Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās remontēt Bauskas ielas 8

Šogad turpināsies ielu seguma atjaunošana Bauskā, tāpēc autovadītājiem nāksies rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem. Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas nekustamā īpašuma apsaimniekošanas galvenais speciālists Voldemārs Čačs informē, ka Rīgas ielā, posmā no Pasta ielas līdz 60. namam, remontdarbus par 650 404,51 eiro, bez PVN, veiks vietējais uzņēmums SIA «Viona». Saskaņā ar noslēgto līgumu darbi jāsāk 15. aprīlī un jābeidz līdz šī gada 15. decembrim. 

22. aprīlī noslēgsies iepirkums par rekonstrukcijas darbiem Pionieru ielas posmā un 1. maija ielā. Atbilstīgi SIA «Projektēšanas birojs KTA» izstrādātajam projektam minētajās ielās paredzēts izbūvēt jaunu betona bruģakmens segumu. Darbi jāveic 24 nedēļu laikā pēc līguma noslēgšanas. Ja nebūs kādas aizķeršanās, līdz gada beigām šajos posmos visam jābūt kārtībā.

Vairākās ielās pabeigti ūdenssaimniecības rekonstrukcijas darbi, taču brauktuvēs segums pilnībā vēl nav atjaunots. V. Čačs stāsta, ka Parka un Baznīcas iela tiks salabota maijā. Līdz maija beigām jāatjauno segums Salātu ielā pie Bauzes tirgus, Mazajā Salātu, Skolas, Rūpniecības un citās ielās. Te labiekārtos arī zaļo zonu.

Tiek izstrādāts rekonstrukcijas projekts Kraujas ielai, posmā no Zaļās līdz Pilskalna ielai. Darbi bija plānoti šogad, taču šķiet, ka visu iecerēto neizdosies paveikt. Iespējams, rekonstrukciju sāks gada otrajā pusē un pabeigs 2015. gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

rrrrrrr

Un pilskalna ielu atstajam neskartu, jo tapat tur neviens nebrauc, jo ceļs tur ir galīgā ****** .... idiotisms

pirms 4 gadiem, 2014.04.14 14:14

oiii

prasam izdarit!

pirms 4 gadiem, 2014.04.14 15:17

Press

Bruģi 1.Maija ielā? pēkšņi šis rajons par Vecpilsētu kļuvis?! Novadam nauda stipri par
daudz uzkrājusiess? Ak,nē škiet apjēdzu,čomiem pieder bruģa firma...Jeb tomēr nepareizi uzrakstits? Var būt runa par ietvēm?

pirms 4 gadiem, 2014.04.14 19:39

Dress

ej taču vienreiz *irst...

pirms 4 gadiem, 2014.04.14 21:51

ko darīt vispirms?

bruģis, vai afalts, cenu starpība nav liela, bet pilsētas centrā grantētās ielas putekļi vasarā, dubļi un peļķes mitrā laikā gan sagādā zināmas problēmas. Tikai nav saprotams, kā var veikt bruģēšanas darbus, ja šajā ielā vēl līdz šim nav padomāts par lietus ūdens kanalizācijas izveidi, pie šim rajonam raksturīgi augstā gruntsūdeņa līmeņa. Vai atkal kārtējo reizi nelauzīsim jaunieklāto bruģi, lai cīnītos par ūdenī slīkstošo 50. gadu apbūvi.

pirms 4 gadiem, 2014.04.15 09:31

nodokļu maksātājs

Jādomā ka ar šo naudu pietiks un nebūs jālemj par papildus līdzekļu piešķiršanu, kā tas bija ar iepriekšējo konkursu, kuru arī uzvarēja VIONA ar viszemāko cenu :)

pirms 4 gadiem, 2014.04.15 08:23

Dalībnieks

Kārtējais Bauskas iepirkuma nodaļas un ne tikai šis nodaļas STULBUMS (Rācenis + Tione). Vai kāds no novada ir spējīgs aprēķināt vai par šo summu vispār ir iespējams uzbūvēt ielu. Vai vienreiz nepietiek sāķēzīto Bauskas pilsētas un novada ielu -dārgie (tiešā nozīmē ) DEPUTĀTI aizbrauciet uz Bērzu ciematu ĪSLĪCES pagastā un apskatiet ko nozīmē lēts būvnieks + lēts būvuzraugs.

pirms 4 gadiem, 2014.04.20 09:00

Vietējās ziņas