Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tapis Rīgai veltīts kalendārs

Bauskas un Rundāles novada skolu audzēkņi izgatavojuši kārtējo kalendāru. Tas tapis no vizuālās mākslas konkursā iesūtītajiem darbiem.

Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Olita Vulāne stāsta, ka šogad konkurss bijis veltīts Rīgai kā Eiropas kultūras galvaspilsētai. Tam iesūtīti abu novadu skolu 74 audzēkņu darbi. Žūrija izraudzījusies 12 labākos zīmējumus katra mēneša lapai, kā arī kalendāra vākam.

Bauskas 2. vidusskolas Baltajā zālē trešdien, 15. janvārī, notiks svinīga kalendāra atvēršana. Jauno izdevumu saņems publicēto darbu autori un viņu pedagogi. Svētku noskaņu radīs Bauskas 2. vidusskolas audzēkņu priekšnesumi.

Šo vizuālās mākslas projektu tradicionāli īsteno Bauskas novada izglītības nodaļa. Tā iniciatore ir vizuālās mākslas pedagogu metodiskās apvienības vadītāja Natālija Matulēviča.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas