Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiekas agrie laikrakstu piegādātāji 3

Saņemt «Bauskas Dzīvi» vēl pirms brokastīm - vairāki simti Bauskas un Bērzkalnu iedzīvotāju izmanto šo iespēju jau otro gadu. To viņiem nodrošina īpaša darbinieku grupa - laikraksta piegādātāji. Īsi pirms gadumijas šie septiņi, kā viņus daudzi paspējuši nodēvēt, agrie labo ziņu piegādātāji, pulcējās laikraksta redakcijā. Tikšanās iemesls bija pārrunāt aizvadīto darba gadu, spriest par turpmākajām gaitām. «Bauskas Dzīves» mārketinga speciāliste Dace Karļuka pastāstīja, ka no iedzīvotājiem nācies uzklausīt daudz labu vārdu par agrajiem avīžu iznēsātājiem. Ilze Segliņa no Miera ielas labus vārdus veltījusi piegādātājai Svetlanai Pečenajai. Savukārt Monika Urbanoviča, atnākot abonēt laikrakstu uz redakciju, atzīst, ka nebija iedomājusies, ka mūsdienās ir tik akurāti un kārtīgi sava darba darītāji. Tikšanās reizē nācās uzklausīt arī daudz neparastu atgadījumu par agrajās rīta gaitās pieredzēto. Interesanti mēdzot būt sestdienu rīti. Ne vienu reizi vien pastniecītei nācies sagurušajam klubiņu apmeklētājam palīdzēt nospiest vajadzīgo durvju kodu. Diemžēl rīta skaistumu nereti bojā nevīžīgu atpūtnieku atstātas pudeles, piesārņotas ielas. Rudīte Vecvagare atzīst, šis darbs viņai ir lielisks veids, kā uzlabot veselību: «Redzu, citi rīta agrumā, nūjas rokās paņēmuši, veic apļus pilsētas stadionā. Es, nesot avīzes, dabūju vēl vairāk izstaigāties, bet man par to vēl samaksā. Kurā vēl vietā darbs ir apvienots ar veselīgu rītarosmi? Īpaši skaisti, svaiguma un smaržu pilni ir pavasara agrie rīti Bauskā.» Visi kā viens piegādātāji uzteic šoferi Māri Krūmiņu, kurš vienmēr ir atsaucīgs, rūpējas, lai ikviens savu avīžu kaudzīti saņemtu laikus. Viņš arī nekad neatsaka palīdzēt, ja kādam darbā radusies kāda problēma. Laikrakstu piegādātāji atzīst, pirmajā darba gadā spējuši izveidot labu un draudzīgu, arī izpalīdzīgu kolektīvu. Tādējādi kopā ir vieglāk pārvarēt dažādus sarežģījumus, kas gadās katrā darbā. Saviem klientiem, laikraksta «Bauskas Dzīve» saņēmējiem, viņi iesaka neaizmirst rūpīgāk pieskatīt savus četrkājainos mīluļus. Savukārt vairāku daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem būtu pēdējais laiks padomāt, kā labiekārtot, salabot kopējās pastkastītes. Dažviet tās ir morāli un fiziski ļoti novecojušas. «Galvenais, vairāk abonējiet avīzes! Tad būsim droši, ka mums piederēs viena no lielākajām šī laika vērtībām - darbs,» tāds ir pasta piegādātāju kopējais vēlējums saviem klientiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

eu

ir o.k., es varu arī savus 40 santīmus ietaupīt!

pirms 8 gadiem, 2010.01.04 09:58

eu

Mārketinga speciāliste varētu jaunajā gadā piestrādāt pie tā, lai B.Dz. piektdienas numurs būtu pieejams veikalos. Gada nogalē ir likvidēti Narvesena kioski, ne 23.12., ne 30.12. avīzes nebija nopērkamas. Izskraidīju visus Bauskas veikalus, bet nekā.... Domāju, ka tāda nebiju vienīgā.

pirms 8 gadiem, 2010.01.02 20:47

Vietējās ziņas