Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Talkas laikā rundālieši piepildījuši 1350 atkritumu maisu 6

Piedaloties lielajā talkā 24. aprīlī, attālāku vietu sakopšanai Rundāles novadā tika izveidota mobilā vienība. Tajā bija desmit jauniešu no Pilsrundāles, kuri sakopa makšķernieku iecienītu atpūtas vietu pie Priedīšu ciema, ceļa posmu Ziedoņi-Skuju kroga mežs. Šeit piedalījās arī zemnieki ar savu tehniku, informē Laura Ārente, sabiedrisko attiecību speciāliste.Rundāles pašvaldības darbinieki un novada pensionāru grupa strādāja Lielupes krastmalā pie Mežotnes pilskalna, vāca atkritumus Mežotnes baznīcas, pilskalna un Vīna kalna apkārtnē.  Pilsrundālē iedzīvotāji sakopa Dzirnavu dīķa un Sudmalu kapu apkārtni. Saulainieši strādāja Kaucītes upes ielejā, bet svitenieki aktīvi iesaistījās muižas parka un Svitenes ezera peldvietas sakopšanā, tīrīja ceļmalas. Viesturu pagastā talcinieki strādāja Lielupes krastmalā pie Grāvendāles, vāca atkritumus ceļmalā, Bērstelē tika strādāts Beķeru kapos. Kopumā Rundāles novadā tika piepildīti 1350 atkritumu maisi, bet talcinieku varēja būt vairāk, atzīst novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Ercens. Novada dome pateicas visiem, kuri ieguldīja darbu un pūles vides sakopšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

gg

Jā šmucīgi gan cilvēki dzīvo tai Rundāles novadā, ai,ai un vēl lielās ar to...

pirms 8 gadiem, 2010.04.29 18:59

jautājums

Vai Mežotnes pilskalns un Vīna kalns nav kādam no pašvaldības piederīgs ka tur patstavīgi tāda rosība.Kapus jau visu laiku kopa simtlatnieki.Ja šiem cilvēkiem Eiropa ļauj nopelnīt lai dara lietderīgus darbus nevis ciemata apsaimniekošanā esošajās mājās mazgā kāpņu telpas, kas jādara pavisam citam kas saņem par to attiecīgu algu.

pirms 8 gadiem, 2010.04.29 09:50

kaimiņš

Laikam nav ar ko citu lielīties, ka jāmēra mēslu daudzums pagastā .

pirms 8 gadiem, 2010.04.28 21:52

Peacemaker

Daudz d...š, daudz jāvāc! Ja ikdienā aiz sevis savāktu, tad talkas laikā nebūtu tik daudz jāvāc un jāmērās ''krāniņiem" kurš nu vairāk savācis! Iesaku ikdienā aiz sevis nemēslot, tad arī talkas laikā varēs sakopt kādu aizaugušu teritoriju, nevis tikai savākt to, kas visu gadu piegānīts!!!

pirms 8 gadiem, 2010.04.28 20:58

Tos maisus jau nepiepilda līdz galam. Un saliek lapas, kuras vispār vajag vest prom nevis maisos.Drīzāk valstī tā ir izšķērdība.

pirms 8 gadiem, 2010.04.28 17:59

Vietējās ziņas