Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja Kalniņa ienākumi pērn - 33 032 eiro 6

Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja Gunta Kalniņa (LRA) ienākumi 2017.gadā bija 33 032 eiro, un lielākā daļa no tiem ir atalgojums domē, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Domes priekšsēdētāja alga domē sasniedza 25 632 eiro, vēl 3885 eiro viņš saņēmis dividendēs savā zemnieku saimniecībā "Gravas", kur guvis arī 3515 eiro ienākumus no saimnieciskās darbības. Ienākumi, kas gūti "Gravās", gada laikā ievērojami samazinājušies - 2016.gadā tie deklarēti 21 667 eiro apmērā.

Kalniņš ir izsniedzis aizdevumu, kura summa 2017.gadā bija teju 7974 eiro. Uzkrājumus domes priekšsēdētājs deklarējis nav.

Kalniņa īpašumā ir vairāki zemesgabali ar ēkām Vecumnieku novadā, viens zemesgabals ir viņa lietošanā, tāpat viņa īpašumā deklarētas vairākas automašīnas, traktori un traktoru piekabes, kravas kastes.

Līdz ar amatiem domē Kalniņš pērn deklarējis arī Latvijas izpilddirektoru asociācijas valdes priekšsēdētāja un Vecumnieku kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes locekļa amatus. Pagājušajā gadā viņš kļuvis arī par Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomes dalībnieku. Krājaizdevu sabiedrībā viņam pieder desmit kapitāldaļas 142 eiro vērtībā, tāpat Kalniņš ir kooperatīvās sabiedrības "Arāji" akciju 6195 eiro vērtībā īpašnieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Nesapratne

Kāpēc tieši viena konkrēta cilvēka ienākumi mums jāzina? Tad dodied ziņu par visiem priekšsēdētājiem!

pirms gada, 2018.04.24 11:50

Jaà

Tāpēc, ka darbs izbarīts slikti, bet alga sanemta tīri pieklājīga.

pirms gada, 2018.04.24 13:02

Godīgie LRA

Apvienība, kura apvieno- atklātākos, godīgākos, dāsnākos cilvēkus uz planētas, urrā, kā sacīt jāsaka, mums var bet , ja citiem ir tad tur, kaut kas nav kārtībā? Paskatijos Bauskas novada LRA deklarācijas , ļoti pat veksmīgas, izņemot Aleksandru, kuram nekā tāda, kur aci aizķert!

pirms gada, 2018.04.24 18:38

Vietējās ziņas