Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz dokumenta bijis tikai Aivara Indrikova paraksts 6

Precizēta informācija par nu jau bijušā Pilsrundāles vidusskolas direktora Aivara Indrikova rīcību, sagatavojot dokumentus, kuros prasīts izsniegt vidusskolas beigšanas atestāta kopiju patlaban apcietinātajam Saeimas un Valsts prezidenta Drošības dienesta virsniekam Edgaram Gulbim.Iesniegumu sagatavojis viņš viens pats, un uz tā bijis tikai Aivara Indrikova paraksts. To nav skatījusi un nav arī apstiprinājusi speciāli izveidota skolas komisija. Tā informē Rundāles pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Viņš piebilst, ka šādos gadījumos likums paredz, ka mācību iestādes vadītājs vienpersoniski var sagatavot nepieciešamos dokumentus par vidusskolas beigšanas atestāta kopijaspieprasīšanu. A. Okmanis arī izteica priekšlikumu, ka būtu nepieciešams veikt grozījumus likumdošanā, lai šādus dokumentus nevarētu sagatavot viena persona, bet lai tiktu veidota komisija.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

džokers

Aivars ir foršs vecis, tikai laikam bija sprukās.

pirms 11 gadiem, 2007.11.30 20:07

direktore

Liciet taču beidzot A. Indrikovu mierā! Jā, viņš ir darījis slikti gan spēlēdams, gan pieprasīdams dublikātu neesošam diplomam, bet par to lems tiesa! Un vajag lasīt likumus- par dublikāta pieprasīšanu atbild TIKAI UN VIENĪGI DIREKTORS!!!

pirms 11 gadiem, 2007.11.30 20:03

L.

Nesaprotu. A.I. pieprasījis izsniegt dokumenta kopiju, taču bija cilvēki, kas to izsniedza! Vai tad pirms izsniedz kopiju, dublikātu vai ko tam līdzīgu, tam, kas to dara, nav jāpārbauda, vai vispār ir bijis oriģināldokuments?!

pirms 11 gadiem, 2007.11.30 16:10

ĀRPRĀC

MUĻĶĪŠI, ATKAL JŪS TICAT , KA INDRIKOVS VAINĪGS, JAUTĀJUMS, KAS TO LIKA VIŅAM DARĪT, NE JAU GULBIS IZDOMĀJA, KA IZLOZĒS PILSRUNDĀLI, KUR PAPRASĪT DOKUMENTU, PADOMĀJIET, KURA PARTIJA, ZEMESSARDZE, BRUŅOTIE SPĒKI, KURŠ TAD TO INDRIKOVU NORAKA.ARĪ VIŅŠ KĀDAM PĀRGĀJA CEĻU.23. GADUS GODĪGI NOSTRĀDĀJA UN PĒKŠŅI VISA BAUSKA VIŅU APKAKĀ.ATVERIET TAK ACIS.

pirms 11 gadiem, 2007.11.30 14:55

Vietējās ziņas