Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairāk interesē mantojuma lietas 1

Bezmaksas konsultācijas pie notāriem Latvijā tiek rīkotas jau 13. reizi. Šogad Notāru dienas bija 27. un 28. februārī.

Bauskā iedzīvotājus konsultēja zvērinātās notāres Aija Biezā un Zenta Reliņa. Portālam A. Biezā pastāstīja, ka interese bijusi līdzīga kā katru gadu. Pirmajā dienā, 27. februārī, apmeklētāju bijis vairāk, otrajā dienā interesentu skaits sarucis. Šogad Notāru dienās īpaša uzmanība pievērsta sabiedrības informēšanai par to, kā sevi pasargāt no krāpniekiem, kā nekļūt par upuri iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem.

«Par šī gada tēmu jautājumu nebija daudz. Vairāk cilvēkus interesēja dažādas situācijas, kas saistītas ar mantojuma lietām, ar dāvinājumiem. Atnākušie vēlējās zināt, kā pareizi sagatavot mantojuma dokumentus,» klientus interesējošās tēmas skaidro A. Biezā. Uz konsultācijām nāca galvenokārt cilvēki vidējā vecumā un pensionāri.

Z. Reliņa pastāstīja, ka apmeklētāju šogad bijis nedaudz mazāk. Iespējams, dažus nobiedēja lielais aukstums. Noteiktā tēma atnākušos neinteresēja. Apmeklētāji, vairumā cilvēki gados, interesējās par darījumiem ar nekustamo īpašumu, mantojuma lietām. «Bija patīkami redzēt, ka daudzi apmeklētāji nāca sagatavojušies. Viņi bija pārskatījuši dokumentus, vairākiem interesējošie jautājumi bija uzrakstīti uz lapiņas,» tā Z. Reliņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Es

Sapratu visu, ko man notārs paskaidroja.Un jau izdarīju ieteikto.Paldies.

pirms gada, 2018.03.02 05:28

Vietējās ziņas