Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecsaulē sarīko rotaļu dienu ģimenēm

Bauskas novada Vecsaules pagasta saieta namā sestdien, 28. februārī, pulcējās ģimenes, lai kopīgi nosvinētu augstskolas RISEBA studentu labdarības akcijas noslēgumu.

Jaunieši no Jelgavas, Jūrmalas, Rīgas, Auces – RISEBA studentu pašpārvaldes dalībnieki – pirms Ziemassvētkiem augstskolas interneta vietnē un sociālajos tīklos aicināja labus cilvēkus dāvāt mantas Bauskas novada ģimenēm, kas saņem atbalstu Īslīces SOS bērnu ciemata vadītā projektā. Labdarības akcija šīs augstskolas studentiem jau ir tradīcija, un katru gadu tai tiek izvēlēts cits mērķis.
RISEBA pārstāvis Rihards Vijums stāsta, ka jaunieši ar rotaļu un spēļu sarīkojumu vēlējās iepazīties ar ģimenēm, radīt prieku kopīgā izklaidē un pacienāt projekta dalībniekus. Atbalstīt ģimenes jauniešus mudinājusi baušķeniece Ivanda Bite, kura pati ir dāsna ziedotāja, «Bauskas Dzīvei» atklāja SOS projekta sociālā darbiniece Liene Lapsa.

Rotaļās ar piecu ģimeņu bērniem un vecākiem gāja ap desmit jauniešu no RISEBA. «Vēlamies parādīt, ka kopīgas nodarbes sniedz daudz prieka,» saka studenti, kuru vairākums Vecsaules pagastu apmeklēja pirmo reizi.

Vecāki pauž – sarīkojums ir iespēja izrauties no ikdienas rūpēm un pavadīt brīvo laiku kopā ar bērniem. Rotaļās varēja priecāties par bērnu un vecāku sadarbību, izsmieties par jocīgo Mīmu, kuram nieka balons bija liels smagums, ko bez bērnu palīdzības nevar pacelt. Jautro sacīkšu uzvarētāji saņēma gardas balvas. Apļa iepazīšanās spēlē, mainot partnerus, varēja ne tikai uzzināt katra vārdu, bet arī salīdzināt, kas kuram vislabāk garšo. Kad visi bija iepazinušies un iejutušies līksmajā noskaņā, varēja kārtīgi izdancoties.

R. Vijums stāsta, ka Bauskas novada ģimenēm studenti savākuši krietnu krājumu noderīgu mantu. Tās tuvākajā laikā tiks nogādātas Vecsaulē un pēc vajadzības izdalītas ģimenēm. L. Lapsa informē, ka projekta komandai ir laba sadarbība ar pagasta pārvaldes vadītāju Līgu Vasiļausku, kura ļoti rūpējas par ģimenēm un bērniem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas