Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās pieteikšanās izstādei «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014» 1

Aprīlī Jelgavā plānotajai izstādei "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014" pieteikušies jau vairāk nekā 20 dalībnieki, tostarp pašvaldības iestādes, bankas, apdrošinātāji, ražojoši uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Jelgavas nodaļas vadītāja Baiba Nolberga aģentūru informēja, ka izstādes laikā notiks arī Biznesa iespēju forums un uzņēmēju kontaktbirža, kas ļaus biznesa pārstāvjiem izzināt un iepazīt jaunus potenciālos preču un pakalpojumu noieta tirgus.

Biznesa iespēju forumā piedalīsies dažādu valstu tirdzniecības un rūpniecības kameru pārstāvji, iepazīstinot ar uzņēmējdarbības iespējām tajās. Ja sadraudzības pilsētu un vietējie uzņēmēji izrādīs interesi, paralēli tiks veidota kontaktbirža noteiktos biznesa sektoros, skaidroja LTRK pārstāve.

Izstādes laikā pirmo reizi vēsturē Jelgavā notiks Ekonomikas ministrijas Tautsaimniecības padomes (TSP) atklātā izbraukuma sēde, kurā piedalīsies ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP), Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (ZZS), LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

TSP mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides politikas veidošanu un īstenošanu Latvijā, kā arī veicināt ilgtspējīgas tautsaimniecības attīstības principu ieviešanu valstī, tādēļ izstādes dalībnieki varēs ne tikai uzzināt svarīgus jaunumus par uzņēmējdarbības jomas attīstību valstī, bet arī saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, skaidroja Nolberga.

Viņa pauda, ka vēl viens jaunums izstādē būs iespēja apmeklēt "Amo Plant" autobusu ražotni, kurā tapušie spēkrati esot iekarojuši popularitāti ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Speciāli organizētu ekskursiju laikā varēs iepazīties ar autobusu tapšanas procesu, kā arī vairāk uzzināt par šo uzņēmumu.

Izstādes organizatori aicina interesentus neatlikt pieteikšanos dalībai izstādē uz pēdējo brīdi, jo interese par "Uzņēmēju dienām Zemgalē 2014" ir liela. Īpaši tiek gaidīti mājražotāji, tehnikas ražotāji un izplatītāji, kā arī citi uzņēmumi, kuri vēlas piedalīties brīvdabas ekspozīcijā pie Zemgales Olimpiskā centra, kur notiks izstāde.

Divās izstādes dienās dalībnieki apmeklētājus iepazīstinās ar savu preci, iespējams, atradīs jaunus klientus, satiksies ar vairumtirgotājiem, tādējādi sekmējot savas produkcijas izplatību Latvijā un aiz tās robežām, kā arī meklēs jaunus sadarbības partnerus līdz šim neapgūtu tirgu iepazīšanai.

Izstādes dalībnieki varēs arī piedalīties konkursā un pretendēt uzvaru dažādās nominācijās, piemēram, "Inovatīvākais stends" un "Ģimenei draudzīgākais stends". Konkursa dalībniekus vērtēs speciāla žūrija, kurā būs Jelgavas pilsētas domes, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas un LTRK pārstāvji.

Izstāde "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014" notiks no šā gada 24.aprīļa līdz 26.aprīlim Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24. Uzņēmējiem tiek piedāvātas stenda vietas, sākot no četriem kvadrātmetriem. Izstādē aicināti piedalīties arī mājražotāji un individuālie amatnieki.

Kā ziņots, izstādes galvenais mērķis ir veicināt Latvijas ražotāju, pakalpojumu sniedzēju un tirgotāju atpazīstamību, kā arī sekmēt savstarpējo kontaktu veidošanos uzņēmējdarbības vidē, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja LTRK.

Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška atzina, ka Latvijā nav daudz pasākumu, kuros vienas dienas laikā iespējams satikt pašreizējos un potenciālos klientus, kā arī stiprināt savstarpējo uzņēmēju, klientu un speciālistu saikni. "Tieši tādēļ esam nolēmuši Jelgavā organizēt plašu uzņēmēju izstādi un aicinām tajā piedalīties šīs jomas pārstāvjus no visas Latvijas," uzsvēra Kanaška.

Izstādes laikā tiks piedāvāta arī plaša kultūras programma, bet ieeja "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2014" apmeklētājiem būs bez maksas.

Izstādi organizē Jelgavas pilsētas dome, LTRK Jelgavas nodaļa un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

moins

vai tad pašvaldības iestādes arī ir uzņēmeji ?

pirms 4 gadiem, 2014.02.17 12:29

Vietējās ziņas