Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos turpina skolotāju konferenču tradīciju 4

Vecumnieku novada skolotāju augusta konference notiks šodien, 25. augustā, informē novada dome.Apspriedē piedalās Skaistkalnes, Valles, Vecumnieku, Misas vidusskolas, Stelpes, Bārbeles, Kurmenes skolu vadītāji un pedagogi. Konferences atklāšana sākās Vecumnieku tautas namā. Dalībniekus uzrunāja novada domes amatpersonas un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji. Viņi apbalvoja skolu izvirzītos pedagogus vairākās nominācijās. Konferences dalībniekus informēja par izglītības aktualitātēm.Pēcpusdienā konference turpinājās mācību priekšmetu skolotāju darba grupās Vecumnieku vidusskolā. Pirms administratīvi teritoriālās reformas skolotāju augusta konferences notika katrā rajona centrā. Tagad novadu pašvaldības var izvēlēties, vai tradicionālās apspriedes organizēt savās teritorijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

idiote

jocīgā triku meistarien! kas gan tur ir nezināms, lai apbalvotu kādus, ir iepriekš jāsagatavojas. nav jau loterija. grāmatu galds gan bija švaks ar to, ka nekā tāda, kas jau nebūtu apčamdīts grāmatnīcās.

pirms 8 gadiem, 2010.08.25 17:29

agrais putniņš

Bet varbūt konference sākās stipri agri norīta un jau uz avīzes izplatīšanas laiku bija beigusies?

pirms 8 gadiem, 2010.08.25 14:42

Anna

Jā, tikai 12.30 pedagoģi izklīda, kur nu jau 8.30, viss puflis.

pirms 8 gadiem, 2010.08.25 13:30

Vecais triks...

...ar konferenci. Aina atkal uzdevumu augstumos - apraksta jau no rīta 8-ņos par to, kas notika (vēl tikai notiks) pēcpusdienā - kas uzstāsies, kurš ko apbalvos, kādas darba grupas būs. Jā, laiki mainās, darba stils nemainās, jau otro reizi konference, kas vēl tikai notiks, tiek aprakstīta kā jau notikusi.

pirms 8 gadiem, 2010.08.25 12:57

Vietējās ziņas