Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novada dome izsludinājusi konkursu novada himnas vārdiem 1

Vecumnieku novada pašvaldība izsludinājusi konkursu novada himnas vārdiem, vēstīts pašvaldības mājas lapā www.vecumnieki.lv .Himnā dzejas apjomam jābūt divu līdz piecu vārsmu apmērā, un jāmin Vecumnieku un liliju, kas attēlotas novada ģerbonī, vārdi. Pieteikumus var iesniegt darbadienās līdz 16.aprīlim plkst.16 Vecumnieku novada domē priekšsēdētāja vietniekam Jānim Kalniņam. Dzejas vārsma iesniedzams aizlīmētā aploksnē, uz kuras jānorāda pieteicēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija, ka arī jānorāda, ka tas domāts konkursam «Vecumnieku novada himnas vārdi». Pieteikumus var iesūtīt arī elektroniski, sūtot uz e-pastu jkaln.schonberg@inbox.lv. Visus pieteikumus vērtēs Vecumnieku novada domes izglītības, kultūras un jaunatnes lietu pastāvīgā komiteja, un trīs labākie pieteikumi tiks apbalvoti ar veicināšanas balvām. Pirmās vieta ieguvējs saņems balvu 50 latu apmērā, otrās un trešās vietas ieguvējs saņems veicināšanas balvu 10 latu apmērā. Komiteja var arī neizvirzīt uzvarētāju un pasniegt tikai veicināšanas balvas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

japānis

nesaprotu, kāpēc ar tādām fundamentālām lietām- karogs, ģēŗbonis, himna, jāmāžojas. ne tradīciju ( jaujnajam naovadam), ne kādi plānoti kopīgi pasākumi. ar varu mīļš nevar kļūt. nav bāzes, uz kā himnai rasties.

pirms 8 gadiem, 2010.04.01 09:17

Vietējās ziņas