Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai pašvaldība atkal meklē rīdzinieku? 11

Pagājušajā nedēļā jau trešo reizi Bauskas novadā izsludināts konkurss uz pašvaldību informācijas tehnoloģiju kompetences centra vadītāja amata vietu.Pirmais konkurss beidzās bez rezultātiem. Uz otro konkursu martā pieteicās apmēram desmit pretendentu, no kuriem Bauskas novada dome izvēlējās rīdzinieku Edmundu Šulžanoku. Pēc četru mēnešu darba speciālists uzrakstīja atlūgumu.Šajā laikā paveikto portāla www.bauskasdzive.lv lasītāji vērtēja negatīvi. Portāla lietotāja «skolotāja» raksta: «Iecavas novadā jau vasarā noslēdzies pirmais projekta «Izglītības iestāžu informatizācija» posms, un projektā iekļautajās skolās ir veikti lokālo datortīklu infrastruktūras uzlabošanas darbi. Kā ar Bauskas novadu? Nekas nav izdarīts. Projektu vadītāja kompetence jums acīmredzami nekāda.»Tāpat kā pirmie divi konkursi, arī 8. oktobrī izsludinātais izraisījis izbrīnu saistībā ar prasībām. «Bauskas Dzīve» aptaujāja vairākus ar informācijas tehnoloģiju (IT) jomu saistītus speciālistus, kas uzskata, ka noteikumiem atbilstīgs speciālists, kam būtu 2. līmeņa augstākā izglītība datorzinātnēs, elektronikā un telekomunikācijās vai vadībzinātnēs, pieredze vadošā amatā pēdējo piecu gadu laikā, zināšanas un pieredze IT jomas projektu vadībā un realizācijā, mūsu novados vēl nav manīts. Viņi atzina, ka nav arī skaidrs iemesls, kāpēc kompetenču centra vadītājam ir vajadzīgas padziļinātas zināšanas IT jomā. Konkursam atbilstīgi speciālisti atkal būs jāmeklē Rīgā.Bauskas novada domes juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns uzskata, ka konkursu nevar tik viennozīmīgi vērtēt: «Dalība projektos var būt arī neliela, kā arī vadošajā amatā nav jābūt visus piecus gadus. Galvenais, lai šādi cilvēki pieteiktos. Pēc tam izvērtēs katra kandidāta kompetenci un pieredzi. Domāju, ka mūsu novados ir šādi cilvēki.» IT speciālistu uzmanību piesaistījis arī Bauskas novada skolu informatizācijas projekta konkurss, kas esot praktiski neizpildāms. Tagad šis konkurss ir pārtraukts. Stāsta Bauskas novada domes juridiskās nodaļas iepirkumu speciālists Andris Rācenis: «Konkurss pārtraukts, jo iepirkuma dokumentācijā jāveic labojumi. Saistībā ar konkursu ieradās pretendenti, un konstatējām, ka tur ir dažas neatbilstības. Tas ir neliels iepirkuma konkurss, un tāpēc to tagad atceļ un izsludinās no jauna.»Ja šāds speciālists meklē darbu, viņu aicina pieteikties Bauskas novada domē līdz 15. oktobrim. Sīkāka informācija par konkursu atrodama mājaslapā www.bauska.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Vauva

Oho, kā te viens otrs spriež par citu papīriem... Tipiski Bauskai! Un kā vienmēr galvenie spriedēji droši, ka ar muti braucēji vien ir, bet ar darbiem.... Tieši tādēļ te no Bauskas varbūt tiešām nevienu nevajag ņemt, Bauskas sabiedrība ir tik satrunējusi un sastāvējusies, ka sliktāka par jebkuru purva rāvu... Fu, smird!

pirms 7 gadiem, 2010.10.16 00:49

no malas

Nu šamējais, kas bildē, vispār muļķi laida visus "garos"četrus mēnešus!

pirms 7 gadiem, 2010.10.12 14:01

taisnība

Kā var izvērtēt atbilstību,ja komisijā nav kompetentu cilvēku,kas paši izprot uzstādīto prasību jēgu un darba pienākumus.

pirms 7 gadiem, 2010.10.12 10:56

to es

Iedomājies - IZBEIGUŠIES!!!! Tu gribi saradoties?

pirms 7 gadiem, 2010.10.12 10:53

to Šerija

izbijis bišu gans, pagasta sporta organizators(it kā),profesionāls ''pa kreisi'' laidējs!:) Varbūt vēl 9ņas klases +B kategorija

pirms 7 gadiem, 2010.10.12 08:58

kika

un nesapratu - kapēc tā bilde te ievietota - vai viņš bija labais vai sliktais zēns :) ???

pirms 7 gadiem, 2010.10.12 08:29

Šreija

Diez kā "speciālistam" Rācenim pašam ar to izglītibu ?
Bet par to laikam dome klusēs:)))))))))))))

pirms 7 gadiem, 2010.10.11 15:10

Kaimiņiene

Nesaprotu, kādēļ ir tapis šis raksts?! Vai labāk būtu meklēt obligāti vietējo, tas nekas, ka nav ne izglītības, ne pieredzes, bet galvenais, ka labs cilvēks?????? Man ir laba, sirsnīga un čakla kaimiņiene, bet tas nenozīmē, ka viņa būtu laba darbiniece jebkādā amatā!

pirms 7 gadiem, 2010.10.11 13:58

nezin kas ir IT

diez pašiem kas sastāda tās prasības pretendentiem un vērtē viņu pieredzi un zināšanas ir sajēga par izvirzītajām prasībām,un atbilstoša izglītība lai par to pieņemtu lēmumu,

pirms 7 gadiem, 2010.10.11 13:28

Vietējās ziņas