Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svitenē pēta vārda un uzvārda pausto informāciju 2

Vārdā un uzvārdā ietverto vēstījumu visiem interesentiem sestdien, 18. janvārī, Rundāles novada Svitenes tautas namā palīdzēja izzināt Sokrata tautskolas lektore Irēna Rudzāte.

Vairāk nekā divas stundas gandrīz 20 vietējās sievietes bija pulcējušās vienkopus, lai pētītu savu vārdu un uzvārdu. Numeroloģijas mācības skatījumā burtos ietvertā informācija atklāj personību, kā arī dvēseles un likteņa galvenos uzdevumus.

Numeroloģija ir skaitļu filozofija, kas radusies tālā senatnē. Grieķu matemātiķis, astrologs un filozofs Pitagors sestajā gadsimtā pirms mūsu ēras, apkopojot seno cilvēku gudrības par skaitļiem un to ietekmēm, izvirzīja teoriju, ka skaitļi nosaka Visuma un pasaules kārtību, kā arī katra cilvēka dzīvi un likteni.

Lektore norādīja, ka vārdā apslēpta plaša informācija: «Zinot, kā cilvēku sauc, var spriest, kāds viņš ir.»

Katram burtam, kas veido mūsu vārdu, ir sava skaitliskā vērtība. To aprēķinot, varēja noskaidrot, pēc kā ilgojas mūsu dvēsele, kādus mūs redz citi, kā mēs pildām pienākumus un kā izmantojam iespējas.

Sviteniece Gundega Kaulene teic, ka internetā par šo tēmu atrodama plaša informācija, tomēr, intereses vadīta, nolēmusi apmeklēt lekciju klātienē. Viņa stāsta, ka šī joma neesot sveša, jo iepriekš interesējusies par ezoteriku un horoskopiem. «Katrā šādā pasākumā iespējams iegūt ko noderīgu. Galvenais ir ticēt,» spriež sviteniece, piebilzdama, ka iegūtā informācija tiks likta lietā ikdienas dzīvē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sokrats ņirdz

Tik tiešām - galvenais ticēt ! Ka debesīs labāki būs,bet mirt tā negribās. Ka beidzot Dievs laidīs mums laimē diet mūs Latvijā. Kad pūcei aste ziedēs - ha ha ha !

pirms 4 gadiem, 2014.01.20 13:18

krustiņš

Un pie tam kā lasīju- tas viss 20cilvēkiem.
ļoti jau nu prātīga naudas pielietošana.

pirms 4 gadiem, 2014.01.21 08:48

Vietējās ziņas