Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās sabiedriskā apspriešna par Mūsas HES 3

Līdz piektdienai, 23. aprīlim, vēl var sūtīt rakstveida priekšlikumus par iespējamo Mūsas hidroelektrostaciju.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka projektam, ko 2008. gadā noraidīja Gailīšu pagasta padome, ar grozījumiem teritoriālajā plānojumā atkal izsludināta sabiedriskā apspriešana par tā ietekmi uz vidi. Vēstules, ierosinājumus un atsauksmes varat sūtīt Vides pārraudzības valsts birojam, adrese - Rūpniecības ielā 23, Rīgā, LV-1045, mājaslapa - www.vpvb.gov.lv. SIA «Mūsas straume» teikto Uzvaras vidusskolā uzklausīja arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. «Par šo projektu dzirdu jau kopš 1997. gada. Šajā laikā trīs reizes ir mainījušies objekta īpašnieki. Salīdzinājumā ar 2008. gada apspriešanu var just, ka pašreizējie īpašnieki ir daudz labāk sagatavojušies apspriešanai un piedāvā jaunus risinājumus - mazāku uzplūdinājumu, modernākas iekārtas, paredzēti arī zivju ceļi. Tomēr arī šis piedāvājums ir ļoti rūpīgi jāizvērtē,» tā Valdis Veips. Sabiedriskā apspriešana par būves ietekmi uz vidi ir tikai pirmais posms apjomīga projekta izstrādē, kurā jāiegulda vairāk nekā viens miljons latu. Arī šajā ietekmes uz vidi izvērtējumā šis ir tikai pirmais posms, viss izvērtējums var ilgt gadu. SIA «Mūsas straume» sabiedriskās apspriešanas vadītājs Valdis Felsbergs sapulcē Ceraukstē sacīja: «Tagad ir jautājumu laiks, pēc tam tiks dotas atbildes.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Visitor

Ja HESa buvetajs ir " pietuvinats " valdibas politikaniem , tad HES tur bus. Tapat , ka maksligi raditais elektroenergijas iepirksanas dubulttarifs. Brinos tikai par to , ka soreiz aci uzlikusi uz tik lezena reljefa upes , kura jau ta ir daleji aizaugusi del udens trukuma vasaras menesos.Varu iedomaties , kada postaza paversies HESa lejtece.

pirms 8 gadiem, 2010.04.21 14:11

CIK VAR

Te nav ko veerteet!! Dabai un ekonomikai shie mazie hesi nes tikai postu. Kada vertesana- lai aizmirst un viss. Cik var malt vienu un to pashu. NEBUS tur nekada HESA, es to jums skaidri pasaku.

pirms 8 gadiem, 2010.04.21 09:15

Vietējās ziņas