Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Trasta komercbanka» rīko trešo izsoli īpašumiem Ķekavā un Bauskā 6

Likvidējamā AS «Trasta komercbanka» rīko trešo izsoli nekustamajiem īpašumiem Ķekavā un Bauskā.

«Trasta komercbanka» kopā ar SIA «TKB līzings» izsludinājusi trešo labprātīgo izsoli 55 savstarpēji saistītiem neapbūvētiem nekustamiem īpašumiem Bauskā. Īpašumi tiks izsolīti kā lietu kopība. Nekustamo īpašumu kopums atrodas Bauskā, Avotu ielā, Vidus ielā, Salātu ielā, Klusajā ielā, Ceraukstes ielā, Ozolu ielā un Pilskalna ielā. To veido 55 zemesgabali ar kopējo platību 155 782 kvadrātmetri. Nekustamā īpašuma izsoles tirgus cena ir 81 000 eiro, bet izsoles sākumcena ir 49 000 eiro, kas nav apliekami ar pievienotās vērtības nodokli.

Izsole notiks 23. augustā Rīgā, Palasta ielā 1. Izsole notiks ar augšupejošu soli. Pretendentiem ne vēlāk kā piecas dienas līdz izsolei jāieskaita nekustamā īpašuma pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles tirgus cenas jeb 8100 eiro, kā arī dalības maksa 100 eiro.

Kā ziņots, Eiropas Centrālā banka pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma 3. martā anulēja «Trasta komercbankas» licenci, bet 14. martā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzina «Trasta komercbanku» par likvidējamu un par bankas likvidatoru iecēla zvērinātu advokātu Ilmāru Krūmu.

Kopš bankas atzīšanas par likvidējamu līdz jūnija beigām likvidators atguvis 74,1 miljonu eiro.

Bankas likvidācijas procesā līdz 5. jūlijam izsolēs bija izdevies pārdot divus zemesgabalus, vairākas automašīnas, kā arī prasījuma tiesības pret AS «Mikolajevas maizes kombināts». Vairākiem nekustamajiem īpašumiem likvidators izsludinājis otro un trešo izsoli.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

hmm

nu un ko darit ar to pensionaru pilsetu?vel 10 gadi tada tempa un ari bauska visas skolas bus slegtas

pirms 2 gadiem, 2016.07.25 21:24

Kur?

Kur Bauskā ir Avotu, Vidus, Klusā, Ceraukstes, Ozolu iela????

pirms 2 gadiem, 2016.07.25 20:00

Kur-kur

Vecajā ābeļdārzā aiz Topa, plānotās, bet neizbūvētās ielas.

pirms 2 gadiem, 2016.07.25 20:27

no kur?

Tad pārdod veco ābeļdārzu, kas bija pareizticīgo baznīcas atgūtais īpašums. Nodzina visus mazdārziņu čeklos kopējus un tagad banka visu pārdod.

pirms 2 gadiem, 2016.07.26 11:31

Vista

Tie.kas apveltīti ar prāta spējām ,jau pārvietojās tuvāk Rīgai.Paliks Bauskā vecas tantas,onkas un dome.

pirms 2 gadiem, 2016.07.25 22:35

Vietējās ziņas