Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tikšanos ar Iecavas pašvaldības vadību apmeklē ap 40 novada iedzīvotāju 6

Pašvaldības rīkoto tikšanos ar Iecavas novada domes deputātiem un izpildu amatpersonām trešdienas, 14. maija, vakarā apmeklēja ap 40 iedzīvotāju. Dažādu tematu izklāsts no pašvaldības vadības puses un cilvēku uzdoto jautājumu komentēšana risinājās divas stundas.

Cilvēki pauda vēlmi tikšanos vairāk veidot kā sarunu par dažādām problēmām, taču pašvaldības vadītāji paziņoja, ka sanāksme sasaukta, lai nepastarpināti informētu iedzīvotājus par domes darbu.

Novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis, izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs, deputāts un zemes ierīcības dienesta vadītājs Aivars Mačeks, kā arī pašvaldības dārzniece Sarmīte Avota stāstīja par diviem plānotajiem projektiem – Skolas ielas rekonstrukciju un parka labiekārtošanu.

Uz konkrētiem jautājumiem par dažādām problēmām no J. Pelša, A. Mačeka un M. Veinberga biežākā bija atbilde – «mēs par to domājam». Konkrētāk apspriest risināmās lietas esot jānāk uz pašvaldību. Jāpiebilst gan, ka strādājošajiem piemērotā laikā vakarā cilvēkus pieņem vien opozīcijas deputāti, kam lemšanā faktiski nav nekādas ietekmes.

Kaut arī uz tikšanos bija atnākuši, pie vārda netika pozīcijas deputāts Juris Krievs un opozīcijas pārstāve Astrīda Vītola, kura pēcāk «Bauskas Dzīvei» atzina – vismaz uzzinājusi dažas lietas, ko dara pašvaldības vadība, bet par kurām kā deputāte iepriekš nebija informēta. Vien nelielu repliku pie temata par novada attīstības plānu paguva iestarpināt opozīcijas deputāts Edvīns Circenis. Cits opozīcijas pārstāvis Atis Avots pats ņēma vārdu īsi pirms sanāksmes beigām, apspriežot namu apsaimniekošanu.

Iecavas jauniešu padomes pārstāve Laine Baha pēc sanāksmes «Bauskas Dzīvei» atzina, ka ne uz vienu jautājumu konkrēta atbilde nav saņemta. Taču iedzīvotāji par pozitīvu soli uzskata pašu tikšanās rīkošanu un pauda cerību, ka tieša pašvaldības vadības saruna ar iedzīvotājiem kļūs par ikdienu.

Vairāk par tikšanās laikā apspriesto lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

kas i

kā A. E teksts par iecavu tā nav labi. kaut kas labs Iecavā arī notiek ???

pirms 4 gadiem, 2014.05.18 14:15

neiecavnieks

"Bauskas Dzīve" kā vienmēr un tendenciozi Iecavas vadību pasniedz negatīvā gaismā. No Iecavas novada domes ļoti daudziem Latvijas novadiem (arī Bauskas) vajadzētu pamācīties kā saimniekot un komunicēt...

pirms 4 gadiem, 2014.05.19 10:08

jā....

tādi ir, kā izrādās, daži mums deputāti, ka nezina kas notiek novada domē.

pirms 4 gadiem, 2014.05.19 15:30

taspats

Interesanti par ko tad Iecavas pašvaldība ieguva "Eiropas gada pašvaldība 2013" un J.Pelsis triju zvaigžņu ordeni, kļūdas pēc, vai tāpat vien?! A.Ērgle tiešām izskatās ir "ļoti zinoša un izglītota" žurnāliste...

pirms 4 gadiem, 2014.05.20 09:01

beidzot atbildiet

Jautājums

Ko darba laikā SIA "PROCEL" objektos dara būvinspektors Barovskis ?? un ar cik pašvaldībām viņš ir noslēdzis haltūrēšanas līgumus, Viņam nav pat augstākā izglīība , bez kuras daudziem atsaka darbu būvniecībās specialitātēs?? barovskis kopš brežņeva laikiem izpilda pasūtījumus, ar pelsi ir noslēdzis vienošanos , bet iedzīvotājus novadā nepieņem ,tiem jābrauc uz kaimiņu novadu , kur kungs pieņem tikai da''zas stundas nedēļā???

pirms 4 gadiem, 2014.05.20 13:33

juta

mums vajag ielikteņus

pirms 4 gadiem, 2014.05.20 13:55

Vietējās ziņas