Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā aicina izvirzīt cilvēkus apbalvojumiem

Vecumnieku novada dome aicina ieteikt novada personas apbalvojumiem trīs kategorijās – «Gada cilvēks», sveikšanai ar godarakstu un sveikšanai ar atzinības rakstu. Apbalvojumus pasniegs 18. novembrī Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītā pasākumā.

Apbalvojumu var saņemt par nozīmīgu ieguldījumu Vecumnieku novada kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskās, sabiedriskās vai citās darbības jomās. Ierosinājumu par apbalvojuma piešķiršanu var iesniegt domes deputāti, uzņēmumu, valsts un pašvaldību iestāžu, nevalstisko organizāciju vadītāji vai iedzīvotāju grupa – ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas. Plašāka informācija mājaslapā vecumnieki.lv.

Pagājušajā gadā vairāk nekā 40 Vecumnieku novada iedzīvotājiem pasniedza atzinības rakstus, desmit saņēma godarakstus. Par Gada cilvēku atzina rakstnieci no Valles pagasta Ginu Viegliņu-Vallieti un uzņēmēju no Stelpes pagasta Ēriku Pīlādzi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas