Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētkus Budbergā veltī līdzās plūstošajai Mēmelei 15

Ikgadējie novadnieku svētki «Budberga laikmeta griežos» šogad norisinājās jau 16. reizi. Sestdienas, 16. jūlija, pievakarē uz Budbergas parku, kas atrodas Brunavas pagasta pašā nomalē, bija ieradušies ap pussimts apmeklētāju. Uzrunājot sanākušos, pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova pastāstīja, ka šogad estrādē salabota grīda, uzstādīti jauni soli.

Kultūras darba organizatore Jurgita Červinska atzina, ka daudzajos gados, kopš notiek svētki Budbergā, nekad nav īpaši godināta parkam līdzās esošā Mēmele. Tādēļ šogad dziesmas, dzejoļi un dejas tika veltīti šai upei. Uzstājās pagasta kolektīvi: jauktais koris «Grenctāle» un bērnu vokālais ansamblis «Tirlī bums». No Jaunsaules bija atbraukušas vokālā ansambļa «Uguntiņas» dziedātājas. Ar skaļiem aplausiem skatītāji sveica eksotisko deju grupas «Jasmīna» uzstāšanos.

Uz koncertu Budbergā bija atbraukuši ļaudis no Brunavas, Raiņa, Ērgļiem, ieradušies arī daži tuvējo māju iemītnieki. Viņus interesēja iespēja satikties, aprunāties un, protams, noskatīties koncertu. Saposto dāmu tērpi diemžēl disonēja ar nenopļauto zāli parkā un deju laukumā un peļķi skatuves priekšā.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

brunaviete

Tiešām izskatās kad soli nolikti pļavā, bet skaisti.

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 08:16

Brunaviets

Un kam tad vajadzēja nopļaut to zāli? Jurgitai vai?
Tā jau ir kad pagastā nav īsta saimnieka.

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 11:26

Kārtība

Ja organizē pasākumu, tad jāgādā par sakoptu vidi. Tu taču arī neslaucītā istabā ciemiņus nelaid? Jurgitai nav jāpļauj, bet pirms pasākuma jāpārbauda gan, vai vieta ir kārtībā. Bet, ķeksītis ir atstrādāts, tātad viss kārtībā.

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 16:27

Zālīte.

Nu tad kārtība ej un pārbaudi ja tik gudrs esi sēžot pie datora. Neredzu iemeslu cepienam. Pilsētniekiem t''a jau ir pļava.

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 16:51

Daba

Par nenopļauto zāli gan jāsadod apsaimniekotājam, jo būtu taču jāsaprot ka pirms svētkiem jāsakopj. Bet par to peļķi varat pateikties mātei dabai par lietutiņu un vietējiem puišiem kuri iepriekšējā vakarā kārtējo reizi pirms pasākuma ir izbraukājuši estrādes priekšu ar saviem transportlīdzekļiem.

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 12:40

(((

izskatās gaužām nožēlojami..... žēl..
jādomā par bedru "aizlāpīšanu"un zālītes iesēšanu....

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 17:40

vietējā

Jāpadomā par tiem vandāļiem kas vienmēr tusējas pie estrādes, tad arī zēlīte augs kad tur nebraukās ar mašīnām vietējie puiši, kuriem it kā jau vairs nav 16 un glavai tā kā būtu jābūt uz pleciem.

pirms 2 gadiem, 2016.07.19 11:14

zigis

Saimnieks droši ka ir,tikai algas dienās!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 18:38

Jānis

Kauns pagasta darbiniekiem,tā ir ,kad priekšniece no cita pagasta, kas dod prioritāti bomžiem, bet vienīgo parku nevar izpļaut.

pirms 2 gadiem, 2016.07.18 22:41

cits pagasts

Ne jau tāpēc ka pagasta priekšniece no cita pagasta, un ne jau par bomžiem iet runa. Pieauguši tak cilvēki visi, vajadzētu domāt par to, kas jādara. Un tiem brēcējiem tagad atkal ir ko runāt, ja rakstā nebūtu pēdējā nievājošā teikuma, tad nebūtu te kam to žulti izliet. Cik zināms pasākuma organizatora pienākumos neietilpst pārbaudīt, ko dara vai nedara apsaimniekotāji, bet šis gadījums pierada, ka uzticēties nevar , diemžēl turpmāk būs jāpārbauda, lai vairs tā neatkārtojas. Izturību pasākuma organizatorei, jo čūsku un rējēju daudz apkārt.

pirms 2 gadiem, 2016.07.19 11:28

brunaviete

Tiešām Jānis ir kaut ko sapīpējies, jo nesaprotu kāda sakarība ir ar darbinieku neizdarībām ar bomžiem, jo tas ka bija nepatīkami skatīties par apkārtnes nesakoptību. Paldies Jurgitai par pasākuma organizēšanu, bet par pārējo var teikt tikai fui, ja rīko tādu pasākumu tomēr ir viss kārtīgi jāpārbauda ir vēl pirms pasākuma neskatoties kad tā ir brīvdiena par to taču saņemam algu.

pirms 2 gadiem, 2016.07.19 11:39

Jurgita

Paldies par "jauko" rakstu, paldies par padomiem!
Npaņemšu vectēva izkapti lai nopļautu zālīti un spainīti, lai izsmeltu estrādes priekšā esošo peļķi! Lai Jums visiem jauka vasara!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.19 17:50

Jurgita

Paldies par "jauko" rakstu, paldies par padomiem!
Npaņemšu vectēva izkapti lai nopļautu zālīti un spainīti, lai izsmeltu estrādes priekšā esošo peļķi! Lai Jums visiem jauka vasara!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.19 17:50

?

Netīrā klubā tu arī rīko pasākumus? Vai arī pirms pasākuma pati to mazgā?

pirms 2 gadiem, 2016.07.19 22:57

Vietējās ziņas