Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turku kalnu trasē Vecumniekos sestdien rīko velosipēdu un motokrosa sacensības

Velosipēdu un motokrosa sacensības, kā arī «Zelta mopēda» čempionāta 6. posms notiks sestdien, 24. septembrī, Vecumniekos, Turku kalnu trasē. Tā būs Viktora Teseļska piemiņas kausa izcīņa.

Sacensības ir veltītas Vecumnieku motokluba «Liesma» pirmā vadītāja Viktora Teseļska piemiņai. Viņš organizēja motokrosa cīņas Vecumniekos laikā no 1979. līdz 1986. gadam. Šādas piemiņas sacīkstes tiek rīkotas jau piekto gadu, informē šī kluba atjaunotājs un pašreizējais vadītājs Ainārs Ābeltiņš.

Sacensību dienas kārtībā paredzēta reģistrācija un tehniskā kontrole no plkst. 8.30 līdz 10.30. Izmēģināt savus spēkus sacīkstēs aicināti dalībnieki no piecu gadu vecuma. Jaunākajiem velosipēdistiem mērošanās spēkiem sāksies pulksten 11, bet pieaugušajiem pusstundu vēlāk. Vērtēšana notiks četrās vecuma grupās – 5 – 10, 11 – 14, 15 – 17 gadu vecuma grupās un pieaugušo grupā.

No pulksten 12 trasē būs dzirdama motoru rūkoņa. Uz starta līniju divos braucienos stāsies retroklase, sporta mopēdi un divātrumu mopēdi, 45 cm3 ST līdz 16 gadiem un meitenes, kā arī 45 cm3 ST klasē braucēji, kas vecāki par 16 gadiem. Dalības maksa sacīkstēm no piecus līdz 14 gadus veciem dalībniekiem – 2 eiro, no 15 gadiem un sievietēm – 3 eiro. Skatītājiem ieeja bez maksas.

Sacensību organizators atgādina, ka dalībniekiem jābūt ģērbtiem garajās biksēs un kreklos ar garām piedurknēm, kā arī aizsargcimdos. Obligāti jābūt aizsargķiverēm, taču tiks līdzēts arī ar jātnieku, celtniecības vai motoaizsargķiveri. Velosipēdam, tāpat kā motokrosa spēkratiem, jābūt aprīkotam ar priekšējo numura zīmi, kuras pagatavošanā var izmantot dažādus materiālus – plastmasu, biezu kartonu, preskartonu vai finieri.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas