Turpinās iztiesāt lietu par piepelnīšanos ar šoferu kukuļiem ārpus policista dienesta laika 4

Šodien plkst.10 Bauskas rajona tiesa turpinās izskatīt krimināllietu pret policistu par piepelnīšanos ar šoferu dotajiem kukuļiem ārpus dienesta laika, informēja tiesas kancelejas vadītāja Agrita Leveika.

Iepriekš tiesas sēdē nopratināti visi uzaicinātie liecinieki, taču liecinieki tiks aicināti arī uz šodienas sēdi.

Informācija tiesu kalendārā liecina, ka apsūdzētie lietā ir Rolands Jaunzems un Linda Hamara. Krimināllietu skata Bauskas rajona tiesas tiesnese Marina Ribina.

Kā ziņots, prokuratūra nodevusi Bauskas rajona tiesai krimināllietu, kurā bijusī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersona apsūdzēta par piepelnīšanos ar šoferu dotajiem kukuļiem ārpus dienesta laika.

Lietā apsūdzēta bijusī Zemgales reģiona pārvaldes amatpersona par kukuļņemšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu, aģentūrai LETA teica Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Šajā lietā apsūdzība arī uzrādīta civilpersonai.

Personām inkriminētas piecas kukuļņemšanas epizodes. Kopumā tiek inkriminēta 80 eiro pieņemšana.

Lietu pirms nodošanas prokuratūrā izmeklēja Iekšējās drošības birojs, kurš iepriekš ziņoja, ka 2014.gada augustā un septembrī policijas amatpersona ārpus dienesta pienākumu pildīšanas laika kopā ar civilpersonu veica kontroli ceļu satiksmes uzraudzībā un par administratīvā pārkāpuma protokola nenoformēšanu no autovadītājiem vairākkārt pieprasīja un pieņēma kukuli.

Veicot minētās prettiesiskās darbības, amatpersona bija ģērbusies Valsts policijas formastērpā un izmantoja dienesta automašīnu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Figi

Lasīt neproti? Tekstā minēti apsūdzēto vārdi.

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.14 18:56

sidrochila

Mēs visi esam balti un pūkaini . tie ir meli

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.16 10:50

secinājums

Policisti iebāž ķešā pārdesmit eiro - katorgas darbi. Varai pietuvinātie uzdāvina izredzētajiem banku ar pilniem seifiem (nesavtīgi, protams) - trīszvaigžņu ordeņi un godīgi nopelnīti starpniecības procentiņi, kas pārsniedz parasta mirstīga mūža algu.

pirms 3 mēnešiem, 2017.11.16 12:43

Vietējās ziņas