Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētkos daudz pasākumu bērniem

Pilsētas svētkos «Bauskas smeķis» sestdien, 6. augustā, vecāki tiek gaidīti kopā ar bērniem. Bauskas kultūras centra speciālists Jānis Bukšs apgalvo, interesanti šo dienu varēs pavadīt gan pieaugušie, gan viņu atvases.

Bauskas muzejā interaktīvajā pasākumā «Laiks spēlēties» kopā ar vecākiem bērni mācīsies izgatavot oriģinālas kartītes. Rātslaukumā par svētku gaisotni rūpēsies Bauskas jaunie mākslinieki no vokālajām studijām «Pigoriņi», «Saules zaķi», «Tirli bums». Uz skatuves kāps popgrupa «DoReMi», grupa «Bekars», solistes Adriana Miglāne un Nikola Luīze Platā, kā arī deju grupa «Lēra».

Jaunākajiem svētku dalībniekiem laukumā pie tirdzniecības centra «Rimi» jau tagad darbojas «Annels» atrakcijas, Pasta ielā būs «Priekatrakcijas», sejiņu apgleznošana un apvienības «Jums» radošās darbnīcas bērniem. Tepat norisināsies «Mis Dimanta foto» skaistumkonkursa atlases fotosesija. Plūdoņa un Saules ielas krustojumā Valsts policijas draugi runcis Rūdis un bebrs Bruno sniegs derīgus padomus. Te bērni laiku varēs vadīt grīdas spēlēs, atstarotāju darbnīcā, varēs minēt krustvārdu mīklas, aplūkot ieroču izstādi, pielaikot policijas speciālo ekipējumu un iemācīties fiksēt pirkstu nospiedumus. Ēdinātāji būs parūpējušies gan par sātīgu maltīti, gan dažādiem bērniem tīkamiem našķiem.

BKC direktors Jānis Dūmiņš piebilst, ka vakarā ap plkst. 23.30, pēc grupas «Keksi» priekšnesuma pilsētas debesis izgaismos svētku salūts. Par to parūpējušies pilsētas uzņēmēji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas