Ūdensmotosportiste Laura Lakoviča-Lakovica uzvar Baltijā

Kamēr Latvijā gatavojās Līgo svētkiem, Lietuvas pilsētā Kupišķos bija Baltijas atklātais čempionāts, kurā Latvijas vienības sastāvā startēja vairāki Bauskas novada komandas «Mēmeles sports» pārstāvji.

Sacensības Kupišķos notika 22. un 23. jūnijā. Kā liecina vienības «Mēmeles sports» informācija, no Bauskas puses piedalījās pieci sportisti, pārstāvot jaunāko ūdensmotosporta paaudzi.

Trīs sportisti startēja GT-15 klasē. Nils Slakteris izcīnīja ceturto vietu, visos braucienos cīnoties ar spēcīgajiem Igaunijas braucējiem. Ralfs Zaharčenoks pirmo reizi startēja ar «Tohatsu» iešprices dzinēju un izcīnīja septīto vietu. Elīzai Lakovičai-Lakovicai vienā no braucieniem bija pāragrs starts, kas liedza cīnīties par vietu labāko sešniekā – kopvērtējumā viņai devītā vieta. Toties GT-30 laivu klasē visos braucienos uzvarēja Elīzas māsa – Laura Lakoviča-Lakovica izcīnīja Baltijas čempiones titulu.

Kristeram Manginam OSY-400 klasē diemžēl bija neveiksmīgs pirmais brauciens, ar ko arī noslēdzās sportista starts. Kopvērtējumā viņam devītā vieta.

«Sacīkstēs netika sadalītas vietas starp klubiem, bet gan starp nācijām. Pārliecinoši par Baltijas čempioniem kronēja Latvijas komandu,» informē vienība «Mēmeles sports».

Nākamais Latvijas čempionāta posms būs jau nākamnedēļ, 6. jūlijā, Jēkabpilī. Tur «Mēmeles sports» vienība turpinās cīnīties par uzvarētāja titulu Latvijas čempionāta kopvērtējumā.