Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos finansē skolēnu 17 projektus 1

Izvērtēti Vecumnieku novada izglītības iestāžu projektu konkursa pieteikumi. No 19 iesniegtajiem ir atbalstīti 17 projekti. Vecumnieku novada domes budžeta finansējumu projektu īstenošanai saņems Skaistkalnes, Valles, Misas, Vecumnieku vidusskola, Bārbeles, Kurmenes, Stelpes pamatskola, Vecumnieku mūzikas un mākslas skola. Kopējā summa ir 1552,73 lati, informē novada domes projektu vadītāja Dace Šileika.Projekti ir jāīsteno līdz mācību gada beigām. Visvairāk pieteikumu tika saņemts par izglītības iestāžu apkārtnes labiekārtošanu, veidojot atpūtas vietas un bērnu rotaļu laukumus, kā arī dekoratīvus stādījumus. Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas audzēkņi ir apņēmušies īstenot divus projektus. Mākslas programmas 5. klases skolēnu grupa gleznos fresku, bet jaunākie bērni iestudēs leļļu izrādi «Ansītis un Grietiņa». Pa trim skolēnu projektiem ir atbalstīts arī Skaistkalnes, Valles un Vecumnieku vidusskolā.Pašvaldībai jau ir vērā ņemama pieredze šajā jomā, jo iepriekšējā Vecumnieku pagasta padome ir rīkojusi vairākus skolēnu projektu konkursus. To īstenošanā ir iesaistījušās arī audzēkņu ģimenes un vietējie uzņēmēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Zane

Malači Vecumnieki! Jauniešiem bieži vien ir daudz radošākas un reālākas idejas, nekā kādam, kas sēž domes kabinetā un neko nesaprot...Tikai atbalstāms pasākums :)

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 11:55

Vietējās ziņas