Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina labiekārtot Bauskas autoostu 12

Betona bruģis šajās dienās tiek klāts pie ieejas autoostas ēkā no Slimnīcas ielas puses. Tādējādi šovasar atkal turpinās Bauskas autoostas labiekārtošanas darbi. Vasaras sākumā tika salabotas platformas pasažieru iekāpšanas un izkāpšanas zonās. Rīdzinieks Juris Kalniņš pārmaiņas vērtē atzinīgi: «Braucu pie vecākiem pāris mēnešos reizi. Redzu, ka vienmēr notiek kāda rosība. Tas priecē. Lai uzņēmējam pietiek naudas darbu pabeigšanai! Vēlu arī, lai izdodas baušķeniekiem atgūt savā pārziņā Rīgas līniju.»  Arī Valija no Uzvaras pozitīvi izsakās par veikto remontu. Viņa vienīgi iebilst, ka dažreiz šoferi, lai izlaistu pasažierus, piestāj nevis pie perona, bet laukuma vidū. Tad vecākiem cilvēkiem ir grūti no autobusa izkāpt. SIA «Aips» valdes priekšsēdētājs Uldis Kolužs skaidro, ka autoostas labiekārtošanā šogad kopumā tiks ieguldīti 15 tūkstoši latu. Finansējums ir no pašu gūtajiem ienākumiem, projektu piesaistē uzņēmumam līdz šim nav veicies. Kad ieklās bruģi pie ieejas no Slimnīcas ielas puses, meistari vēl strādās pasažieru iekāpšanas zonā. Arī tur paredzēts pabeigt bruģēšanu. Uzņēmuma vadītājs tādējādi jau iepriekš atvainojas par iespējamām neērtībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Kritikis

Ja ja... Bez maz jau Uldis = Bauskas Caks Noris :P
Smiekligi....

pirms 8 gadiem, 2010.07.23 08:55

Laucins

Lai veiksme iet līdzi visās jomās ,un ātrāk tik uz Rīgas reisu. Varbūt nākotnē ir iespēja tikt uz Lietuvas reisiem Lai veicās mūsu Uldim Koložam !!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.07.23 08:38

Laucins

Lai veiksme iet līdzi visās jomās ,un ātrāk tik uz Rīgas reisu. Varbūt nākotnē ir iespēja tikt uz Lietuvas reisiem Lai veicās mūsu Uldim Koložam !!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.07.23 08:38

boņs

stāvvietu lai varētu normāli izlaist un sagaidīt pasažieri lai nebūtu jāmeklē vieta kaut kur pie veikala vai sporta zāles

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 21:03

daunis

tāds puišelis šis JakoVēlies ..-- un šis vēlas uz Saeimu kandidēt -- un šeit Bauskasdzivē, gan jau ari Zemgale ziņās un Aizkrauklē mierīgi bez maksas reklamējas jau vairāk kā pusgadu -- bārstot savus murgus murdziņus .. šitāds ir jāmet ārā no šejienes, vai arī - lai maksā ragā par politisko reklāmu

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 21:03

nodoklis

Kas tādu cienījamu pī kā Tevi,Ivar Jakovel, krata par cik, cik daudz un vispār kā PRIVĀTFIRMA ieklāj savu bruģi?????? Tad var būt sāc apstaigāt privātmājas un tur bāzt savu smirdīgo degunu par cik lielu nodokļu maksātāju naudu katrs aplicis bruģi ap savu privātmāju.

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 20:18

to Ivars Jakovels

Kaut kā nezinu, ka SIA "AIPS"kaut ko dara par nodokļu maksātāju naudu, nav jau budžeta vai pašvaldības iestāde. Tāds nenozīmīgs sīkums gan žurnālista kungam no SC gan būtu jāzina.
Piebilde: es neesmu no AIPS, bet vienkārši baušķinieks pensijas gados.

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 20:09

nodokļu maksātājam,deputāta kandidātam

Atkal tas saskaņas ivariņš ar saviem glupajiem tekstiem! Paklusē vienreiz,ja nav ko teikt!

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 18:40

Ivars Jakovels

Mani kā nodokļu maksātāju vairāk gan interesētu par kādu summu, cik kvadrātmetru bruģa ieklāts un cik izmaksājis viens m2. Summu rakstā atradu, bet cik kvadrātmetru ieklāts?

P.s. Ir labi sakārtot un labiekārtot apkārtni, bet par saprātīgu nodokļu maksātāju līdzekļu summu.

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 16:55

The who

Mmmm...derētu vēl sakārtot takšu stāvvietu. Bruģis, laternas., soliņi. un ierādītas stāvvietas. Savādāk tie autiņi tādi galīgi izmētāti pa visu laukumu.
Un jā, Uldi, neesi domājis paralēli autobusiem sākt takšu biznesu. Nu gluži kā Airbaltic un Baltic Taxi.
Vienādas mašīnas, vienādas krāsas,laipni šoferi, uzreiz būtu patīkams skats. ;)

Un domāju ka braukt gribētāju netrūktu.

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 16:18

dainis

Malacis Uldi.
Kaut gan Jūs personīgi nepazīstu, cepuri gan pie Jūsu kājām nometu.
Turieties. Lai Jums veicās tiesā uzvarēt, kas attiecās uz pārvadājumiem.
Blagovest Tur- lai iet no kurienes nākuši.

pirms 8 gadiem, 2010.07.22 14:51

Vietējās ziņas