēta ar Sirdsmāsiņas titulu. S. Dzīvīte Bauskas slimnīcā strādā kopš 1986. gada.

 «Saņemot pateicību, biju nedaudz apmulsusi, jo te strādāju, kalendārā neskatoties. Izrādās, darbā Bauskā aizvadīti jau trīsdesmit gadu. Esmu priecīga par kolēģu un vadības sagādāto pagodinājumu. Taču galvenie mana darba vērtētāji ir pacienti un, protams, es pati,» emocijas par suminājumu «Bauskas Dzīvei» atklāja daktere S. Dzīvīte.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vita

Sandra Dzīvīte brīnišķīga daktere ,man prieks!

pirms 2 gadiem, 2016.06.24 11:05

Lory

Jauki! Prieks, ka mūsu pilsētā medicīnas iestādē strādā tik gudra, jauka un atsaucīga medicīnas darbiniece kā S.Dzīvīte. Lai turpmākie darba gadi sagādā vēl lielāku darba prieku un gandarījumu!

pirms 2 gadiem, 2016.06.24 18:08

ilggadīga paciente

Apsveicu!
Talantīga,nesavtīga un sirsnīga!
Paldies dr.S.Dzīvītei!

pirms 2 gadiem, 2016.06.25 10:20

aija leitāne

S,Dzīvīte- sirsnīgākā, atsaucīgākā, laipnākā ārste!!!!! lai veselība un priecājos par novērtējumu! veselību Jums dakterīt!

pirms 2 gadiem, 2016.06.25 17:56

Ilze

Prieks, ka Sarmīte ir saņēmusi pateicību. Viņa to ir godam pelnījusi, lai veicas.

pirms 2 gadiem, 2016.06.25 21:15

Vietējās ziņas