Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētdien Rundāles pilī – sakrālās mūzikas koncerts

Sakrālās un klasiskās mūzikas koncerts 11. jūnijā pulksten 17 notiks Rundāles pils Baltajā zālē. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas tenors Juris Vizbulis un soprāns no Francijas Izabella Segijoma, viņus pavadīs pianiste Ruta Birzule, portālu informē pasākuma organizatore Terēze Tamovica.

Abi solisti sadarbojas jau trešo vasaru, sniedzot garīgās un klasiskās mūzikas koncertus Francijā, bet tagad arī pirmo reizi Latvijā. Mākslinieku un organizatoru doma ir ar koncerta starpniecību veidot draudzīgas un vienojošas izjūtas starp klausītājiem un izpildītājiem, izjusti un vienkārši atspoguļojot un nododot klausītājiem mūzikas svētīgo, atbrīvojošo spēku.

Koncertā tiks izpildītas komponistu G. F. Hendeļa, Š. Guno, K. V. Gluka, V. Bellīni un citu skaņražu operu ārijas, kā arī komponistu Ž. Bizē, A. L. Vēbera, G. Forē, F. P. Tosti un C. Franka sakrālā mūzika. Latviešu komponista Ērika Ešenvalda «O’Salutaris Hostia» solisti dziedās duetā.

Terēze Tamovica uzsver: «Ar sakrālās mūzikas jauno, atbrīvojošo enerģiju klausītāji gūs stiprinājumu ģimenē un darbā, apzinoties, ka mēs katrs esam daļa no skaistās un stiprās Dieva radītās pasaules.»

Koncerta apmeklējums visiem ir bez maksas. Organizatori sirsnīgi pateicas atbalstītājiem – SIA «Bauskas alus» valdes priekšsēdētājam Vladimiram Barskovam, zemnieku saimniecībai «Krišjāņi», Mirdzai Ludiņai. Pateicība arī citiem labvēļiem, kuru vārdi nav nosaukti, un palīgiem, kā arī Rundāles pils muzeja vadībai, kas laipni atvēlēja telpu koncertam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas