Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vallē pabeigts ceļa remonts 6

Vecumnieku novadā 13 kilometru garumā pabeigti ceļa būvdarbi. Autoceļā Vecumnieki–Nereta–Subate piektdien, 12. augustā, tika veiktas kvalitātes pārbaudes.

Vecumnieku novada Valles pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Radziņa «Bauskas Dzīvei» neslēpa prieku par paveiktajiem darbiem: «Ieguvēji būs visi, kas brauks pa šo saremontēto ceļu, taču vislielākais prieks ir mums, valliešiem. Protams, tas ir aplis, kas satiksmi pagasta centra krustojumā dara daudz drošāku. Priecājamies arī par gājēju celiņu, kas izbūvēts no Liepu ielas garām degvielas uzpildes stacijai līdz pat veikalam.»

Neretas ceļš Valles pagasta robežās bija ļoti sliktā stāvoklī. Pavasara atkušņos tas uzrūga, tādēļ atļautais ātrums dažviet tika samazināts pat līdz 30 kilometriem stundā. Tagad brauktuvei veikta pilna seguma rekonstrukcija ar jaunu salizturīgā slāņa un šķembu pamata izbūvi. Virs tās ieklāts asfaltbetons trīs kārtās.

Ir atjaunots tilts pār Iecavas upi, pastiprinot tā laidumu, izbūvējot hidroizolāciju, kā arī divās kārtās ieklājot asfaltbetona segumu. Tiltam atjaunoti balsti un sijas. Caurtekas nomainītas Svētupītē un Pančupītē.

Projekta kopējās izmaksas ir 12,8 miljoni eiro, darbus līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF). Būvdarbus veica SIA «Igate» un SIA «Saldus ceļinieks».

Atjaunoto objektu pagājušajā nedēļā apmeklēja satiksmes ministrs Uldis Augulis, valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) vadība, kā arī novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis. Amatpersonas novērtēja pabeigtos būvdarbus un sekoja līdzi kompleksai kvalitātes pārbaudei.

Valles pagasta pārvaldes vadītāja I. Radziņa «Bauskas Dzīvei» piebilda, ka ministram vaicājusi par izredzēm sagaidīt ceļa Bauska– Aizkraukle pārbūvi. Ministrs uzklausījis vēlmi, taču konkrētu atbildi nav sniedzis.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

io

ir jau labi, bet tas grāvis starp gājēju celiņu un ceļu uzticību neiedveš. būs pilns un pāri ies.

pirms 2 gadiem, 2016.08.16 12:13

mjāā

Ceļš uz Aizkraukli arī būtu ĻOTI jāuzlabo.

pirms 2 gadiem, 2016.08.16 13:06

Nolaidība

Vai pateicīgo aborigēnu pašdarbības koris dziedāja ? Nē, kapēc ?

pirms 2 gadiem, 2016.08.16 15:31

mjāā

Kas ir aborigēno pašvaldības koris?

pirms 2 gadiem, 2016.08.16 16:07

Gunča

Noasfaltē gabalu, atskrien pašvaldības speciālists un grūž runu. Katra teikuma beigās, vecenes vokālistes saka - ēēēēēē.

pirms 2 gadiem, 2016.08.17 11:28

Latvietis

Parauga izņemšanas vietu strādnieki aizbilda ar asfalta segumu. Jaunvārds?

pirms 2 gadiem, 2016.08.16 18:42

Vietējās ziņas