Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina izglītot uzņēmējus Vecumnieku novadā

Šogad Vecumnieku novada mazie un vidējie uzņēmēji var turpināt izglītošanos biznesa attīstības kursos, ko rīko Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar pašvaldību.

Nodarbības paredzētas Vecumniekos 12., 19. un 26. februārī, portālu informēja LLKC Bauskas biroja vadītāja, Vecumnieku uzņēmējdarbības grupas dibinātāja Eleonora Maisaka. Kursa lektores būs Daina Reinfelde un Elīna Kalēja, mārketinga komunikācijas speciālistes.

Kursu gaitā prezentācijās, diskusijās un praktiskās nodarbībās tiks iepazītas, apspriestas un analizētas psiholoģiski pamatotas mārketinga metodes konkurētspējas nodrošināšanai, sociālās vides ietekme uz klientiem, sociālās vajadzības savstarpējā saziņā, efektīva sadarbība ar klientu.

Uzņēmēji varēs izzināt mūsdienu mārketinga filozofijas pamatiezīmi – «darbinieks kā uzņēmuma vizītkarte», iepazīt faktorus, kas piesaista klientus uzņēmumam, apgūt lietišķo etiķeti klientu apkalpošanas darbiniekiem. Atsevišķa mācību sadaļa būs veltīta tirgus potenciāla un perspektīvu vērtēšanai, bezbudžeta mārketingam.

«Noslēguma nodarbība būs izbraukums uz nozares izstādi aprīlī, lai paskatītos, kā uzņēmēji izmanto mārketinga metodes, un mācītos tās pielietot savā darbībā,» stāsta E. Maisaka.

Mācības dalībniekiem ir bez maksas. Interesenti aicināti pieteikties E. Maisakai, LLKC Bauskas biroja uzņēmējdarbības konsultantei Dacei Griķei vai Vecumnieku novada lauku konsultantei Aigai Saldābolai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas