Turpinās Iecavas novada basketbola čempionāts

Aizvadītas Iecavas novada 20. atklātā basketbola čempionāta kārtējās spēles. Ceturtdien, 15. janvārī, «Jelgavas NĪP» basketbolisti uzveica iecavnieku komandu «DzKs» ar rezultātu 80:76. Iecavnieku vidū veiksmīgākais bija Gundars Brička ar 27 punktiem, pretinieku pusē neapturams bija Mārtiņš Zarāns, kura kontā 43 punkti.

Spēle ritēja punkts punktā, kad nelielu atrāvienu veica viesi no Jelgavas. Iecavas komandas basketbolisti mainīja spēles gaitu, sākot segt zonu. Pietuvojoties līdz -2 punktiem, jelgavnieki atkārtoti veica izrāvienu, šoreiz ar 10:0 iegūstot kāroto vadību spēlē. Iecavnieki negrasījās padoties un jau atkal panāca tikai -2 punktu starpību, bet pēdējais raidītais trīspunktu metiens lidoja secen grozam, un iecavnieki skaistā, līdzvērtīgā spēlē atzina jelgavnieku pārākumu.

Vakara otrajā spēlē «Misas/Radex» basketbolisti atzina vienības «Valauto» pārākumu ar rezultātu 54:61. Pēc puslaika Misas komandai bija tikai -1 jeb 36:37. Trešajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās iekrāt vairāku punktu pārsvaru, izvirzoties drošā vadībā. Uztverot spēli daudz mierīgāk, ciemiņi no Jelgavas pēdējās minūtēs skatītājus priecēja ar dankiem jeb bumbas triekšanu grozā no augšas un skaistām kombinācijām.

«Valauto» komanda pērn uzvarēja Jelgavas čempionātā, bet pirms diviem gadiem Iecavas čempionāta finālā piekāpās mājiniekiem – iecavniekiem.

Nākamās spēles Iecavas novada 20. čempionātā basketbolā paredzētas 20. janvārī plkst. 20.