Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uz «ZZ čempionāta» pusfinālu dodas 20 komandas 4

Divdesmit klašu kolektīvi no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada skolām iekļuvuši Latvijas vērienīgāko sporta un prāta spēļu «ZZ čempionāts» pusfinālā. Tā vēstī portāls zzcempionats.lv.

Žūrija, izvērtējot gandrīz 2000 komandu pieteikumus no 106 Latvijas novadiem, izvēlējusies 540 radošākās, atjautīgākās un košākās vienības. Tās turpinās sacensties par Latvijas labāko klašu titulu un vērtīgajām balvām spēļu pusfinālos.

Mūsu novadu komandas 11., 12. vai 13. maijā gaidīs Jelgavā. No Bauskas Valsts ģimnāzijas turp dosies 10.c klase (audzinātāja Aija Bildjuga), kā arī 8.a klase (Irēna Slesare-Koluža) un 8.b klase (Ingrīda Slaktere). No Bauskas 2. vidusskolas pusfinālā iekļuva 10.a (Tatjana Kazačenoka) un 12.a klase (Rita Skorodihina). Bauskas sākumskolu sacensībās pārstāvēs 4.c klase (Aiva Aišpure). No Bauskas pilsētas pamatskolas uz Jelgavu jābrauc 5.a klasei (Gunta Biršte) un 5.b klasei (Olga Vinogradova). Trim klasēm uz Jelgavu būs jādodas no Codes pamatskolas. Tās ir 4. klase (Sintija Šleža), 5.a klase (Jadviga Šlosberga) un 8.a klase (Inga Eglīte). Pusfinālā iekļuvusi arī Vecsaules pamatskolas 5.a klase (Inga Bernāte).

Vecumnieku novada Misas vidusskolu šajā čempionāta posmā pārstāvēs 5.a klase (Valija Vaina). No Vecumnieku vidusskolas uz Jelgavu brauks 5.a klase (Sarmīte Vēvere), 5.b klase (Iveta Evarte) un 7.b klase (Inga Jankauska). Pusfinālistu vidū arī iecavnieki, Iecavas vidusskolas 7.a klase (Anitra Taurene), 9.c klase (Maruta Lasmane) un 12.b klase (Gita Zaķe).

Katrs pusfināls būs ne tikai sacensības, bet arī krāšņs un jautrs šovs, kuru vadīs jauniešu vidū populāras personības. Jelgavā tie būs Uģis Joksts, Agnese Rakovska un Kaspars Ozoliņš.

Ja kāda klase uz pusfināliem netika, organizatori aicina nebēdāties. «ZZ čempionāts» piedāvā izmantot otro iespēju un piedalīties «Online čempionātā». Visas klases, kas ir pieteikušās, bet kādu iemeslu dēļ nav tikušas, var doties uz «ZZ čempionāta» mājaslapu un meklēt uzdevumu, kas garantēs vietu finālā vēl 18 komandām, pa sešām no katras vecuma grupas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

xxx

Forši! privātie pārvadātāji berzē rokas, jo bērnus uz turieni novads neved.

pirms 2 gadiem, 2016.04.22 11:23

Direktors

Nevajag izplatīt nepatiesu informāciju. Bauskas novads nodrošinās transportu, lai visi skolēni, kas ieguvuši tiesības startēt pusfinālā, var piedalīties šajā sportiskajā un izglītojošajā pasākumā.

pirms 2 gadiem, 2016.04.22 12:03

Vietējās ziņas