Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairākums sporta halles būvniecību atbalsta 119

Bauskas novada domē 19. martā notika sporta halles būvniecības Pilskalna ielā 26 publiskās apspriešanas sanāksme. Uz to ieradās novada domes administrācijas pārstāvji, Bauskas iedzīvotāji un televīzijas reportieri.

Par sporta halles projektu īsi pastāstīja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa. Būves plānotās izmaksas ir aptuveni 5,4 miljoni eiro, reālā summa būs zināma pēc iepirkuma konkursa. Hallē vienlaikus būs iespēja darboties septiņām treniņu grupām. Būvei jāatrodas stadionā, lai treniņi veiksmīgi varētu ritēt gan iekštelpās, gan laukumā.

«Uzskatu, ka sabiedrībai šīs aizkulises ir jāzina,» teica B. Grantiņa, stāstot par projekta tapšanu. Projektēšanas kopējās izmaksas ir aptuveni 42 tūkstoši eiro – 30 tūkstoši eiro izlietots par pašreizējās halles projektu, par 12 tūkstošiem eiro savulaik tapa pirmais projekts, izmantojot pārrobežu projekta finansējumu. Pirmais projekts, pēc B. Grantiņas atzinuma, bija nepilnīgs, tāpēc tā vietā izveidoja jaunu.

Sporta skolas direktore un Bauskas novada izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka kliedēja bažas par to, ka SIA «Projektēšanas birojs «Austrumi»» izstrādātais projekts varētu būt ļoti dārgs. B. Grantiņa uzsvēra, ka līdzīgas sporta celtnes savulaik tapušas par 4,5 – 5,5 miljoniem latu, bet šo halli plānots būvēt par to pašu summu eiro. Bauskas novada domes amatpersonas uzsvēra, ka meklēs papildu finansējumu arī no citiem avotiem, bet pamatā plānots ņemt aizdevumu no Valsts kases. I. Ruhocka informēja, ka šāda aizdevuma likme ir no viena līdz pusotram procentam gadā. Kā atzīmēja klātesošie – mazāk par inflāciju.

Domes administrācijas pārstāvji uzsvēra, ka jaunā halle atvieglos treniņu darbu pilsētas bērniem un samazinās izdevumus. Pašlaik sporta grupas ved trenēties uz Īslīces vidusskolas, Codes un Griķu pamatskolu sporta zāli, vidēji gadā transportam atvēlot 60 – 70 tūkstošus eiro. Pēc sporta halles būvniecības apsaimniekošanas izmaksas esošā stadiona teritorijā pieaugs par 17 tūkstošiem eiro, bet transporta izmaksas saruks.

Daži klātesošie bija pret halles būvniecību, uzsverot divus faktorus – izvēlētās vietas lietderību un būves dārdzību. Ieva Bronko-Pastore vēlējās uzzināt, kāpēc baseins un sporta zāle nav plānoti līdzās, tas samazinātu ekspluatācijas izmaksas. B. Grantiņa norādīja, ka stadionā baseinam nav vietas, taču halle nepieciešama pat tādā gadījumā, ja blakus topošajam baseinam kādreiz uzbūvēs sporta zāli.

Ērika Pulkstene pauda viedokli, ka veltīt diviem projektiem – sporta hallei un baseinam – vairāk nekā deviņus miljonus eiro nozīmē atteikties no citām Bauskai svarīgām būvēm, vēršot uzmanību uz iecerēto bibliotēku. I. Ruhocka skaidroja, ka bibliotēka necietīšot. «Sporta zāles piecus miljonus ieguldiet jaunās darbavietās! Cilvēkiem būs darbs, un par nodokļiem varēs celt halli,» ieteica Ē. Pulkstene. Kā pašvaldībai radīt darba vietas, baušķeniece nepastāstīja.

Pretenzijas bija arī Bauskas novada domes deputātam Aleksandram Novickim. Viņš paziņoja, ka nav pret halles būves ideju, bet tai vajagot būt mazākai un lētākai, kā pirmajā projektēšanas variantā. «Es esmu par normālu sporta zāli,» skaidroja A. Novickis. Sporta entuziasti gan pārmeta, ka deputāts nevar paskaidrot, kas ir «normāla» sporta zāle, un sacīja, ka Bauskā vajag halli ar pietiekami daudz skatītāju vietām un starptautiskām spēlēm atbilstīgu laukumu.

Sanākušie baušķenieku pratināja projekta vadītāju Lieni Līci par celtnes īpatnībām. Atbildes gandrīz visus apmierināja. Nelielu vilšanos raisīja fakts, ka sporta būvē skatītājiem paredzētas tikai 350 sēdvietas.

Viedokli par būvi pauda baušķenieks Gundars Mengots, kura māja atrodas blakus Bauskas novada sporta bāzei: «45 gadus dzīvoju līdzās stadionam. Man ir labi kaimiņi – vide vienmēr sakopta. Sporta halles būvniecības vieta man bija negaidīts pārsteigums. Būvniecība izvēlēta ļoti pareizā vietā, treniņi varēs noritēt tā, kā vajag. Mēs, iedzīvotāji, esam par sporta halles celtniecību.»

Publiskās apspriešanas termiņš beigsies 2015. gada 23. martā. Tad kļūs zināmi arī aptaujas rezultāti. I. Ruhocka sacīja, ka pašlaik pozitīvo vērtējumu pārsvars ir ļoti liels.

Speciālisti uzsvēra, ka plānoto būvju celtniecība sekmēs sporta attīstību. Lietuvā ir vairāk nekā desmit vieglatlētikas manēžu, arī Igaunijā to ir gandrīz desmit, Latvijā – tikai trīs. Pēdējā laikā Latvijas vieglatlēti Baltijas sacensībās ir pēdējā vietā. Ja valdība domās par sporta bāzēm, baušķenieki cīnīsies par iespēju uzcelt vieglatlētikas manēžu. «Es netīkoju Bausku pārvērst par olimpisko centru, bet vēlos, lai te būtu viens no Latvijas sporta centriem,» tā B. Grantiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 119

lauķis

Ja transporta izmaksas saruks, tad tas nozīmē, ka šī sporta halle nebūs domāta visiem Bauskas novada bērniem, t.sk. arī lauku bērniem?! Tos neviens neplāno vest?

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 18:41

arī lauķis

nomierinies, runa nav par bērnu nogādāšanu sporta hallē, bet gan par administrācijas bīdītu projektu, kur apgrozās LIELA NAUDA, vai tur būs bērni kam iet, tas jau ir pavisam cits stāsts.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 17:20

LOK

Izklausās, ka galvenā persona šajā projektā ir Birutas kundze.

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 19:21

superLOX

B. Grantiņa uzsvēra, ka līdzīgas sporta celtnes savulaik tapušas par 4,5 – 5,5 miljoniem latu, bet šo halli plānots būvēt par to pašu summu eiro........!? pat atlaidi jau sarunāja!

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 19:28

to superLOX

visticamāk, ka šī sporta halle arī min maksā 5.5 miljoni lati, jo projektu pasūtīja administrācija, un lai tautu apvārdotu, izdzēsa gala ciparu un ierakstīja cik vajag, tad iepirkumā nosauks dempinga cenu, un kad halle būs uzcelta līdz pusei, lauzīs līgumu (kā ģimnāzijā) un par visu mūsu nodokļiem turpinās šo celtni par reālajām cenām, jo atbildību par nepareiziem cipariem nenesīs neviens, kā tas šajā novadā jau ir pierādīts: Garoza, Strēlnieks, Bērzi, ģimnāzija, u.t.t. u.t.jpr.... Vienīgais kur šī sasaukuma ''krīzes menedžeru grupa'' zin kā ietaupīt ir bērnu ekskursijas, bērnu dārzu auklīšu alga, pirmsskolas skolotājuj algas...

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 14:07

protams

Grantiņas kundze ir galvena persona!

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 16:47

aaaa

aman jautajums kas taja super kompleksa trenesies? ja pus bauska dzivo uz riteniem(nestrada algotu darbu bauska bet brauka) un vel visa latvija nav sakartota problema ar aizbrauceju noturesanu vai nau taka bik pa traku tadu mega buvi bauska bliezt? gluzi vnk man gribetos zinat kkadus aptuvenos skailtus cik daudz bus bernu jauniesu kas taja kompleksa trenesies? un stasts par jaunam darbavietam ir vnk smiekligs izgruzot 5 milijonus maximums 10 darbavietu izveidei:)))

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 19:32

yes

sporta skolā trenējās ap 700 bērnus. Jauniešiem (kuri pabeidza mācīties) nav vietas kur trenēties.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 16:55

Katram īespējas

Bauskas novadā ļoti daudz tiek domāts ,lai katrs bērns jau no sākumskolas vecuma aktīvi iesaistītos sporta nodarbībās laukos un novada centrā.

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 19:33

atbilde-katram iespējas

Jā,un tālāk par domāšanu nav tikts.Sēd pie kafijas krūzēm un domā domā domā kā to bērnu dabūt uz novada centru.Ceļu nav,degviela jātaupa,viss jātaupa.Lai tak tas lauku bērns sitas pa tiem lauku dubļiem.Domā domā domā-par sevi domā.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 22:32

to yes

Codē , Ceraukstē lūdzu, bet jautājums cits vai kāds ir padomājis , kas šos (kuri beidza mācīties) trenēs tālāk. No šīs kundzes treneri bēg kā no uguns. Tāda kadru maiņa nav nekur. Iztur tie, kam citur grūti atrast darbu

pirms 4 gadiem, 2015.03.23 08:50

Radi un tad runā

Cik darbvietas radījuši šie apspriedēji un komentētāji ,cik pūļu ieguldījuši Bauskas novada attīstībā ?Paslēpties aiz tukšām runām nav liela māka,kur ir jūsu radītās darbvietas?

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 19:54

aaaa

esmu apbalvots par ieguldijumu sporta taka kko esu darijis. iedo 5 milijonus iedosu darbavietas:) es nesaku ka nav si zale vajadziga bet mana uzskata vina ir parak liela parak darga jo bsk pamazam izmirst nav sportotaaju:( ja salidizna rajona sporta macus tagat un pirms 10 gadiem apmekeltibas zina tad tu sapratisi ko ar so domaju!

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 19:59

tikai nevajag

esam radījuši amatus: lietvedībā, pieņēmuši rātsnama apsaimniekotāju un projektu vadītājus saimnieciskajā nodaļa......tā kā strādājam un cenšamies!

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 20:02

kalns

Varbūt sāksim ar labi izglītotiem un jauniem treneriem, sporta funkcionāriem Nav ne vainas pašreizējām sporta bāzēm. Vasarā, kad vajadzētu bērnus nodarbināt stadionā- kaut kā viss kluss. Ja ir nauda vajag celt, bet no tā vien sporta rezultāti neaugs.Ar budžeta maku nav liela māka radīt darba vietas.

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 20:12

arī baušķiniece

Citāts:"Kā pašvaldībai radīt darba vietas, baušķeniece nepastāstīja.:"
Vai Bauskas iedzīvotājiem jāpamāca pašvaldība, kā radīt darba vietas? Viens no Bauskas domes attīstības un plānošanas nodaļas mērķiem ir nodrošināt investīciju piesaisti Bauskas novada attīstībai. Varbūt šai nodaļai vairāk jāpiestrādā , lai piesaistītu investīcijas jaunu darba vietu radīšanai un arī šī mega projekta īstenošnai, neatstājot visas izmaksas uz novada nodokļu maksātāju pleciem?!

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 19:59

Gots&Men

a es piemēram nemaksāju par kanalizācijas pakalpojumiem, dzīvoju pensionāriem un bērniem uz kakla, bet sporta būves par 5.5 miljonie būvniecību es atbalstu ar visām čerām ekstremitātēm...

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 20:20

nu, nu

Grantiņa ar dižo izpilddirektora vietnieci, kura ir izstūmusies cauri turībai, pārvalda visas jomas novadā un kliedē visas bažas, tāpēc arī esam iekš dziļas jo dziļas pakaļas...

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 20:24

neizsakāms paldies

vadībai, ka personīgi uzaicinājāt mani un pārējos uz apspriešanu, daudz jau neiznāca pateikt no jūsu sarakstītās runas, bet mēs tomēr atnācām un ideju atbalstījām.

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 20:33

***

Un kādi bonusi par atnākšanu un idejas atbalstīšanu? Varbūt apsolīts darbs jaunajā sporta hallē vai vismaz pusdienas?

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 21:10

to ***

darbs, a kas? domā citi ir sliktāki par projektu vadītājiem, ekonomistiem un saimniekiem?

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 23:11

(:

pilnīgi piekrītu, lai tā Grantiņa to sporta halli ceļ Codē novadgrāvja nogāzē ceļā uz Eriņiem, par savu naudu, un par savu naudu arī organizē...., ka te būtu viens no Latvijas sporta centriem "Eriņi"

pirms 4 gadiem, 2015.03.20 23:15

jans

sporta kompleksa trase ir uz Berzkalniem pari gaisa tiltam.Izskatas ka par atjaunosanu vairs neruna, jo remontet tur vairs nav ko!

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 07:04

Grants

Dzīres mēra laikā! Visi šie murgainie sapņi ne par saviem miljoniem biedē. Šajā laikā vajag taupīt un cerēt uz izdzīvošanu.Kas nekait saņemt cietu algu un šķiesties ne ar savu naudu.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 07:05

Rita

Nodot eksplotācijā jauno sporta halli Bauskas iedzīvotājiem vajadzēja šajā- 2015.gadā ,bet viss vēl ir projekta stadījā.Kāpēc nav???

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 07:46

slota

naudas smakas vilināti nomenklatūras tarakāni lien no pakšiem ārā.....

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 09:24

ker

Tāpēc ka līdz šīm bija daudz runu,bet rokas līdz tam neaizgāja...un ar šo projektu būs tas pats.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 17:30

Devil

Salabojiet vispirms visus ceļus u.c. nevis sķiežas ar svešu naudu nevajadzigām būvēm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 08:39

Evil

kādus ceļus, sašauts esi? mums tagad spīd NAUDA no baseina un sporta halles, mēs šeit valdīsim vēl tikai 2 gadus, un pēčāk mums vajadzēs tikai tērēt iegūtos līdzekļus...

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 13:56

Slotai

Slota spriež pēc sevis ,saviem ieskatiem, tomēr lielai daļai rūp pilsētas attīstība ,aktivitāšu nodrošināšana jaunatnei un sakārtota vide.Sen BAUSKAI vajadzēja jaunu sporta halli.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 10:21

Jānis

Šai kundzei ir lielas idejas Bauskas novada attīstībai. Lieliska saimniece Eriņos un kārtīga vadītāja sporta skolā-CILVĒKS ORĶESTRIS!

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 14:55

Latvi,esi modrs !

Nepatriotiska rīcība !
Sarežģītajos ģeopolitiskajos apstākļos pie reāla militāra apdraudējuma iespējamības, kad šogad jau 22 reizes mūsu valsts robežām bīstami tuvinājusies Krievijas militāri bruņotā tehnika, kad valsts vadība apsver,kā uzbrukuma gadījumā tautu nodrošināt ar pirmās nepieciešamības līdzekļiem - uz ģimeni dot vienu vadzi zobu kāršanai vai tomēr katram tās loceklim savu - šķaidīties ar 5,5 miljoni euro ir cūcība, iespējams, pat apzināta valsts aizsardzības spēju mazināšana.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 11:46

Piekrītu

Tā ir apzināta naudas izšķērdēšana.Par to personīgi vajadzētu atbildēt priekšsēdētājam un izpilddirektoram.Un ne jau politiski,bet ar saviem naudas makiem.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 16:52

Latvi,esmu modrs

katrs 4 bērns Latvijā piedzimst ar hroniskām slimībām,kuras neļauj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un kvalitatīvi aizstāvēt dzimteni.Sports ir pamats visam!Bauskai sporta halle ir nepieciešama!

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 17:25

to Latvi,esmu modrs

pirms musini tautu, iemācies atšķirt, ka ar hroniskām kaitēm nepiedzimst, Vienkārši sakot, tā ir slimība, kas turpinās ilgu laiku, un savā trulajā galviņā saproti, ka lai nodarbotos ar sportu nav jāierok zemē 5.5 miljoni, jo apskatoties pa logu ir skats: kā ciemata bērni visu dienu dzenā bumbu pa zālāju ar 4 klučiem vārtu vietā, un mūsu ciematā nav nekādu sporta laukumu, jo tas ir ārpus Bauskas un nauda ir vajadzīga TIKAI baseinam un Grantiņas idejai, pārējiem ir jāpielāgojas, jo nav neviena kas varētu pieņemt kaut cik sakarīgu lēmumu, mums ir tikai nejēga vēsturnieks, uz sava labuma meklēšanu vērsts pensionārs, aprobežots izpild***a ar vēl vietnieķele

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 18:04

Nu jā

Kad uzcels,ja uzcels sporta būvi Birutas kundze būs jau pensionāre.Tā kā viņai jau nu nav ko spriest.Ar sportu un tā vadīšanu ir jānodarbojas jauniem cilvēkiem.Biruta var būt laba zemnieku saimniecības vadītāja,bet to sportu jau nu vajadzētu likt pie malas.Zālē apspriedējus var uz rokas pirkstiem saskaitīt.Laikam jau cilvēki ir sapratuši,ka nav ko tur iet,tāpat kungi izdarīs kā paši gribēs.Kāpēc nerunāja Alksnis,Ūbele.Esmu pilnīgi pret,jo saprotu,ka novada cilvēki tiks iedzīti parādu dēļ ellē.Cietīs bērni.Nevajag mums tādas ekstras par lienētu naudu.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 16:19

ekstra

pareizi Alksnis ar Ūbeli norobežojās , jo viņi zina ar ko ir darīšana.

pirms 4 gadiem, 2015.03.23 14:18

sports

Kā var lemt par miljoniem cilvēki, kas nenes nekādu atbildību? Šodien šie cilvēki lemj, rīt viņi jau būs gabalā, bet tauta paliks plika uz ilgiem gadiem. Labāk lai padomā par mūsu ceļiem un ko mēs ēdīsim.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 18:06

piekrītu-sports

atjēdzieties,kamēr nav par vēlu.Nav īstais laiks tādām lietām.Pēc tam plēsīsiet matus,un nezināsiet ko darīt.Tā vairs nav joka lieta.Tas ir pārāk nopietni.No kādiem līdzekļiem jūs atdosiet naudu valsts kasei.Likvidēsiet darba vietas iestādēs.Nedosiet naudu mācību ekskursijām skolēniem.Bet ar to arī nepietiks.Un tad laidīsieties lapās,jo novads būs izputināts.Grantiņas kundze pati vairs nesaprot ko runā.Protams,ja būtu līdzekļi-kāda runa.Lai notiek.Tagad tāda sajūta,ka kādam to vajag un tas kāds spekulē uz to,ka izpilddirektors ir švaks finansists,priekšsēdētājs uzticas izpilddirektoram un novads iet uz grunti acu priekšā.

pirms 4 gadiem, 2015.03.21 21:45

auklīte

mūsu bērnudārzu audzītes parakstija papīru, ka aprīlī samazinās algas, novadam trūkstot cik tur to pāris tūkstošu.Bet te pieci miljoni pāri paliek!

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 08:48

to piekrītu-sports

pateikt, ka izpilddirektors ir švaks finansists, maigi sakot, ir teikt kā par nelaiķiem tikai labu vai neko... nebūtu slikti, ka viņam par visiem viņa "loģiskajiem" lēmumiem būtu jāmaksā no personīgās kabatas, bet viņš ir reti aprobežots tipāžs, kurš kopā ar savu "komandu" ir īstais vēsturnieka padomdevējs... un rezultāti ir acīmredzami

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 13:54

pop

jūs vēlaties par pašvaldības naudu garšīgi paēst?Smieklīgi skan!

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 17:13

to pop

bet kāpēc gan ne, kas Alvis viens var mieloties pansionātā?

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 17:24

Deputāts

Abi projekti sporta halle un peldbaseins ir bijušās-spēcīgās izpilddirektores ekonomiski nopamatotas sporta būves Ieceri traucēja realizēt tehnisko projektu nepilnības.Jaunie speciālisti -izpilddirektori abus projektus virza uz realizāciju ,lai beidzot Bauska būtu līdzvērtīga citām Latvijas mazpilsētām sporta būvju attīstībā.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 07:53

Deputātam

Ja tu esi miljonārs, tad dari ar savu naudu ko gribi. Ja esi budžeta algotnis, tad atjēdzies, tu par saviem aplamajiem lēmumiem pagaidām atbildību nenes. Cik ilgi šie viedie tautas pārstāvji mūs dzīs nabadzībā?

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 08:26

deputātam

Speciālisti ir tad,ja viņiem ir atbilstoša izglītība ieņemamajam amatam.Labs ekonomists būs tad,ja viņam būs ekonomista izglītība.Tad jau par ārstu arī var strādāt cilvēks ar jebkuru izglītību.Interesanti kādas augstskolas ir beiguši mūsu jaunie speciālisti,un kāda pieredze darbā viņiem ir bijusi,ja lemj šādas lietas.Deputātiņ!Tu taču tikai gribi atkal tikt ievēlēts.Silta vietiņa.Maksā tīri labi.Bet par cilvēkiem domā vismazāk.Bet tas jau nav nekas jauns.Pirms vēlēšanām visi tik jauki.Sveicina uz ielas u.t.t.Un tad viss mainās.Deguni gaisā.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 08:53

deputātam

nevajag karināt makaronus- nav pašvaldībai savas naudas šo "ekonomiski nopamatoto sporta būvju" celtniecībai, arī skolu remontiem viss notiek uz aizņēmumiem valsts kasē, jo savas naudas vienkārši nepietiek??? uz kā rēķina turpinās aizņemties, kam samazinās???

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 09:26

Pavasaris

Ar ko tās acis deputātiem aizlej?Nu jau pavasaris mostieties! ūdens saimniecības projekti ar simtiem tūkstošiem zaudējumu,ģimnāziju nespējam norenovēt.Māja četros stāvos ar speciālistiem,bet atbildīgo par izgāztajiem projektiem nav.Tagad ķersimies pie miljonu projektiem,dažu cilvēku ambīciju dēļ,izrakņāsim upes krastu un tad meklēsim atkal nepilnības iepirkumā,būvniekā.....miljonus norakstīsim?

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 09:45

to Pavasaris

Tu jautā ar ko iebaro, ar daudz dažādām lietām:
piemēram Mārtiņam nodokļu naudu dāsni uzdāvina Kantri festivālam, Initai iedeva vietu saeimas sarakstā, skolu direktoriem neņem nost nekādu finansējumu (jo slaukšanai pietiek lauku skolas) + iebaro ar naudu - ģimnāzijas bardaks Žabovam, sporta zēle Grigorjevai, remonts Rumbam;
zemniece-latvju saimniece vispār ir aļļo, jo laikā kad vēsturniekam prasīja atbildēt par Bērzos izsaimniekoto naudu (670 000 latu vai 954 000 eur) viņa noskandēja tautas dziesmas un uzskatīja ka izsaimniekot naudu ir atļauts,
Alvis var braukāt kur un cik grib par nodokļu naudu, gadā algā saņemt 25 560 EUR NEKO nedarot
par Voldemāriņa silto vietu vispār bez komentāriem...

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 15:02

Rita B.8yz

Sporta halle nepieciešama bērniem un jauniešiem īpaši,nevajag visu tikai kritizēt,bet atbalstīt labas idejas un skaudīgiem attiecībā uz Birutas kundzi arī nevajag būt.Viņa visu mūžu ir sportu atbalstījusi ar sirdi un dvēseli bez kāda savtīguma . Būtu tādu cilvēku vairāk! Nevis čīkstuļi ,skauģi un skeptiķi. Lai izdodas!

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 08:48

Nevis čīkstuļis ,skauģis un skeptiķis

Mēģiniet skatīties reāli.Ideja laba,bet kā būs ar realizāciju.Kurš nesīs personīgu atbildību par projektu.Vai projektā būs kā atbildīgās ierakstītas šis abas kundzes?
Bērnu skaits novadā samazinās,skolas jāslēdz,kur ņemsim tos sportistus?Darba vietu nav,Lai ģimene nodrošinātu jebkāda veida bērna aktivitātes vajadzīgi līdzekļi sporta apģērbam,apaviem,pilnvērtīgam uzturam,braucieniem uz sacensībām.Šobrīd arī treniņa nometnes sporta skola nerīko,jo neesot līdzekļi.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 09:25

Deputātam

Ja Tev, labo ideju atbalstītājai būtu jāgalvo par šo projektu ar savu īpašumu un goda vārdu, Tu jau sen būtu krūmos iekšā!

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 09:42

ideja

tieši tā ,es šo ideju neatbalstu ,jo neredzu ,ka to realizētu šī zvaigznīšu brīža komanda ar milzu ambīcijām par savām spējām
pēc dažiem gadiem būs tiešām krūmos,bet deguni joprojām mākoņos

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 09:53

to Rita B&yz

Sporta halle var būt arī ir domāta bērniem, bet ne jau 3 stāvus zem zemes + tik pat vēl virs zemes un to visu pa 5.5 miljoniem, šo projketu vajag atbalstīt novada pašvaldības labākajās tradīcijās, tas ir par ziedojumiem, tāpat kā slaveno Bauskas kannu...

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 13:26

re ina

Nez kāpēc tik dāsnai sievai tādi mīnusiņi. Parasti tauta novērtē labos cilvēkus , bet šeit kaut kā otrādi.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 13:59

to re ina

mīnusiņi ir tāpēc, ka D Ā S N Ā sieva kopā ar izpilddirektoru pārīti, taisās dāsni jo dāsni izsaimniekot pašvaldības naudu, nevis savu privāto...

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 17:27

es

es gribētu dzirdēt kaut vienu faktu par sirdi un dvēseli.

pirms 4 gadiem, 2015.03.22 18:28

Vietējās ziņas