Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzlabo satiksmes drošību Rātslaukumā 16

Bauskas Rātslaukumam piegulošajās ielās izmainīta transporta līdzekļu novietošanas kārtība. Tā informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina.

Izvēršoties uzņēmējdarbībai, īpaši pēc bistro un auto rezerves daļu veikala atvēršanas, Rātslaukumam piegulošajās ielās daudz intensīvāka kļuvusi transporta plūsma. Arvien vairāk ielu malās tiek novietoti automobiļi. Uzņēmēji jau pirms gada lūdza novada domi reorganizēt mašīnu novietošanas kārtību. Pašvaldība beidzot veikusi transporta līdzekļu stāvēšanas noteikumu izmaiņas.

Stāvvietas autobusiem turpmāk būs Rīgas ielā. Par to informēs īpaša norāde. Vieglās automašīnas Pasta ielā varēs novietot tikai ielas labajā pusē slīpi pret trotuāru, savukārt kreisajā pusē stāvēt vairs nevarēs. Plūdoņa ielā mašīnu izvietojums saglabājies iepriekšējā veidā. Arī Rātslaukuma stāvlaukumā automobiļi jānovieto, kā norādīts horizontālajos apzīmējumos.

Jaunums ir stāvēšanas ilguma noteikšana. Automašīnas stāvvietās ap Rātslaukumu uz Plūdoņa, Pasta, Rīgas ielas un laukumā drīkstēs atrasties tikai divas stundas. Šis ierobežojums būs spēkā darbdienās no pulksten septiņiem rītā līdz sešiem vakarā. Autovadītājiem salonā uz priekšējā paneļa jānovieto īpašs laika rādītājs, kurā jāuzstāda mašīnas novietošanas sākuma laiks. Īpašo pulkstenīti var aizstāt arī ar lapiņu, kurā uzrakstīts auto novietošanas laiks. Šīs ierobežojums noteikts, lai nodrošinātu klientu plūsmu Rātslaukuma malā esošajos uzņēmumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

vērotājs

Tūrisms un vecpilsēta Bauskā ir prioritāte! Skaists sauklis, bet reālajā dzīvē tiek darīts viss, lai tūristus no vecpilsētas aizdzītu projām, jo nedaudzajiem uzņēmējiem ap Rātslaukumu ir "tādi klientu pūļi", ka stāvvietās novietotais transports apdraud "klientu rindas, kas veidojas pie uzņēmumu durvīm"...

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 12:20

eu!

tad pa Pasta ielu divos virzienos vairs nevarēs dragāt?

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 14:43

Mareks

Vispār jau sen pirms Rīgas un Pasta ielas krustojuma stāv zīme, ka griezties pa kreisi nav atļauts, un ja kāds to joprojām dara, tad tiek pārkāpti CSN.

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 16:18

haha

Rātslaukuma apkārtnē esošie uzņēmumi - divi šroti, viena toča, divi krogi...

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 15:40

mjāā

2 točkas!:)

pirms 2 gadiem, 2016.09.15 12:58

pulkstenis

Ahā, Bauskas sargiem nu būs ko sargāt!

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 16:33

Kad?

No kura datuma tas ir spēkā, vai ir jau zīmes uzstādītas?

pirms 2 gadiem, 2016.09.14 17:43

cilvēks no novada

Ja, Bauskā būtu darba vietas, tad uz Rīgu braucošām personām nevajadzētu atstāt uz visu dienu auto.
Braucot uz Rīgu pie ārstiem, auto nepieciešāms novietot Rātslaukumā
Kāpēc par to netiek domāts un nodrošinātas ērtības?
Kāda velna pēc, šādi laika ierobežojumi!

pirms 2 gadiem, 2016.09.15 11:53

cibinja

Visi, kuri strādā Rīgā un atstāj savus auto Rātslaukuma stāvlaukumā, iesaku deklarēt savu dzīvesvietu Rīgā, jo tad mūsu IIEN saņems Rīgas pašvaldība. Ko tad darīs Bauskas pašvaldība???? Nauda no mums netiks saņemta, nebūs lielās prēmijas, nebūs līdzekļu doties ārzemju "komandējumos". Ātri vien tiks atcelta maksas par Rātslaukuma stāvvietu. Padomājiet Bauskas pašvaldības vadītāji un ekanomisti!!!!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.09.16 05:30

nu

Skaidri redzams, ka pilsēta atradusi visai veiksmīgu naudas iekasēšanas variantu. Skaidrs, ka kārtībniekus nu (beidzot) varēs atrast ātri - tepat ap rātsnamu vien tusēs, un nevajag te muļķīgi runāt par iedzīvotāju vai uzņēmēju interesēm. Tieši pretēji - kārtīgs presings ap un iekš rātslaukuma dzīvojošiem un strādājošiem, kuriem nu būs vai nu ik pēc pāris stunām jāmaina pulkstenis vai jāliek mašīna kur (?!) citur. Un vispār, kāpēc gan es pie sava īpašuma nevaru turēt auto cik ilgi vēlos? Tāpat jau jāpacieš visi Bauskas balagāni, kad ielas tiek noslēgtas dažkārt pat visas dienas garumā...

pirms 2 gadiem, 2016.09.15 15:58

Ruksis resnais

lemberga dormojedi ja na patriekti varēs pastniekot uz vējstikliem !

pirms 2 gadiem, 2016.09.15 22:02

dīvaini

Es novietoju auto Rātslaukuma un tad pārsēžos autobusā un braucu uz Rīgu strādāt. Nodokļus maksāju pēc pilnas programmas un tie tiek Bauskai. Jautājums, kāpēc man , kā nodokļu maksātājam ir radītas neērtības? Līdz šim neesmu manījusi, ka laukumā būtu kāda īpaša drūzma! Tāpēc, šobrīd pieņemt šādus noteikumus ir diezgan nekorekti! Un ziniet, es pačukstēšu vienu ''noslēpumu''- sadariet tik tā, lai cilvēkiem nav kur mašīnas atstāt, uzņēmējdarbība nevis zels, bet nopļuks, kā pērnais laksts!

pirms 2 gadiem, 2016.09.16 09:10

varētu, varētu,

ja vien tu par to stāvvietu maksātu, nu vismaz pusi no Rīgas centra stāvvietu tarifa

pirms 2 gadiem, 2016.09.16 14:48

dīvaini

un kāpēc tad es nebraucu ar auto līdz Rīgas centram?- nu tāpēc, ka tur nav kur likt auto! Rīgas satiksme ar savu alkatīgo roku uzreiz klāt! Ja Bauskā notiks tas pats, tad nav ko cerēt, ka atspersies mazie uzņēmēji, jo kam gan vajadzīga biznesa telpa, ja pie tās klienti nevar uzturēties, cik viņiem nepieciešams.

pirms 2 gadiem, 2016.09.16 15:43

nesaprotu

ja jau Bauskas nacionāļi parādu taisīšanā tur līdzi Rīgas saskaņai, tad kādēļ vēl ap rātslaukumu nav izveidotas maksas stāvvietas?

pirms 2 gadiem, 2016.09.16 14:46

Vietējās ziņas