Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vallieši nopelna 500 eiro 3

Skolu turnīrā pieskārienregbijā, kas notika Lietuvā, Latvijas komandu vidū trešo vietu ieguva Valles vidusskolas audzēkņi. Par panākumu viņi saņēma dāvanu karti 500 eiro vērtībā, informē portāls regbijs.lv .«Saules kausa» izšķirošās spēles notika 8. oktobrī Lietuvā, Tituvenā. Piedalījās 12 labākās komandas no Latvijas un tikpat no Lietuvas, kas apakšgrupu spēles nospēlēja jau 1. oktobrī Kroņaucē.Cīņās par pirmajām vietām dominēja lietuvieši. Ceturtdaļfinālā iekļuva tikai viena komanda no Latvijas - Elejas vidusskolas jaunie sportisti, kuri beigās izcīnīja piekto vietu. Naudas balvas saņēma katras valsts piecas labākās komandas. Valles vidusskolas audzēkņi piekāpās cīņā par otro vietu Latvijas komandām - Rubes pamatskolai. Kopvērtējumā Valles vidusskola palika 11. vietā, bet Misas vidusskola ieguva 15. vietu. Par «Saules kausa» čempioniem kļuva Bazilionu skola no Lietuvas.Stāsta Valles pagasta sporta dzīves organizatore Ina Semjonova: «Liels nopelns ir trenerim Jurim Liepam un novada domei, par atbalstu un transportu. Esmu ļoti priecīga, ka J. Liepa atbrauca un uzņēmās bērnus trenēt. Tā ir trenera iniciatīva, neviens viņam par to nemaksāja. Mēs bijām visjaunākie konkurencē. Vismazākie un visīsākie.» Regbija turnīru projekts ir plānots trīs gadu garumā, būs arī dažādas grupas. Valliešu trenerim tajā ziņā esot lieli plāni - jau sāk vākt dažāda vecuma grupas. Valles vidusskolas direktors Česlavs Batņa panākumu vērtē atzinīgi: «Sākumā ar skepsi skatījos uz šo ideju. Bet sapratu, ka tas nav agresīvais sporta veids. Jauniešiem patīk. Kas tajā sporta veidā iesaistījušies, tie darbojas.» Iegūtā dāvanu karte esot komandas nopelnītā nauda un tiks tērēta pēc konsultācijām ar komandas treneri. Līdz šim skolai vajadzēja nodrošināt tikai tehnisko bāzi. Viss pārējais nāca no projekta līdzekļiem. Tagad redzams, ka jauniešiem ir interese, un skolas vadība domās, kā atbalstīt šo sporta veidu arī turpmāk. Ar iegūto dāvanu karti var iegādāties sporta inventāru veikalos «Sporta punkts».Jāatzīst, ka Lietuvā attieksme pret regbiju ir daudz nopietnāka. Vairāku Lietuvas skolu komandu sastāvos bija vieni no labākajiem attiecīgā vecuma regbija spēlētājiem valstī. Viņi regulāri trenējas un piedalās sacensībās. Projekta ideju autors un realizētājs bija Regbija attīstības asociācija, kuras vadītāji Latvijas skolu komandas uzslavēja par šīs spēles apgūšanu salīdzinoši īsā laikā. Noteiktas arī labākās Latvijas skolu pieskārienregbija komandas 10 nominācijās. Par organizētāko komandu atzīti Valles vidusskolas skolēni, par patstāvīgāko - Misas vidusskola, par neatlaidīgāko - Bārbeles pamatskola, bet drosmīgākie sportisti ir Zālītes speciālās internātpamatskolas jaunieši. Valles vidusskolas komandā bija: Lelde Zvirbule, Evija Skinderska, Elīna Kļaviņa, Elīna Sakne, Jānis Zvirbulis, Gints Bartkevičs, Matīss Kozlovskis, Rihards Kļaviņš, Ēriks Ķikurs, Kristaps Seilis, Guntis Kļaviņš, Frederiks Posipaiko.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

J.Liepa

Kā treneris varu pateikt paldies visiem, kas atbalstīja, gan no skolas un novada puses, gan vecāku puses, kuri man uzticēja šos bērnus trenēt.
Tuvākajā laikā Vallē tiks izveidots regbija klubs. Treniņus vadīt palīdzēs Latvijas regbija izlases treneris un spēlētāji.
500Eur tika iztērēti treniņu vajadzībām: konusi, atsvari kājām un rokām, treniņu formas, u.c.
3. vieta Saules kausā starp Latvijas komandām apliecina, ka komandai ir potenciāls, lai iesākto turpinātu. Pieminēšu, ka Elīna Sakne ieguva labākās Latvijas spēlētājas balvu.

pirms 7 gadiem, 2010.10.17 21:47

richus

nu lūk īsta komandas spēle un rezultāts 500euro

pirms 7 gadiem, 2010.10.15 14:31

Vietējās ziņas