Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vallē informēs par integrēto augu aizsardzību mežā un laukos

Vecumnieku novada Valles pagasta pārvaldē «Dzirnas» otrdien, 31. martā, notiks seminārs lauku un mežu apsaimniekotājiem par integrēto augu aizsardzību un nodokļiem.

Valsts augu aizsardzības dienesta vecākā inspektore Laima Borovika stāstīs par integrētās augu aizsardzības ieviešanu un attīstību Latvijā, uzsverot aktualitātes lauksaimniekiem.

Jaunumus iedzīvotāju ienākuma nodokļa un valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanu skaidros nodokļu konsultante Sarmīte Kirhnere. Viņa izklāstīs arī ienākuma no lauksaimniecības zemes atsavināšanas, sezonas laukstrādnieku ienākuma un ar nodokli neapliekamo ienākumu noteikšanu. Seminārā varēs uzzināt gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas un aizpildīšanas kārtību. S. Kirhnere skaidros nodokļu aprēķinu fizisko personu darījumiem ar kokmateriāliem un šī gada aktualitātes mikrouzņēmumu nodokļa jautājumos.

Semināru rīko Meža konsultāciju pakalpojumu centra Rīgas reģiona nodaļa, informē speciāliste Rita Daščiora. Dalībniekiem tas pieejams bez maksas. Nodarbības sākums – pulksten 12.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas