Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina labiekārtot Mūsas krastu Bauskā 8

Bauskā turpinās labiekārtošanas darbi Mūsas, arī Mēmeles krastā. Te tiek iekārtoti stāvlaukumi automobiļiem, būs arī soliņi, tualetes. Bauskas pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Mičulis skaidro, ka šie darbi ir viena no četrām Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta aktivitātēm. Šovasar par šīs Ziemeļeiropas valsts gādāto naudu tika tīrīta Mūsas gultne vairākos posmos Bauskā, arī Gailīšu pagastā. Pavisam drīz tiks pabeigta lietusūdens attīrīšanas ietaišu izbūve Mēmeles krastā Bauskā. Tāpat pilsētā vēl tiek izstrādāts lietusūdens novadīšanas sistēmas projekts. «Tagad firma labiekārto laukumu Bauskā. Tika rīkots kopējs iepirkums, tā pati firma ieguva tiesības līdzīgus darbus veikt arī Gailīšu pagastā,» skaidro J. Mičulis. Gailīšu pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Bičkovs skaidro, ka viņa pagastā darbi šogad gan netiks pabeigti. Pirmdien, 8. novembrī, kopā ar būvspeciālistiem, arī darbu veicējiem situācija izvērtēta un secināts, ka strādāšana laika apstākļu dēļ jāpārtrauc.  «Sagādātas izejvielas, arī labiekārtošanai nepieciešamais inventārs. Tas viss pa ziemu tiks uzglabāts, lai pavasarī upes krastā izveidotu atpūtas, volejbola spēles laukumu, uzstādītu ģērbtuves, tualetes, soliņus. Tagad to visu kvalitatīvi nevar paveikt, tāpēc labāk darbus atlikt,» skaidro pārvaldes vadītājs. Atpūtas laukums Gailīšu pagastā taps upes krastā ciematā Mūsa 3. Darbus Mūsas krastā Bauskā veic SIA «V Service» no Rīgas. Uzņēmuma direktors Mārtiņš Antonišķis «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka viss līgumā paredzētais jāizdara līdz 15. novembrim. Darbus diemžēl iesākt ātrāk nevarēja, jo bija jākārto dažādas formalitātes. Ja vien laika apstākļi neradīs nepārvaramus šķēršļus, šonedēļ 200 kvadrātmetru lielo laukumu nosegs ar šķembu kārtu. Tiks uzstādīti soliņi, izbūvētas divas tualetes. Bauskas pilsētas pārvaldes speciālists Voldemārs Čačs piebilst, ka pirms neilga laika labiekārtots stāvlaukums Mēmeles krastā, Dambja ielā. Arī te laukums nosegts ar šķembu kārtu, izbūvēta ērta noeja pie upes. Tādējādi nākamvasar baušķeniekiem un pilsētas viesiem būs radītas papildu ērtības atpūtai upju krastos.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

un vēl, šajā projektā, starp citu bija arī jauniešu izglītošana - nometne 30 jauniešiem, tā kā mazāk muldēt, vairāk interesēties vajag...

pirms 7 gadiem, 2010.11.11 20:50

Bauskas patriotei

Vai Tu maz nojaut, cik daudz darba tiek ieguldīts konkrētajā projektā? Tas ko TU salīdzini ir divas nesalīdzināmas projektu grupas, kuras darbojas neatkarīgi viena no otras. Pašvaldībās lielākoties ir pieņemts īstenot tā sauktos "cietos" projektus, kuros ir taustāms rezultāts, jo šādi projekti prasa arī vairāk līdzekļu, "mīkstie" projekti tiek atstāti sociālo iestāžu, skolu, jauniešu centru, NVO funkciju lokā...
Nezinam, bet runājam gan! Ļoti raksturīgi!

pirms 7 gadiem, 2010.11.11 20:44

Jā . jā ...palaižam pasaulē bērnus... bet audzināt lai audzina citi???? projektiņi un tā ... bet ja palaidi pasaulē bērnu... tad audzini un māci...kāpēc likt to darīt citiem...tiešām laikam vajadzētu iegūt vispirms "sertifikātu" vai drīkst dzemdēt...savādāk jau sertifikāti ir vajadzīgi tikai tiem kuri pāraudzina???

pirms 7 gadiem, 2010.11.10 16:45

Bauskas patriote

Civilizētā valstī varbūt arī interesē projekta rezutāts. Pie mums rezultāts ir uzraut projektu un dabūt piķi, uzsist sev uz pleca, ka esam baigie malači, redz kā paveicās... Ja tam nāk vēl līdzi uzslava Eiropas institūcijās un balva, ko prezentēt pa labi un kreisi, tas arī ir rezultāts, uz kuru tiecas projekta autors. Iekārtoja te pirms dažiem gadiem Bauskā taciņas un zīmes un norādes tūristiem, izzīmējās projekta speciāliste, un kas no tā...Vējā izmesta nauda... Varbūt vajag kādu projektiņu par bērnu un jauniešu pareizu audzināšanu, lai iemācās radīt paši un taupīt citu padarītos darbiņus. Bet tādā projektā nevar dabūt rezultātu dažos mēnešos, tādā projektā ir arī pamatīgi jāstrādā, un rezultāts var arī nebūt.

pirms 7 gadiem, 2010.11.10 12:02

Varbūt vajag domāt tā... tiks saudzēts, godāts. taupīts....būs izmantots pēc labākās sirdsapziņsa......:)).Ļoti , ļoti priecātos un tā būs !!!!

pirms 7 gadiem, 2010.11.09 21:29

Tie jaunieši ir mūsu pašu berni un kādus mēs esam viņus uzaudzinājuši tādi tie arī ir un no nesakārtotas vides viņi labāki nekļūs. Ļoti labi ka pr Norvēģu sarūpētu naudiņu var sakārtot kādu stūrīti. Ļoti ceru ka netiks nekas demolēts.

pirms 7 gadiem, 2010.11.09 19:52

Jā gan

Man arī tāda pati doma ienāca prātā pēc raksta izlasīšanas. Neprot jaunieši atpūsties. Jau pirmajā nedēļā sabrauks uz "dzersrtiņu" ar savu vecāku bemberiem, uzrīkos tusiņu un visu izdemolēs un piecūkos. Līdzīgu piemēru - oi, cik daudz ... Skumji ...

pirms 7 gadiem, 2010.11.09 15:43

Dauka

Ļoti jauki tas būtu, ja šis projekts tiktu realizēts civilizētā valstī. Bet zinot mūsu jauno paaudzi, projektam nav jēgas, vējā izmesta naudiņa. Jau pēc nedēļas viss būs salauzts, izdemolēts, piegānīts. Ļoti, ļoti žēl, bet tā būs.

pirms 7 gadiem, 2010.11.09 12:33

Vietējās ziņas