Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz gada sporta skolotāja balvu pretendē Bauskas sākumskolas pedagoģe Aiva Aišpure 1

Bauskas sākumskolas sporta skolotāja Aiva Aišpure ir viena no trim sporta pedagogiem, kuri šogad nominēti titulam «Gada sporta skolotājs 2018», informēja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) komunikācijas nodaļā.

Bauskas sākumskolas sporta skolotāja Aiva Aišpure tiek raksturota kā radoša un atbildīga pedagoģe, kura darbā izmanto inovatīvu un atraktīvu pieeju. Ar lielu aizrautību un sirdsdegsmi skolotāja prot ieinteresēt un motivēt bērnus sportot, attīsta pašiniciatīvu un sportisko azartu, ļauj noticēt katra potenciālam.

Aivas audzēkņi uzrāda augstus rezultātus sporta sacensībās, ar prieku apmeklē skolotājas vadītās sporta stundas, jo tās ir interesantas. Skolotāja kopā ar 4. klašu skolēniem piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas projektā «Sporto visa klase». A. Aišpure arī aktīvi iesaistījusies projektā «Skola2030», veiksmīgi aprobē jauno sporta standartu, izrāda pašiniciatīvu mūsdienīgu mācību metožu pielietošanā sportā. Skolotāja labprāt dalās savā pieredzē un vada atklātās sporta stundas gan novada kolēģiem, gan skolas ciemiņiem no citām Latvijas skolām.

Konkursa «Gada sporta skolotājs 2018» vērtēšanas komisijā šogad ir gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, arī Latvijas vieglatlēte Anita Siliņa, sporta žurnālists Dāvids Ernštreits, «Lattelcom» Rīgas maratona organizators Aigars Nords, Liepājas sporta spēļu skolas direktora vietniece Evita Auniņa.

Konkursa pirmajā kārtā vērtēšanas komisija izvērtēja pretendentu sagatavotos pieteikumus, kuru šogad bija īpaši daudz – 28. Seši dalībnieki ar lielāko punktu skaitu tika izvirzīti konkursa otrajai kārtai, kurā vērtēšanas komisija klātienē vēroja finālistu vadītās sporta stundas Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. Tika vērtētas skolotāju iemaņas izmantot daudzveidīgas mācību metodes un līdzekļus, māka kvalitatīvi demonstrēt vai iesaistīt skolēnus vingrinājumu demonstrēšanā, kā arī prasme nodrošināt atgriezenisko saiti stundā. Tāpat liela vērība tika pievērsta emocionālajam fonam mācību stundās, drošības noteikumu prasību ievērošanai un citiem kritērijiem.

Konkursa uzvarētājs – izcilākais Latvijas sporta skolotājs 2018. gadā – tiks nosaukts «Latvijas Gada balvas sportā 2018» apbalvošanas ceremonijā 21. decembrī.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas