Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā balso par populārāko sportistu 13

Vecumnieku novada domes mājaslapā vecumnieki.lv visiem interesentiem ir iespēja nobalsot par populārāko sportistu 2015. gadā. Izvēle ir daudzveidīga – desmit sportisti pārstāv septiņus sporta veidus. Balsot varēs līdz 15. janvārim.

Balsošana organizēta divās kārtās. Vispirms pirmajā kārtā Vecumnieku novada domes sporta skola saņēma un apkopoja iedzīvotāju iesniegtos pieteikumus. Tagad otrajā kārtā par desmit kandidātiem var balsot pašvaldības interneta mājaslapā.

Laura Strupa ir valliete, kura spēlē volejbolu un vasarā centīgi piedalās smilšu volejbola sacīkstēs. Ralfs Edgars Ozoliņš ir no Valles pagasta Taurkalnes – puisis pagājušajā gadā kļuva par Latvijas čempionu motokrosā savā grupā un pārstāvēja Latviju starptautiskās sacīkstēs. Ričards Vītols ir pazīstams kā aktīvs un atraktīvs futbola spēlētājs, kurš centīgi piedalās sacensībās gan novadā, gan ārpus tā.

Samanta Homiča startē vieglatlētikas disciplīnās kārtslēkšanā un augstlēkšanā. Meitene Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīnīja zelta medaļu kārtslēkšanā. Kristaps Jaunpujens ir viens no perspektīvākajiem šķēpmetējiem Latvijā, Jaunatnes olimpiādē guva sudraba medaļu. Aleksandra Luīze Geslere ir starp spēcīgākajām mūsu lodes grūdējām un diska metējām, kura trenējas jau ilgāku laiku un turpina pārsteigt sacīkstēs ar labiem rezultātiem. Rihards Slišāns 2015. gadā Latvijas Dārta organizācijas rīkotajās kausu sacīkstēs kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu un ir labākais no Latvijas jaunajiem šautriņu metējiem.

Emīls Everts Gertsons spēlē Latvijas Florbola virslīgas kluba «Ķekavas Bulldogs» sastāvā. Artūrs Kauliņš pagājušajā gadā debitēja spēcīgākajā Vecumnieku novada volejbola vienībā «Vecumnieki», kas spēlē Latvijas 2. nacionālajā līgā. Savukārt stelpietis Jānis Klāviņš aktīvi piedalās dažādās aktivitātēs, bet vasarā regulāri startē strītbola turnīros, kur gūti līdz šim lielākie panākumi.

Jau no pirmās balsošanas dienas portālā sākusies sīva cīņa par populārākā sportista titulu. R. E. Ozoliņu atbalsta Latvijas Motosporta federācija, E. E. Gertsons pārstāvētais florbols ir populārs visā Latvijā, un arī Rihards Slišāns ir zināms šautriņu metēju aprindās. Katram 6. janvāra pusdienlaikā bija ap 500 balsu. Balsošanas rezultāti ir ļoti mainīgi, un prognozēt uzvarētāju pagaidām nevar.

Vecumnieku novada labāko sportistu sumināšana, tai skaitā arī populārākā sportista godināšana, notiks 22. janvārī Vecumnieku tautas namā pasākumā «Sporta laureāts 2015».

Pievieno komentāru

Komentāri 13

komentētājs

Vēlu veiksmi visiem! Interesenti, kad novada mājaslapā netiek pievienoti komentāri, kur tiek pausts cilvēku viedoklis, tāda mafija tur nolasīta domē, nevienam nepatīk tur taisnība.

pirms 3 gadiem, 2016.01.07 11:59

ss

Ja neliek, tad laikam jāmāk bez rupjībām izteikt viedokli. Mani visi komentāri ir ielikti. Un neizskatās, ka arī tavi komentāri netiek likti tur.

pirms 3 gadiem, 2016.01.07 14:14

komentētājs

pēc šī posta tika pievienoti visi komentāri interesanti, kas par to atbild.

pirms 3 gadiem, 2016.01.07 16:24

hotabičs

Piekrītu komentētājam. Tas ir nožēlojami, ka Vecumnieku iedzīvotājiem savus komentārus jāliek Bauskas dzīves mājas lapā, jo savējā nevar to ielikt, "cenzūra".

pirms 3 gadiem, 2016.01.07 13:47

Koments

Tā tas diemžēl ir, ko padarisi.Kāda var būt runa par komunikāciju ar savu domi, ja nevienam nav svarīgs cilvēku viedoklis.

pirms 3 gadiem, 2016.01.07 21:08

novadnieks

Neticu ka mēs visi Vecumnieku novada Domes mājaslapā rakstām komentārus ar rupjībām, kā to saka "SS"! Vismaz es tā nedaru, tikai dažreiz esmu izpaudis pretēju viedokli kā teikts kādā rakstā. Neviens no tiem nav publicēts! Divreiz izteicu komplimentu - tie tika nopublicēti!
Bet, ja par sportistiem - tad lai uzvar labākais!

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 10:35

komentētājs

Taisnība rupjības netika izmantotas, tā lūk viņi dara.

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 11:07

ANDIM UN...

“Vainīgo var saukt pie atbildības pēc krimināllikuma 157. panta par neslavas celšanu,” . Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski, var sodīt ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām. Taču, ja neslavas celšana notikusi masu saziņas līdzeklī, soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.Jāatzīmē, ka līdzīgi ir ar komentāriem. Arī šādā gadījumā, ja rakstītais ir personas aizkarošs, viņš var vērsties policijā ar iesniegumu noskaidrot vainīgo.

pirms 3 gadiem, 2016.01.11 14:47

Kārumnieks

Es toč zinu, ka tā smukā meitene tur sēž un gaida mani !!!!!!!!!!!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.01.11 17:04

Pēteris

Eva Vlasova gaida?

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 07:47

..

Tā ir Samanta Homiča....

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 11:17

Ķelnes sieviete

Šķiet,ka arī ''BDz'' kāda interesēs cenzē un izņem komentārus no šī saraksta. Tādu iedomu jau piekopa pie mums Vācijā pirmajās Jaungada dienās.Tauta cieta, nezināja ,ka kādu prātos svarīgāka būs cenzūra.Nožēlojami,ka nav kam uzticēties,kad sāp.

pirms 3 gadiem, 2016.01.14 11:11

Lauku balerīna

Diez kāds šogad būs scenārijs Gada sportistam ? Varbūt tas pats kas vienmēr-pa domes naudu IELU vingrotāji ,balle un galdi. Runāja,ka kultūras pašdarbniekiem bija pašiem jāuzstājas un ballei jāsamet " eiris" un jāpieliek groziņš........... .

pirms 3 gadiem, 2016.01.14 11:28

Vietējās ziņas