Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecsaulieši Zemgales reģionā otrie 3

Dobeles sporta skolas kausa izcīņā dambretē Zemgales reģiona mācību iestādēm pagājušajā nedēļā piedalījās Bauskas un Rundāles novada skolēni.

Pirmās vietas mūsu sportistiem 3. februārī neizdevās iegūt, bet kopumā komandu vērtējumā starts bija labs. Individuāli veiksmīgākie bija Toms Brigmanis un Emīls Artis Elmanis no Vecsaules pamatskolas – viņiem 5. un 6. vieta. Puišu konkurencē viņiem otrais un trešais labākais rezultāts. Meitenēm labākā bija Dace Degole no Saulaines profesionālās vidusskolas, kura izcīnīja 11. vietu. Tā liecina Bauskas šaha un dambretes kluba prezidenta Māra Berga informācija.

Jaunākajā grupā komandu vērtējumā veiksmīgākie bija vecsaulieši – viņi otrajā vietā ar 45 punktiem. Vienībā spēlēja T. Brigmanis, E. A. Elmanis, Gita Brigmane un Renāte Elmane. Trešajā vietā Bauskas 2. vidusskolas dambretisti ar jauno Deniju Vilhelmu Kraukli priekšgalā – vienībai 43 punkti. Komandā vēl spēlēja Alens Pašņikovs, Viktorija Švabe un Ksenija Kuzmiča. Piektajā vietā ierindojās Pilsrundāles vidusskolas, sestajā – Mežotnes pamatskolas dambretisti.

Vecākajā grupā trešo vietu komandu vērtējumā ieguva Bauskas 2. vidusskolas vienība ar 34 punktiem. 11 punktus komandas labā izcīnīja pazīstamais jaunais bokseris Ervīns Mališevs. Komandā vēl spēlēja Kaspars Malanka, Elīna Saulīte un Silga Ose. Ceturtajā vietā Saulaines profesionālās vidusskolas komanda.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

M.B.

Dobeles sporta skolas kausa izcīņa vidējās grupas (1999.gadā dzimušiem un jaunākiem) dalībniekiem vienlaicīgi noskaidroja skolu komandas, kuras sacentīsies Latvijas skolu 68.spartakiādes finālā 18.aprīlī Bauskā. Visi 74 vidējās un vecākās grupas (1995.g. dz. un j..) dalībnieki sacentās vienā grupā. Aizvadītā turnīrā no pirmiem 15 labākajiem dalībniekiem desmit atbilst jaunākās un visjaunākās grupas dalībnieku vecumam un viņi savu māku parādīs ari Zemgales reģiona sacensībās Bauskā 18.martā, bet šajā skaitā bija tikai trīs dalībnieki no vecākās vecuma grupas un Dace Degole vecākajā grupā ieguva bronzas godalgu. Par tiesībām sacensties turnīros 18.martā mūsu novada skolu dambretisti sacentīsies 11.februārī (2001.g.dzim. un jaunāki) un 19.februārī (2004.g.dzim.un jaunāki).

pirms 4 gadiem, 2015.02.09 19:15

Mēs

Treneris Māris cilvēks ar lielo burtu. Tik liels entuziasms ir apbrīnas vērts. Vecāku vārdā- PALDIES!

pirms 4 gadiem, 2015.02.09 22:20

M.B.

7.februārī Siguldā aizvadīts Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē U-10 vecuma grupas zēniem un meitenēm. Pirms tam pusfinālos 55 meiteņu konkurencē ceturtā vietā ierindojās Bauskas pamatskolas audzēkne Adelīna Urtāne. Finālā ātrspēles čempionātā Adelīna izcīnīja trešo vietu, bet klasiskajā versijā sesto vietu. Ari Vecsaules pamatskolas 1.klases audzēknis Everts Rūdolfs Lepsis pusfinālā 118 dalībnieku konkurencē ierindojās ceturtajā vietā un finālā bija jaunākais dalībnieks. Klasiskajā versijā izcīnīta astotā vieta, bet ātrspēlē desmitā vieta. Pirms atlases turnīra 14.februārī uz Pasaules čempionātu astoņgadīgo dalībnieku grupā Everts sacentīsies Bauskā 11.februārī. Paldies vecākiem, kuri ir galvenie treneri mazajiem cīnītājiem un skolu pedagogiem, bet jaunajiem dambretistiem vēlu veiksmi turpmākajos turnīros. Māris Bergs

pirms 4 gadiem, 2015.02.09 20:07

Vietējās ziņas