Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās strīdi par baseinu 98

Bauskas novada domes deputāti Aleksandrs Novickis un Aivija Kursīte turpina apšaubīt Bauskas novada domes administrācijas veikto darbību lietderību saistībā ar baseina būvi. Strīdos iesaistīta arī Finanšu ministrija.

2016. gada 1. martā A. Novickis un A. Kursīte nosūtīja iesniegumu Finanšu ministrijai ar lūgumu izvērtēt Bauskas novada amatpersonu rīcību saistībā ar līguma par daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecību noslēgšanu. Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietniece budžeta jautājumos Jolanta Plūme sniedza atbildi, kurā norādīja, ka Bauskas novada pašvaldība nav saņēmusi normatīvajiem aktiem atbilstīgu atļauju par aizdevuma piešķiršanu un nav noslēgusi aizdevuma līgumu ar Valsts kasi. Šis nosacījums bija iekļauts arī atklātā iepirkuma konkursa nolikumā, tāpēc deputātu iesniegumu izvērtēs arī Iepirkumu uzraudzības birojs. «Ar deputāti Aiviju Kursīti plānojam iesniegt domē pieprasījumu par amatpersonu rīcības izvērtēšanu,» teic A. Novickis un uzsver, ka Bauskas novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktore Biruta Grantiņa nedrīkstēja noslēgt līgumu par baseina būvi pirms Finanšu ministrijas apstiprinājuma par kredīta piešķiršanu no Valsts kases.

«Bauskas Dzīve» lūdza skaidrojumu Finanšu ministrijai, kā šie notikumi varētu ietekmēt baseina celtniecību. Finanšu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Aleksis Jarockis apstiprināja, ka Bauskas novada pašvaldībai tiesības slēgt aizdevuma līgumu par projekta daļas īstenošanu ar Valsts kasi ir tikai pēc pozitīva Padomes lēmuma saņemšanas, kurā atbalstīta konkrēta aizņēmuma summa ar attiecīgiem nosacījumiem. «Bauskas novada domei uzdots atkārtoti izvērtēt projekta būtību un mērķi, visus projektā iekļautos darbus un visus ar šo jautājumu apstiprinātos dokumentus un iesniegt attiecīgus dokumentus, tajā skaitā grozījumus pašvaldības pieņemtajos dokumentos, lai nodrošinātu datu par projekta mērķi un būtību sakritību un informāciju, kas apliecina, ka Bauskas novada pašvaldība ir izvērtējusi projekta atbilstību normatīvo aktu prasībām komercdarbības atbalsta jomā,» informē A. Jarockis. Jautājums par projekta sākšanu pirms aizņēmuma saņemšanas esot Bauskas novada domes kompetencē, atzīst A. Jarockis. Domei ir pienākums šo jautājumu izvērtēt atbilstīgi pašu pieņemtajiem lēmumiem, tajā skaitā atklātā konkursa iepirkuma nolikumā noteiktajam, ka būvdarbu līgums tiks noslēgts tikai tādā gadījumā, ja tiks saņemts aizņēmums Valsts kasē.

Pašreizējie notikumi var neatstāt nekādu iespaidu uz Bauskas novada domes iespējām saņemt kredītu no Valsts kases. «Jautājums par projekta īstenošanas procesu ir atkarīgs no Bauskas novada pašvaldības rīcības, cik ātri tā sakārtos visus dokumentus, novēršot neprecizitātes, un iesniegs precīzu un korektu pieprasīto informāciju. Bauskas novada pašvaldība 2016. gada 22. martā ir iesniegusi papildu informāciju, kas tiek vērtēta,» informē A. Jarockis.

Pievieno komentāru

Komentāri 98

Raitis

Oho.... Varnēvičs pa garajām brīvdienām rakstu ar uzcepis. Likās ka Bdz kopējais atvaļinājums sācies. Malacisa, malacis.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 12:47

nezinitis

vai domei nav apnikusi gadu gadiem māžošanās ar peldbaseinu,laikam jau šī spēlīte patīk.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 13:01

...

Kapitāls brāķis darbā, bet algu saņem! Nez kā būtu privātajā sektorā?

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 14:07

nutak

Bauskas rātsnams. mega vajadzīga būve ! droši vien ka tie auni kas to izdomāja vēl pa šai dienai tup pie pašvaldības siles , ta jau labāk baseinu nekā kārtējo rātsnamu

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 16:31

zinīts

Varbūt tomēr izdevīgāk organizēt Bauskas iedzīvotājiem ekskursiju uz Salaspils memoriālu

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 07:15

IQ

Varbūt labāk kārtīgu kultūras centru uzbūvēt!

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 12:49

beidzot kāda laba doma!

jēgpilna!

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 13:04

Domes vadībai un līdzskrējējiem

ar meliem, shēmošanu un negodīgumu "SAPŅI" nepiepildās!

pirms 3 gadiem, 2016.04.02 08:49

Baseinam

Ir cilvēku grupa kas ir pret visu, vienagla pret un kā bet galvenais lai paši var savas ambicijas apmierināt. Nepatīk un darīšu visu, kā spītīgi bērni.
Jau pavisam bija tuvu sajūta ka baseins beidzot būs, bet laikam jau tiks darīts viss lai tas paliktu katrs Bauskas iedzīvotāja sapnis.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 13:31

Baseins-baseinam

Nevajag runāt visu baušķenieku vārdā par tiem sapņiem! Vai kāds ir izskaitļojis, cik lielam procentam no Bauskas un apkārtnes iedzīvotājiem tas baseins būs vajadzīgs? Kādas būs ieejas cenas un vai vispār atmaksāsies baseina uzturēšana triju upju pilsētā, kur 3 mēnešus vispār par velti var peldēt? Iedzīvotāju skaits samazinās, skolas slēdz ciet, a baseinu, lūk, redziet, vajag, jo vēlēšanas nāk un pie varas esošajiem vajag ambīcijas realizēt, lai būtu, ko vēlētājiem stāstīt, ka - re, ko mēs izdarījām, jo cita jau nekā nav: ir vairāk neizdarības, nekā izdarītā! Vēl piebilstot, ka es neesmu ne Novickis, ne Kursīte un arī ne kāds no viņu atbalstītājiem, ko man, varbūt, tūlīt te kāds norādīs!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 14:06

Upe

Simtsprocentīgi piekrītu iepriekšējam komentam! Šobrīd nav īstais laiks megabūvēm! Tuvredzīgs pasākums ar lielu bezatbildības piegaršu!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 14:41

Janis

Pareizi nevajag runāt citu vārdā. Pašlaik no visiem novada dzīvojošiem pret ir tikai jūsu divu komentāri. Pietam varbūt rakstījis viens un tas pats cilvēks, kuram gribas lai Bauska būtu bedre, kurā nekas nenotiek.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 15:08

Tam, kas Jānis

Nav runa par "bedrēm" vai vēl ko citu, bet, lūdzu, aprēķinus, nevis emocijas!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 15:57

Janim

šķiet, ka pilna UK, Norge uc. mītnes vietas ar latviešiem, kas arī GRIBĒJA..uzlekt augstāk par savu pa..ļu.
Nekā pesonīga, bet izdari secinājumus.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 16:06

joks

varbūt kāds nav dabūjis 'otkatu" ??? vai arī grib dabūt!!!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 16:26

To Baseins Baseinam

Un kā tu ieteiktu to iedzīvotāju skaitu mūsu novadā palielināt, ja te nekā nav?! Kam tā sasmirdušā pilsēta būs vajadzīga ja nav nekādas izklaides iespējas ne pēc darba ne brīvdienās. (es nerunāju par māgas pieštopēšanu - ēst mums patīk un kafejnīcas daudz). Cilvēki būs tad, ja viņiem te būs interesani, a tagad, kāda jaunietim pēc studijām, piemēram Rīgā, interese te atgriezties?!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 18:20

To - to...

Nu lai tik būvē, būvē mega (es uzsveru "MEGA") projektus; vai ta man kas pretī - es dzīvoju Bauskā un dzīvošu Bauskā, ko par "sasmirdušu pilsētu" nekad neesmu uzskatījis, tik tā vadība ir bez saimnieka domāšanas... Vēl jau sporta komplekss ir plānā tikpat MEGA liels (bez pamatojuma un aprēķiniem). To arī taču vajag būvēt! Lai tak būtu kaut kas "sasmirdušajā pilsētā"! Tikai, kad par to visu vajadzēs maksāt (uzturēšanas izmaksas), tad "griezīs" budžetā nost visam kam un tad nu tikai jaunieši skries atpakaļ uz dzimto pilsētu...

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 18:30

upe

Interesanti, ko darīs ar baseinu, ja sapratīs, ka "tas nevelk" ? Slēgs? Noplēsīs 9 ādas nodokļu maksātājiem? Ierīkos karpu dīķi?
Autobusu satiksmi vienkārši " nogrież", jo nav rentabla, skolas pakļautas optimizācijai, jo budžeta nauda jātaupa, ceļi bedraini, nekopti un par asfaltu līdz namdurvīm nav ko sapņot. Vēl turpināt?

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 22:10

Temīda

Klausies, Upe. Tu varēsi droši ignorēt šo ieceri un arī pašu baseinu. Turpini mērcēt pakaļu "trijās upēs" un baseinam garām varēsi iet ar līkumu. Kam nav lemts būt tālredzīgam , tam nebūs un paliekošas vērtības, kas ir kapitālieguldījums mūs sabiedrības veselībā, ne tādām smadzenītēm lemts aptvert. Diemžēl.
Bet prieks, ka ideja dzima, tiek virzīta un paldies visiem, kas pieliks roku , lai to veiksmīgi īstenot.

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 12:50

Upe Temīdai

Nu jau kā no kanceles PSKP kongresā nolaidi- iedomājiet tik, -kapitālieguldījums sabiedrības veselībā! Veselīgi dzīvot, nenozīmē mērcēties hlorētā baseinā! Tas, ka peldēt ir labi, šaubu nekādu..tikai par kādu naudu? iegulddītāja ibio..

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 14:04

Temīda Upei

Nespēj plaši domāt un uztvert domu plašākā tekstā? Vārds "kapitālieguldījums" ir ekonomikas jēdziens. Ja nesaproti - tā ir tava problēma problēma.

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 21:53

to Temīda Upei

vienalga kāds kapitāliegukdījums tas arī nebūtu, bet jāceļ tas ko var apmaksāt, tad nebūs problēmu problēma, kad latvju bāleliņi sagrābās dzīvokļus par simtiem tūkstošu, un tagad vergo UK, pašvaldībai nebūs iepējas pārcelties uz UK, būs nauda jānogriež visiem, lai samaksātu kredītu. Tā ka problēmu problēma ar saprašanu ir āžiem, kuri pašlaik tēlo dārzniekus.

pirms 3 gadiem, 2016.03.31 16:56

Aleksis

Novicki prātiņ nāc mājās. Esi jau apnicis

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 13:59

Paleksis

Un ne vienam vien, un tas priecē!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 18:26

Es

Mēs ar Aijviju cepsim jaunu partiju uz nākošajām vēlēšanām.Sauksies aņ un jaņ

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 07:21

OK

Reāli tas pāris jau ir izkūkojis visus galvaskausa resursus. Brīnos un brīnos , kā varaskāre un tukšās ambīcijas pataisa cilvēkus par klauniem, kuru mērķis ir tronis. Gala rezultāts tiem ne zināms , ne saprotams. Kaifu sagādā pretcīņas process .

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 12:57

to OK

pilnībā piekrītam komentāram par visiem 100%, jo ja neļauj izsaimniekot naudu šaubīgā pasākumā, kurā cik var noprast nav pat līdzekļu, lai uzceltu un varētu peldēt, tad otkatniekiem, liekot roku uz sirds jāsaka, ka pāris jau ir izkūkojis visus galvaskausa resursus.

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 21:44

jānītis

idiotiskie latvieši - ņemas ar savu putras bļōdu, kamēr lietuvieši Pasvalē jau padomju laikos mācēja baseinu uzbūvēt un saglabāt līdz šim brīdim. Letiņi- zābaki

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 15:13

ola

Tiešām gumijas apavu kolekcija.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 16:00

.

Vienmēr būs kāds pret, kāds par tas ir tikai normāli, ļoti labi, Vienmēr strīdēsies pretēji domājošie. Domāju, ka baseins nav taciņa lauka vidū, tomēr tas ir nopietns projekts un tam jābūt perfekti izstrādātām un pēc tam perfekti uzbūvētam, jo to apmeklēs mūsu bērni, kaut kā nevēlētos, lai vienā jaukā dienā notiktu- plunkš. Par tā lietderību šobrīd, kad tiek intensīvi domāts, par skolu tīkla samazināšanu, sakarā ar katastrofālu bērnu trūkumu, nu nezinu gan, ņemto vērā jaunākos pētijumus (ko nesen prezentēja)tad nākonē nekas labāks nerādās, tomēr tā būve būs jāuztur neatkarīgi no apmeklētāju skaita, vai pietiks nodokļu naudas, jo cik saprotu visas lielās būves tiks celtas par kredīta naudu, kas mums ar nodokļiem būs jātmaskā. Man šķiet, ja lietas ir perfekti sakārtotas, tad arī neviens nevarētu piesieties, cita lieta, ja ir melnie caurumi, kuriem nevajadzētu būt, tad gan nervi čupā!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 16:48

šlipse

Vispār jau iepirkuma komisija nevarēja dot atļauju līgumu parakstīt, kamēr nav visi nepieciešamie saskaņojumi. (Ja nesaskaņo, tad komisijai būtu jālemj par iepirkuma pārtraukšanu).

Ko šajā jautājumā saka Rācenis?

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 16:51

dzēs vai nedzēs!

Man ar savu melioratora izglītību nav ko piebilst! P.S. Pirts pasākums šo piektdien! Ieeja ar kluba kartēm! :)

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 16:24

Ace

BDz ir raksts, ka Bauskas dome lems par aizņēmuma ņemšanu gājēju tilta pār Mūsu būvniecībai viena miljona euro apmērā, ieprikums sporta hallei, un tas viss par nodokļu naudu, laikā kad administrācijas pasūtītais pētnieks atklāja, ka novadā samazinās bērnu skaits tik dramatiski, ka jālikvidē teju vai visas skolas. Vai tajā novadā domā ar to vietu, uz kuras sēz???

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 18:25

poga

Autoram - nevajag sacerēt pasakas par tēmu, kuru nepārzina! Katram ir skaidrs, ka ne Grantiņa printēja līgumus, ne iesēja, ne arī bez vīzām vienpersonīgi parakstīja!
Iepirkuma nodaļas reglamentā ir pateikts (12.5.punkts): Iepirkumu nodaļas uzdevums ir sagatavot un saskaņot publisko iepirkumu līgumus, kontrolēt to atbilstību iepirkumu procedūru dokumentiem
un Iepirkuma komisijas lēmumiem.
Iepirkumu nodaļas vadītājs ir Rācenis - tātad, 1) ir pārkāpts reglaments un "pie kauna staba jākar" Rācenis. 2) Rācenis ir arī iepirkuma "Daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra būvniecība" komisijas priekšsēdētājs - tā kā viņš jau divreiz "jākar pie kauna staba"!

Treškārt - jānokaunās ir arī pašiem Novickim ar Kursīti! - par to, ka dome nespēj ne kontrolēt, ne panākt, ka struktūrvienība "Iepirkumu daļa" strādātu atbilstoši darba kārtību regulējošiem tiesību aktiem.
Morāle: neroc citam kapu - pats tajā vari iekrist! Jeb citiem vārdiem sakot: Novicki un Kursīte! - netīro veļu jāmazgā mājās! (kam negadās ko sasteigt, piem., līgumu priekšlaicīgi parakstīt, tāpēc neizdarības nav jāizbazūnē pa pasauli)

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 18:45

ku ku

ir jābazūnē gan, ja to dara darbinieki, kuri saņem lielu naudu, no maniem un citu novada iedzīvotāju nomaksātajiem nodokļiem, šie projekti ir daudzu miljonu, ne jau šādi tādi nieki.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 18:52

objektīvs

Apvienotās domubiedru grupas - fotomīļi & pulciņa "Pirts prieki" darbību neregulē ne Reglaments, ne tiesību akti!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 19:01

morāle

printēja un iesēja Ābelnieks, parakstīt piespieda šiverīgais Feldmanis! kurš pavidu MELOJA?

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 20:03

to "ku ku"

Novickis & Kursīte taču ir domes sastāvā! Paši nespēj tik galā ar savu struktūrvienību un paši par to bazūnē!
Prātiņ, nāc mājās!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 18:58

Tieši tā!

Abi ir tādi paši deputāti kā citi. Lai sāk beidzot kārtot lietas, lai piedalās komiteju sēdēs, nevis tikai novada domes sēdēs ierodas un ceļ kašķi, velk laiku garumā. Tas viņiem izdevīgi, jo maksā taču par stundām.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 19:36

to Tieši tā!

kopš pie varas ir šis sasaukums, tas ir kopš 2013.gada jūnija 1.sestdienas vēlēšanām, vairs nemaksā par stundām, tā ka nevajag dziedāt.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 21:18

nebazunē

ak, naivie ļautiņi. viņi nevis te kaut ko bazūnē, bet ir reāli uzsākuši priekšvēlēšanu kampaņu.. un visādus šādus populistiskos gājienus viņi te mētās arvien vairāk. un žurnālists varnevičs, kurš arī ir jau paspējis izbļaustīties, ka domā nākamgad kandidēt vēlēšanās un tagad meklē partiju, kas viņu paņems, arī te nevis raksta objektīvi, atspoguļojot visu pušu viedokļus, bet piedāvā subjektīvu info ar mērķi, - a varbūt kāds no partiju zondētājiem uzķeras un ieliek viņu sarakstā.. tā tuvāk augšgalam. Neesat tak naivi, cilvēciņi. te neviens nedomā ne par Bausku, ne par sabiedrību, ne par ko, bet tiek krāti punkti - uz lētticīgo ļautiņu rēķina nākamā gada vēlēšanām.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 22:08

Building lv. 2016, gada 18. janvāris.

B.Grantiņa līgumu parakstīs, kad tiks saņemt apstiprinājums no Valsts kases par aizņēmuma izsniegšanu.
Tante melo!!! Nevar ticēt šis dāmas vārdiem!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 19:07

skolotāja

Tas katram kaķim ir skaidrs, labi ka kādi drosmīgie uzradušies, kas kaut cik sakarīgi domā un nebaidās no melu gūzmas.

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 22:11

izskatās,

ka Bauskas Domei tā baseina celtniecība sāk līdzināties tam, ko Krievija uzskata par Lielo Tēvijas Karu

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 20:06

man liekas ka Novickim un Kursītei taisnība, jo viņus jau neuzklausa. Kas to dārgo baseinu atmaksās, Bauskas pensionāri? Jaunieši dodas uz Rīgu vai ārzemēm, tā kā jaunā paaudze rādās ka nebūs, tad to jau parāda SKOLU UN PIRmSSKOLU REORGANIZĀCIJA. CIK CILVĒKI ZAUDĒS darbu? Dosies prom no Bauskas, kauns mūsu domes vadībai, un ja neievēlēs, kas nesīs par to visu atbildību?

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 20:23

Domājiet plašāk!!!

Tapēc jau arī tā jaunā paaudze nav un nebūs, jo ir tik daudz tādi mudaki kā tu, kas domā ka pilsētā neko jaunu nevajag un visi tāpat te dikti gribēs dzīvot un ārpus darba neko nedarīt. Ar pustukšas skolas saglabāšanu tos jauniešus nepaturēsi. Paskaties kaut vai Valmieru - baseins, moderna sporta halle, klubi un krogi gan priekš jauniem, gan priekš veciem, augstskola, gan jau arī kino (īsti nezinu). Šie arī ir tie galvenie iemesli, kas to jauno paaudzi pilsētā notur.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 23:56

To JĀ

Tad ko Tu iesaki. Asfaltēt ceļus uz kapiem. Neko Bauskā neattīstīt, atstāt visu kā ir?..Varbūt paskatīsies pa logu, kas notiek ārā. Neviens vairs neraksta ar rakstāmmašīnu-ir dators. Kur palika videokasetes? Daudzas lietas mainās ļoti strauji. Nav vairs kolhozu. Zemnieks ar pāris palīgiem apstrādā to pašu apjomu. Nav vajadzīgs vairs laukos tik daudz strādājošo. Cilvēki koncentrējas tuvāk pilsētām, jo dzīvot laukos ir dārgi. Paskaties no kā sastāv pašvaldības ienākumi. 80% no cilvēkiem, kuri deklarējas novadā. Un ir vienalga , kur viņi strādā. Svarīgi lai viņiem būtu radīti labi apstākļi šeit dzīvot.

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 12:09

plašāka doma

nesalīdzini Vidzemes inteliģenci ar Bausku! Šeit tā ir stiprā mazākumā. Līdz ar to nebūs ne domu lidojums, ne turēšanās pie saknēm, būs virspusējība un lēts glamūrs, bet dziļuma nebūs! Ko var prasīt no cilvēka bez iedzimtas inteliģences?! - ne jau baseini un kinozāle glābj no izmiršanas..ceru, ka uztvērāt!

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 12:12

>>> "morāle"

Paga, paga! Noskaidrosim, kas ko un kad ir darījis? Publisko iepirkumu likuma 23.panta piektā daļa nosaka, ka "iepirkuma komisijas lēmums ir saistošs pasūtītājam, ja tiek slēgts iepirkuma līgums".
Jautājums: iepirkuma komisija ir pieņēmusi lēmumu slēgt līgumu? Ja jā, tad lēmums ir prettiesisks, jo nav saņemti saskaņojumi, tai skaitā: vai dos kredītu?
Ja Ābelnieks pats uz savu galvu izdomājis slēgt (parakstīt) līgumu (un parakstījis), tad - prettiesiski!, jo nav iepirkuma komisijas lēmuma.

A "pričom" tādā gadījumā Varneviča pasakā minētā Grantiņa?

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 20:29

To morale

Kā Tu nesaproti, Varnevicu skolā iemācīja rakstīt, bet lasīt joprojām nemāk

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 21:41

tām morālēm

Visām morālēm aces p...ļā, Lieldienas sen nosvinētas! Varneviča pasakā- " teic A. Novickis un uzsver, ka Bauskas novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktore Biruta Grantiņa nedrīkstēja noslēgt līgumu par baseina būvi". Nekādā citādā sakarā Varnevičš Grantiņas k-dzi nav minējis. Var jau vienoties, ka žurnālisti vairs vispār amatpersonas necitē, gribam?

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 15:56

jurists

iepirkumu komisija pieņem lēmumu par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu, lasi precīzi likuma normu - tur ir rakstīts - iepirkuma komisijas lēmums ir saistošs pasūtītājam, ja tiek slēgts līgums. / un šī ir būtiska atšķirība, pasūtītājs var neslēgt līgumu, ja konstatē, ka komisijas lēmums ir bijis prettiesisks.

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 16:04

gatis

Kas tā Grantiņa ir tāda, par ko visi cepās?

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 22:15

,

Tas baseins cik var noprast nebūs nekādi, jo ja nav kredīta tāpat nav par ko uzcelt, tad jau labāk ka nauda nav iztērēta.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 21:20

Devil

Nevajag nekādus baseinus! Nolejiet visas ielas ar kvalitativu asfaltu,lai nav sprandu bedres jālauž,klauni jo...ie!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 21:07

.

Nevajag, tieši tā... lai labāk šie aizbrauc ceļojumos un vēl lai sev izmaksā prēmijas. A vēlāk gan jau izkruķīsies.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 22:45

to devil

Super! Aizklapējam arī pārējās iestādes, un par to naudu uzlejam metru biezu asfalta slāni pa Bauskas ielām!!!

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 09:01

r

Pilsētai ir nepieciešams baseins, sporta halle, slimnīca, ledus halle, koncertzāle, apvedceļš un ražošana. Lai gudrās galvas beidzot sāk strādāt. Kauns Bausku lēnām pārvērš par ģerevņu.

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 23:03

o

No sākuma ražošana, darba vietas, jēdzīga samaksa par darbu, izglītība, medicīna, sakārtoti ceļi VISĀ Bauskas novadā un tad baseini un citas ekstras..

pirms 3 gadiem, 2016.03.29 23:10

to o

No sākuma iegūsti jēdzīgu izglītību un darba pieredzi un tad par samaksu čīksti!

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 00:03

to r un pārējiem...

Vai kāds beidzot sapratīs, ka Dome nerada un nedrīkst radīt ražošanas uzņēmumus ( darba vietas ražošanā), tas jādara uzņēmējiem!!!
Sāciet kaut ko darīt paši, ar tukšu un ķengājošu komentāru skribelēšanu labklājību neizveidosim, labāk sakopiet savu apkārtni!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 09:07

birste

tieši tā štata ķengātājas no administrācijas pirts&attīstības partnerības. Sakopiet savu apkārtni un izdariet kaut ko labu sabiedrības labā!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 19:51

protams

Viskaļāk bļauj tie kuri paši sazin kādas ziepes savārījuši.Viens varens uzņēmējs, kurš nolikvidēja darba vietas , otrs, kuru palūdza aiziet no darba vietas, jo šis tas pie pirkstiem pielipis... šobrīd bļauj ar saukli par "atklātu valodu" ai ai ai, nekas viņus vairāk neinteresē kā mēra krēsls,lai varbūt turpinātu agrākos niķus.

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 08:08

zzzzzz

Tas pierada kā Bauskas domes galvas jadzen visus ar sudaino koku no Bauskas

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 10:19

zzzzzz

Tas pierada kā Bauskas domes galvas jadzen visus ar sudaino koku no Bauskas

pirms 3 gadiem, 2016.03.30 10:19

ZZ

Pašu jādzen.jo nav sajēgas par notiekošo

pirms 3 gadiem, 2016.03.31 11:41

Vietējās ziņas