Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts nespēj sakārtot savu ceļu saimniecību 15

Valstij piederošajos grants vai asfalta seguma ceļos Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā šovasar jauni brauktuvju remonti nav paredzēti, portālu informē Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) sabiedrisko attiecību speciāliste Anna Kononova.

Ceļinieki apņēmušies līdz galam paveikt iesākto. Vecumnieku novadā paredzēts pabeigt remontu posmā no Bārbeles līdz Lietuvas robežai Skaistkalnē. Bauskas novadā, posmā no Vecsaules līdz Ozolainei, uz pērn uzklātā asfalta pabeigs brauktuves marķēšanu, kā arī veiks atlikušos labiekārtošanas darbus.

Pavasarī Bauskas puses lauku uzņēmēji sadarbībā ar vietējo pašvaldību aicināja valdību izsludināt ārkārtas stāvokli sabrukušo grantsceļu dēļ. Reakcijas nekādas nebija, satiksmes ministrs Uldis Augulis ar atbildi novilcinājās pusotru mēnesi. Brauktuves apžuva, lielākajās bedrēs sabēra un izlīdzināja šķembas. Par uzņēmēju pieprasīto ceļu remontu neviens vairs nerunā.

Vietējie ceļu apsaimniekotāji «Bauskas Dzīvei» skaidro, ka uz valstij piederošajiem ceļiem tiks veikti tikai ikdienas uzturēšanas darbi.
Brunavas pagasta zemniece Iveta Ļekūne atzīst, tagad, karstajā darbu sezonā, ceļu lietas nedaudz noliktas pie malas. «Ja līdz rudenim mums pretī nenoliks konkrētus plānus un neredzēsim reālus darbus, esam gatavi daudz aktīvākai rīcībai nekā pavasarī. Acu aizmālēšanai mēs neļausimies,» sola I. Ļekūne.

Braucēji joprojām neapmierināti par izbūvētajiem stabiņiem sadalošajās joslās posmā no Bauskas līdz Grenctālei. Iebildes ir ne tik daudz par stabiņiem, cik par to izskatu. «Man ir kauns ārzemnieku priekšā, kuri iebrauc Latvijā un ierauga ceļa vidū izlūzušus, saplēstus stabiņus. Zīmes, kas norāda to apbraukšanas virzienu, ir nolauztas, atstarojošās lentes noplīsušas. Tumsā stabiņi ir nepamanāmi un bīstami,» savu viedokli izteica brunavietis Dainis.

LVC pārstāve A. Kononova uzskata, ka viss ir normāli.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā piektdien, 19. maijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Sarmītei

Tas jau ir viesiem skaidrs, ne jau tu! Kam šis komentārs?

pirms gada, 2017.05.19 12:22

iedzīvotāja

Diez ka Rundālē sokās ar Svitenes ceļu pārņemšanu?Viss kaut kā pieklusa!!!

pirms gada, 2017.05.19 10:03

čukča

čuhņa paliek čuhņa visos laikos, ļekūniete laikam par pagasta veceni sataisījusies kļūt

pirms gada, 2017.05.19 10:33

Tikai tā

Un kāpēc gan viņa nevarētu būt? Es tikai būtu par to.

pirms gada, 2017.05.19 12:24

@

sekli peldi, dibens redzas, bez plātīšanās arī zināšanas vajag

pirms gada, 2017.05.19 12:14

viss ir normāli

Valsts - nespējniece. Bagātāko valstu klubam savu locekli LV nāksies ievietot nespējnieku namā. Punkts.

pirms gada, 2017.05.19 14:00

monta

Beidzot kāds sarosījās! Bija doma par šo uzrunāt Bez Tabu! Bet ir tik nožēlojami, ka valstī kaut ko var panākt tikai ar lielu traci sabiedriskajos medijos. Stabiņu izbūve, acīmredzot, bija kārtējā "loģiskā" naudas izgāšana. Pozitīvas jēgas no tiem pilnīgi nekādas. Uzturēti netiek vispār. Zīmes nav atjaunotas vairāk kā pusgadu, tāpat, atstarojošie elementi. Patiesībā tā, piedodiet, sū.a konstrukcija rada neērtības un reāli bīstamas situācijas. Tumšajā diennakts laikā neviens to hlamu neredz. Pati esmu redzējusi, kā fūre uzsākot apdzīšanu, pēdējā brīdī ierauga, un tad, vai nu rauj atpakaļ joslā vai nodod pa stabiem. Gribētu redzēt vaigā to ģēniju, kam tā stabu doma ienāca galvā. Pie pilna prāta tas noteikti nav noticis.

pirms gada, 2017.05.19 16:27

> monta

Tas ģēnijs var būt tikai latvis,iespējams, no NA prātvēderiem.

pirms gada, 2017.05.19 18:33

CT

pag, pag, šitie stabi nāk no Polijas/Lietuvas, tur jau labu laiku tādi

pirms gada, 2017.05.19 21:52

nja

Lietuva pilna ar tiem,bet tas nenozīmē, ka mums jāskrien pakaļ tam modes kliedzienam. Bez tam gan LT gan Polijā tie vienmēr ir perfektā stāvokli ar pamanāmām brīdinājuma zīmēm. Līdz apgaismotām ceļazīmēm mums droši tik tālu kā Marsam, bet vismaz atstarojošās uzlīmes un bultu zīmes tak varētu salikt.

pirms gada, 2017.05.20 12:53

sana

novaciet tos mietus kamer asfalts nau jamaina otreiz. vinus pat redzet nevar, klauni

pirms gada, 2017.05.19 20:49

Vilni

tas ir tik nožēlojami, ka Tu kā žurnālists regulāri pārkāp Latvijas žurnālistu asociācijas Ētikas kodeksa 2.nodaļu, bet šajā rakstā, jo īpaši 2.2. Faktu izklāstam žurnālista veidotajā saturā jābūt objektīvam, skaidram, bez falsifikācijas vai maldināšanas.
Bez problēmām mājas lapā: http://lvceli.lv/kontakti/#vas-latvijas-valsts-celi-centralais-birojs, var iepazīties ar informāciju, ka A.Kononova LVC kontaktos ir norādīta kā Komunikāciju daļas vadītāja, un viņa pauž VADĪBAS (tai skaitā Saeimas, Satiksmes ministrijas un VAS Latvijas Valsts ceļi vadības) norādījums un ESOŠO FINANSĒJUMU. Tad kāda velna pēc šī esošā vadība, kura atkal sola darīt (nākotnes formā) neko nedarīja, lai arī Bauskas novada teritorijā sakārtotu valsts ceļus. To ka Feldmanis pa šiem četriem gadiem jau uzlēja asfaltu uz Ērgļiem, par to mēs visi varam pārliecināties dabā. Bez tukšu salmu kulšanas kas vēl ir noticis???

pirms gada, 2017.05.21 08:11

Jānis

Laukos kolhozus atjaunot nav paredzēts, tad priekškam ceļi ?

pirms gada, 2017.05.21 15:22

Emma

Kas tie par stabirm ? Būtu betona puķu klumbas salikuši

pirms gada, 2017.05.21 17:39

Vietējās ziņas