Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novada uzņēmēji nevēlas piedalīties konkursā 4

Vecumnieku tautas namā 23. martā godinās novada pašvaldības rīkotā uzņēmējdarbības konkursa «Gada uzņēmējs 2017» dalībniekus. Tiesa, no gandrīz 50 iedzīvotāju ieteiktajiem komersantiem konkursā piekrituši piedalīties tikai deviņi.

Pagājušajā gadā, kad konkurss notika pirmo reizi, iedzīvotāji ieteica vairāk nekā 30 uzņēmumus, piekrita 11. Šogad – vēl mazāk. Atteikuma iemeslus mēģināja skaidrot viena no pasākuma organizatorēm, Vecumnieku novada domes projektu koordinatore Alīna Žukauska: «Daļa atteikumu nekomentēja nekādā veidā. Citi pamatoja, ka nejūtas pelnījuši dalību šādā konkursā. Ir viedoklis, ka mūsu prasības, ko mēs vēlamies uzzināt no uzņēmumiem, kas piedalās konkursā, atbaida no dalības. Tiesa, tie uzņēmēji, kas izvēlējās iesaistīties, neteica, ka būtu kaut kas sarežģīts.» A. Žukauska atzīst, ka tā ir vilšanās, jo iedzīvotāji bija tiešām aktīvi ar ieteikumiem. Par situāciju runāts, arī tiekoties ar Vecumnieku novada Uzņēmēju biedrību.

Konkursā piedalīsies mājražotāja Agnija Praškeļeviča ar uzņēmumu «Agnijas rotas», SIA «Ābolis», keramiķis Leonīds Kupčs, bioloģiskā piemājas saimniecība «Gravas», zemnieku saimniecība «Bogdani», uzņēmējs Andris Betaks, laivu noma «Lutauši», «Green Road Trips» un SIA «Keefa». Vecumnieku novada dome ielūdz uzņēmējus un interesentus uz konkursa noslēguma pasākumu, lai pateiktos konkursa dalībniekiem par uzņēmējdarbības vides attīstības veicināšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Code

Ja jau maksātu visus nodokļus, tad nebūtu kauns pieteikties. Suns zin ko ēdis!

pirms gada, 2018.03.06 14:57

vai

tu maz tā pa īstam zini kas tas ir maksāt nodokļus.

pirms gada, 2018.03.09 18:52

uzņēmēja

Ko brīnās par mazo aktivitāti,uzņēmēji šajā novadā netiek cienīti,paskatieties to nolikumu,kaut ko sarežģītāku laikam nevarējāt izdomāt ! Domājat ka esam muļķi-neredzam kā tiek tērēta mūsu nodokļu nauda - jauni amati, lielas algas,jaunas mašīnas,budēļi,apdzērušies sportisti ar autobusiem kursē pa Latviju, divi izpilddirektori,pagastu pārvaldēs darbinieki sēž bezdarbībā - nolaižaties uz zemes,kamēr nemainīsies attieksme pret uzņēmēju samaksātajiem nodokļiem, atbalstu negaidiet !

pirms gada, 2018.03.07 12:11

uzņēmējs

Pilnīgi piekrītu. Tos, kuri nodrošina viņiem algu, tur par muļķiem.

pirms gada, 2018.03.07 20:01

Vietējās ziņas