Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novada dome pasniegs balvas iedzīvotājiem 16

Šogad Vecumnieku novada dome apbalvojumus un atzinības rakstus pasniegs divos datumos. 11. novembrī Lāčplēša dienas pasākumā pasniegs atzinības rakstus, bet 18. novembrī apbalvojumu «Gada cilvēks» un godarakstus.

Kā «Bauskas Dzīvi» informē avoti Vecumnieku novada domē, apbalvojumu «Gada cilvēks» šogad pasniegs diviem Vecumnieku novada domes deputātiem. Tos saņems pūtēju orķestra «Skaistkalne» vadītājs Jānis Kalniņš un Vecumnieku novada mūzikas un mākslas skolas direktore Iveta Lavrinoviča.

Savukārt godarakstus saņems Zigmunds Alekšūns, Aigars Dziļums, Aivars Kārkliņš, Ainars Ķienis, Rihards Melgailis, Lāsma Skābuliņa, Anda Sproģe, Svetlana Vaģele, Vita Vēvere un Irita Vimba.

Alise Barkauska, Vecumnieku novada aabiedrisko attiecību speciāliste, informēja par personām, kas 11. novembrī saņems atzinības rakstus. Tie būs Andris Beinārs, Marija Mišukovska, Evita Caune, Dzintra Polika, Ruta Cinovska, Uldis Saulītis, Olga Černišova-Stūriška, Biruta Seikstule, Jana Diena, Zinaida Sprance, Timurs Dukāts, Dace Stankeviča, Ojārs Imerfrejs, Kārlis Strautnieks, Maruta un Māris Kaminskis, Mārtiņš Šteinalts, Dzintra Kļaviņa, Jānis Troškins, Gunta Kupčiuna, Regīna Ukriņiene, Ivars Letkovskis, Inta Valaškevica, Juris Letkovskis, Saule Vencūniene, Aivars Madlinskis, Sandra Zvirbule un Rita Matuševa.

Vecumnieku novada domes sēdē lēma arī par to, ja atzinības raksta saņēmējs nevar ierasties 11. novembrī uz pasākumu Vecumniekos, tad šo rakstu var pasniegt arī Latvijas simtgadei veltītajos oficiālajos pasākumos pagastos.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

P

Vārdabrāl,vari dot ,kam gribi,bet lielākā daļa Pēteru nedos.Esmu par ģimeni-sieva,vīrs(var arī otrādi)+bērni.

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.09 11:14

Es

Tik nesaprotu vienu, kāpēc būtu jāapbalvo pārvalžu un domes darbinieki, jo pilda taču savus amata pienākumus..plus,saņemot par to algu???

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.09 13:41

!

Darba pienākumus var pildīt ļoti dažādi. Var izdarīt daudz vairāk, nekā par to maksā. Cik maksā tādas lietas kā labsirdība, mīlestība, līdzcietība, u.tt. Lūk tādus cilvēkus ir jāapbalvo. Bet ir tukšpauri ar blondiem matiem, kam tas ir svešs.

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.09 14:13

Pilnīgi anonīms

Gadskārtējā darbinieku godāšana.

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.09 22:52

Jox

Par ko atsevišķi pašvaldības darbinieki saņem atzinības rakstus utt. Kad beigsiet apbalvot paši sevi? Tas pats attiecināms uz "pasaules nabagiem" pedagogiem!

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.10 11:23

pojolītis

Te vietā ir teiciens: "Draugs laiku kavē, "kaut ko dara" un tik slavē".

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.10 12:51

PastNieks

Ko ir paveikušas E.Caune un Dz.Kļaviņa, ka pašvaldības kundzītes saņem atzinības rakstus? Kādus varoņdarbus ir paveikušas mutes brūķētājas V.Vēvere un A.Sproģe? Cerams, ka pasākumā paziņos paveiktos lieldarbus, kas neietilpst amata pienākumos! Par dziedoņiem J.Kalniņu un Lavrinoviču vispār neizteikšos. Paši sevi domes sēdē apstiprina apbalvojumam, par ko saņems prēmiju. Vai te nav darbiņš KNAB?

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.10 18:42

boļševiks

Nē, te ir darbiņš šo liekēžu uzturētājiem, tas ir tautai, kurai viņi godarakstu un prēmiju vietā ir jāmotivē ar pīlādžkoka rungu!

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.11 11:47

P

Jānim Kalniņam tu(zinu)nevari ne ūdeni pienest,ne tualetes papīru pasniegt.

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.12 17:49

N

Šos cilvēkus Atzinības rakstam izvirza pagastu iedzīvotāji.Daudzi nemaz negrib,ka viņus "slavē"

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.11 19:51

...

Palasot komentarus VISPĀR rodas nepatika ,sajūta tāda priekš kam vispār nauda jāmaksā ,lai strādā par brīvu, neviens neko pareizi nedara, tā runga dažam labam rakstitājam pienākas

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.11 20:18

P

Apsveicu Visus Skaistkalnes apbalvotos-strādīgi,centīgi,atsaucīgi darba darītāji.

pirms 5 mēnešiem, 2018.11.12 17:41

Vietējās ziņas