Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina vākt parakstus 11

Bauskā turpinās parakstu vākšana, lai paustu atbalstu apvedceļa variantam ar tiltiem pār Mēmeli un Mūsu, kurā tiktu veikti grozījumi - neliels ceļa posms veidotu mazāku attālumu starp abiem jaunajiem tiltiem.Bauskas Būvvaldes vadītāja pienākumu vietas izpildītāja Inta Vanaga informēja, ka 28. decembra rītā bija savākti 263 paraksti. Tiesa, vairākas lapas ar parakstiem nebija iesniegtas. Janvāra sākumā ierosinājumu ar parakstiem kā oficiālu vēstuli sūtīs Satiksmes ministrijai.Bauskas Domes deputāts Ģirts Karpovičs atsaucību vērtē pozitīvi: «Paldies tiem, kas parakstījušies par pilsētas Domes atbalstīto variantu! Ņemot vērā iedzīvotāju ierasti zemo aktivitāti, savākto parakstu skaitu vērtēju kā labu. Esam darījuši, ko varējām. Aizsūtīsim vēstuli un redzēsim, vai ir izdevies ko panākt.»

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Linda to zināšanai

Man besī ārā tie pārgudrie, kas lien svešos maciņos un te visiem publisko cita ienākumus. Katrs var ieiet attiecīgajā mājas lapā un to apskatīt. Tagad tik izcēlies ar savu stulbumu

pirms 11 gadiem, 2008.01.04 23:18

aiai

Tas pievadceļš pie Karpoviča un pārējo industriālā parka arī večiem dotu miljoniem peļņu, tāpēc jau šāda aģitācija.

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:31

varbūt

Karpovičam tā bankrotējusī trase atrodas īstajā vietā. Varēs dabūt kādu jauku kompensāciju, vai pārdot zemīti izdevīgāk, vai attīstīt kādu biznesiņu.

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:23

starpcitu

Tilts pāri Lielupei jau sen kā vajadzīgs. Varbūt daži ir piemirsuši, ka Rundāles pils ir ne vien pati apmeklētākā pils Latvijā, bet arī populārākais tūrisma apskates objekts. Savukārt tūrisms jebkuras valsts ekonomikā dod būtisku pienesumu(vidēji 3% no IKP). Tilts viennozīmīgi uzlabotu Bauskas rajona ekonomisko situāciju, padarītu trīs pagastus ekonomiski pievilcīgākus investoriem, tūristiem utt.. Metīsim nu šoreiz savas merkantilās intereses pie malas un pieņemsim sabiedrībai vēlamāko variantu!!!

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:20

manuprāt

Man liekas, ka tuvredzīgi ir attīstīt to, kas tāpat attīstīsies, tranzīta ceļš, ir tranzīta ceļš, bet ja tam klāt nāktu motivācija attīstīt perspektīvu reģionu.. ja tagad uz Rundāles pili jābrauc visi 20 km, tad izvēloties tiltu pāri Lielupei, ārzemnieku tik iecienītā un pašu latviešu novērtētā pils būs ievērojami tuvāk un arī spilgtākais klasicisma paraugs Mežotnes pils nebūs nomaļus, bet tiks to pašu tūristu, ka brauc uz Rundāles pili apmeklēta, par to, ko tilts pāri Lielupei dod ekonomiskai attīstībai nemaz nerunājot. Daži argumentē kaut ko par dabas parku un dabas aizsardzību.. tukši vārdi, tie ir diemžēl. Cik reizes kūlas dedzināšanas laikā pavasarī dabas parks ik gadu tiek nodedzināts ar visiem aizsargājamiem biotopiem? Cik bieži „zivju inspektors” ir bijis pārbaudīt, kas notiek viņa uzraugāmajā teritorijā, cik murdus, tīklus un citas man nezināmas zivju ķeršanas ierīces vietējie aborigēni ievieto Lielupē GAIŠĀ dienas laikā, katru dienu.. ūdens motocikli arī parādās arvien biežāk. Tā, ka varbūt jāsāk būtu ar noteikumu par „Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju vispārējie aizsardzību un izmantošanu” ievērošanu un to ievērošanas kontrolēšanu nevis tendenciozu argumentu izvirzīšanu, kas maskē biznesa interešu lobēšanu.

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:18

nezinīšiem

Apvedceļš var mainīt konkrētā reģiona ekonomisko situāciju. Runātāji aizmirst, kādas nozīmes šoseja būs apvedceļš. Viņi arī aizmirst, ka tūrisms attīstītās Rietumu valstīs veido nozīmīgu daļu no ienākumiem. Ja domē būtu godīgi cilvēki, tad ierosinājums būtu bijis pavisam cits. Tiltam viennozīmīgi būtu jāved pāri Lielupei, jo lielākā tūristu plūsma ir ieinteresēta ērtāka ceļa iegūšanā uz Rundāli. Vai tad mums nav zināms, ka vairāki simti tūkstoši tūristu apmeklē Rundāli. Diemžēl dome mums gadījusies tāda, ko padarīsi personīgās intereses ņēmušas virsroku pār sabiedrības un valsts interesēm.

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:14

vienaldzīgajiem

Pirms divām nedēļām Uldis rakstīja "Bauskas Domes ierosinātā parakstu vākšana par grozījumiem Bauskas apvedceļa projekta variantā ar tiltiem pār Mūsu un Mēmeli pagaidām norit veiksmīgi"

Uldi, ja Tu zinātu kā Tev izdevās mani aizkustināt, īpaši ar šo vārdu "veiksmīgi". Nopietni, es gandrīz vai apraudājos no aizkustinājuma.

Un Uldi, Tu ar savu rakstu mani tā iedvesmoji, ka man pat mākoņos parādījās interesanta vīzija. Es atkal redzu vienu interesantu grāmatu, kas drīzumā varētu tapt. Šoreiz ar nosaukumu "Rokasgrāmata veiksmīgiem uzņēmējiem - Bauskas piemērs". Ievadā kā aforisms varētu tikt minēts Tavs ģeniālais citāts par "veiksmīgo" parakstu vākšanu. Īpaša pateicība grāmatā varētu būtu veltīta tieši Tev.
Galvenie personāži grāmatā varētu būt vairāki domes deputāti, jo īpaši veiksmīgie miljonāri. Tālāk sekotu bijušie un esošie rajona padomj priekšsēdētāji, darbinieki un visi pārējie veiksminieki.

ps.
Kāpēc tilts pār mūsu un Mēmeli ir "veiksmīgāks" par abiem pārējiem variantiem. Tu kā analītisks cilvēks, Uldi, varētu man to vienkāršam cilvēkam izskaidrot. Un kāpēc gan lai nebūtu tilts pār Lielupi?:)

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:11

zināšanai

Deklarācijas veids: Kārtējā gada deklarācija - par 2006. gadu
Vārds uzvārds: ĢIRTS KARPOVIČS
Darbavieta: 'BAUSKAS PILSĒTAS DOME'
Amats: Deputāts
Iesniegta VID: 29.03.2007
2. Citi amati, kurus deklarācijas iesniedzējs ieņem papildus valsts amatpersonas amatam (t.sk. amati biedrībās, nodibinājumos, politiskajās, reliģiskajās organizācijās un arodbiedrībās), un citi darbi, kurus deklarācijas iesniedzējs strādā, kā arī informācija par uzņēmuma līgumiem vai pilnvarojumiem, kuros noteiktās saistības tas pilda
Amata nosaukums, darbi, informācija par uzņēmuma līgumiem un pilnvarojumiem Juridiskās personas nosaukums; fiziskās personas vārds un uzvārds Juridiskai personai - reģistrācijas numurs Komercreģistrā un juridiskā adrese
Valdes loceklis Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KVĒLE" 43603002795 Latvija, Codes pag., "Elektriķi 2"
Valdes loceklis Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIRDU TRASE" 43603021796 Latvija, Īslīces pag., "Bērzkalni"
3. Deklarācijas iesniedzēja īpašumā (kopīpašumā), valdījumā vai lietošanā esošie nekustamie īpašumi (arī tie, kurus tas nomā no citām personām un kuri atrodas tā valdījumā sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību)
Nekustamā īpašuma veids Nekustamā īpašuma atrašanās vieta (valsts, pilsēta/apdzīvota vieta) Atzīme par to, vai ir īpašumā (kopīpašumā), valdījumā vai lietošanā Ja ir valdījumā, lietošanā vai kopīpašumā, norādīt īpašnieka vai līdzīpašnieka vārdu un uzvārdu
Dzīvoklis Latvija, Rīga īpašumā -
dzīvojamā māja un zeme Latvija, Bauska valdījumā -
dzīvojamā māja un zeme Latvija, Bauska valdījumā -
Dzīvoklis Latvija, Bauska valdījumā -
4. Komercsabiedrības, kuru dalībnieks, akcionārs vai biedrs ir deklarācijas iesniedzējs, kā arī norāde, ka deklarācijas iesniedzējs ir individuālais komersants. Deklarācijas iesniedzējam piederošās kapitāla daļas, akcijas un vērtspapīri (privatizācijas un kompensācijas sertifikātiem norāda tikai skaitu)
Juridiskās personas nosaukums Reģistrācijas numurs Komercreģistrā un juridiskā adrese Kapitāla daļu skaits Summa Valūta
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KVĒLE" 43603002795 Latvija, Codes pag., "Elektriķi 2" 8000 200000,00 LVL
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIRDU TRASE" 43603021796 Latvija, Īslīces pag., "Bērzkalni" 6 3000,00 LVL
5. Deklarācijas iesniedzējam piederošie reģistrējamie transportlīdzekļi, kā arī tā valdījumā vai lietošanā esošie transportlīdzekļi un transportlīdzekļi, kurus tas ir iegādājies uz līzinga līguma pamata
Transportlīdzekļa veids Marka Izlaides gads Reģistrācijas gads
Vieglā automašīna Moskvič 2140 1976 1996
Vieglā automašīna Isuzu Trooper 1989 1999
Vieglā automašīna VW Passat variant 1985 1998
Vieglā automašīna VW Passat 1985 2000
Vieglā automašīna VW Passat Variant 1991 2001
Laiva pašbūvēta pašbūvēta 1971 2004
6. Deklarācijas iesniedzēja skaidrās un bezskaidrās naudas uzkrājumi, ja to summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas (attiecīgās valūtas vienībās)
Skaidrās naudas uzkrājuma summa ar cipariem Valūta Skaidrās naudas uzkrājuma summa ar vārdiem
5800,00 EUR pieci tūkstoši astoņi simti EUR
25300,00 LVL divdesmit pieci tūkstoši trīs simti LVL
Bezkaidrās naudas uzkrājuma summa Valūta Bezskaidrās naudas uzkrājumu turētāja vai norēķinu kartes izdevēja nosaukums Juridiskai personai - reģistrācijas numurs Komercreģistrā un juridiskā adrese; fiziskās personas vārds un uzvārds
13195,19 LVL AS "SEB Latvijas Unibanka" 40003151743 Latvija, Ķekavas pag., "Unicentrs"
4090,00 LVL Akciju sabiedrība "Parex banka" 40003074590 Latvija, Rīga, Smilšu 3
13510,85 EUR AS "SEB Latvijas Unibanka" 40003151743 Latvija, Ķekavas pag., "Unicentrs"
7. Visi deklarācijas iesniedzēja iepriekšējā gadā gūtie ienākumi, piemēram, darba alga, piemaksas pie darba algas, prēmijas, honorāri, ienākumi no saimnieciskās un komercdarbības, apdrošināšanas izmaksas, kompensācijas, ienākumi no kustamās un nekustamās mantas realizācijas un nomas (īres), laimesti un dividendes, mantojumi, dāvinājumi un citi ienākumi
Ienākumu gūšanas vieta (avots) – juridiskās personas nosaukums, reģistrācijas numurs komercreģistrā un juridiskā adrese; fiziskās personas vārds un uzvārds Ienākumu veids Summa Valūta
ĢIRTS KARPOVIČS īpašuma pārdošana 1500,00 LVL
'BAUSKAS PILSĒTAS DOME', 90000056785, Latvija, Bauska, Uzvaras 6 alga 3177,36 LVL
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KVĒLE", 43603002795, Latvija, Codes pag., "Elektriķi 2" Alga 35275,73 LVL
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KVĒLE", 43603002795, Latvija, Codes pag., "Elektriķi 2" Dividendes 308126,17 LVL
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DIRDU TRASE", 43603021796, Latvija, Īslīces pag., "Bērzkalni" Alga 68,00 LVL
8. Deklarācijas iesniedzēja pārskata periodā veiktie darījumi, ja to summa pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas
Darījuma veids Summa Valūta
baseina konstrukcijas iegāde 7316,00 LVL
santehnikas iegāde 3324,00 LVL
telpu īre 2160,65 LVL
dzīvokļa A.Kalniņa 4-11 Rīgā, pirkums 475000,00 EUR
9. Deklarācijas iesniedzēja parādsaistības, kuru apmērs pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas
Summa ar cipariem Valūta Summa ar vārdiem
411365,00 EUR četri simti vienpadsmit tūkstoši trīs simti sešdesmit pieci EUR
10. Deklarācijas iesniedzēja izsniegtie aizdevumi, kuru apmērs pārsniedz 20 Ministru kabineta noteiktās minimālās mēnešalgas
Summa ar cipariem Valūta Summa ar vārdiem
30000,00 LVL trīsdesmit tūkstoši lati aizdoti 2005.g.
11. Informācija par citiem faktiem, kas, pēc iesniedzēja domām, attiecas uz viņa mantisko stāvokli un tā izmaiņām deklarējamā periodā un nav norādīti citās deklarācijas sadaļās
Publicējamā daļa
Esmu uzdāvinājis savam dēlam Jānim Karpovičam īpašumu iegādei 220000.00 latus. Nekustamais īpašums "Vecgusti" Rojas p. Talsu raj., īpašnieks Ģirts Karpovičs, nekustamais īpašums Bauskā, Plūdoņa 26 dz.701, īpašnieks Ģirts Karpovičs - ar SIA dalībnieka Ģirta Karpoviča lēmumu ieguldīts SIA "Kvēle" pamatkapitālā 10.12.01., reģistrēts UR 27.12.01.Automašīna Moskvič CH 992 netiek lietota, nav noņemta no uzskaites. Auto VW Passat EF 2853 2001.gadā tika nozagts, atrodas meklēšanā.
12. Deklarācijas iesniedzēja laulātais, brāļi un māsas, vecāki (arī adoptētāji), bērni (arī adoptētie)
Vārds, uzvārds Radniecība
AIJA KARPOVIČA Sieva
AINA KARPOVIČA Māte
IEVA KARPOVIČA Meita
INGA MARCINKEVIČA Māsa
JĀNIS KARPOVIČS Tēvs
JĀNIS KARPOVIČS Dēls
LIENE MADRĒVIČA Meita

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:08

vilnis

atkal rakstu uzrakstījis Latvijas analītiskās žurnālistikas guru Uldis. Apsveicu! Tev atkal sanāca veiksmīgs padomju stila rakstiņš.
Varbūt Tu varētu citus nezinīšu apgaismot par tēmu "kāpēc Dome atbalsta šo variantu, bet ne citus?". Kāpēc dome aģitē par šo variantu? Kāpēc miljonārs Karpovičs aģitē par šo projektu? Lasītājus tas varētu interesēt.

pirms 11 gadiem, 2008.01.02 15:04

Vienaldzīgie

Nelielajā Iecavā savākti 600, bet Bauskā tikai 200, nu pilsētā visiem pie kājas tā maģistrāle.

pirms 11 gadiem, 2007.12.29 13:35

juris

nav jabrinās par zemo aktivitāti, ja tas notiek starp lielakaiem gada svetku dienām. to visu vajadzeja sākt celt gaismā jau rudeni, vai vismaz decembra sakumā.

pirms 11 gadiem, 2007.12.29 10:42

Vietējās ziņas