Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novads plāno veidot savu sporta skolu 14

Vecumnieku novada domes sēdē 28. aprīlī deputāti apstiprināja novada tautas un saieta namu nolikumus, noteica maksu par šo iestāžu telpu izmantošanu un citiem pakalpojumiem. Pieņemti arī bibliotēku nolikumi un lietošanas noteikumi, kā arī izskatīti vairāki citi aktuāli jautājumi. Sēdē tika lemts par nepieciešamību novadā izveidot sporta skolu. Risinot jautājumu par tās dibināšanu, deputāti nolēma izveidot darba grupu, kurai līdz 15. maijam jāizstrādā nolikuma projekts, štatu saraksti un gada izdevumu tāme. Darba grupā pieteicies deputāts Jānis Kovals, tajā iesaistīsies arī sporta dzīves organizatori. Lai nepieciešamos līdzekļus varētu iekļaut 2011. gada budžetā, līdz 1. augustam šis projekts jāiesniedz Finanšu ministrijā. Domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka izšķirties par šāda konceptuāla lēmuma pieņemšanu rosinājuši vairāki apstākļi. Bauskas novada sporta skolā ir tikai 89 audzēkņi no Vecumnieku novada, kur skolēnu skaits sasniedz 1100. Savukārt šajā interešu izglītības iestādē darbojas 500 audzēkņu no Bauskas novada 3000 skolēniem, tātad ievērojami lielāks skaits. Reorganizācijas gaitā Bauskas novada pašvaldība nav izšķīrusies Vecumniekiem piešķirt filiāles statusu. Lai sportā ietvertu vairāk novada jaunatnes, nepieciešams veidot pašiem savu interešu izglītības iestādi. Valles vidusskolā arī ir viena sporta skolas grupa, kas piederīga Aizkrauklei. Novada domes priekšsēdētājs uzskata, ka Vecumniekos ir izauguši labi jaunie speciālisti, kuri var strādāt par treneriem. Deputāts Arvīds Zvirbulis piebilda: «Saskaņā ar līgumu nauda Bauskas novada sporta skolai tiek maksāta, bet šīs iestādes darbību Vecumnieku novada pašvaldība ietekmēt nevar.»

Pievieno komentāru

Komentāri 14

novadnieks

Jā ,nu visvarenie Vecumniekos jau nerēķinās ar citiem novada pagastiem!
Strādā jau tikai Plūmes ....Ha-ha-ha!!!

pirms 8 gadiem, 2010.05.17 17:06

vecāks

...Vecumnieki, Vecumnieki ...
...neaizmirstiet ,ka ir Vecumnieku NOVADS arī ar sešām citu pagastu vispārizglītojošām skolām un to skolēniem, sporta skolotājiem un treneriem...
...arī viņi prot un grib sportot un jau to ir darījuši un dara , netikai Vecumnieki...
...sāp dzirdot tikai vienu vārdu...

pirms 8 gadiem, 2010.05.07 15:32

*****nieki

Priecīgus svētkus,Ingucīt iztiksim bez taviem komentāriem..............................................

pirms 8 gadiem, 2010.05.01 16:31

VOVA

Urrā,beidzot tie Vecumnieki aizvācās!!!Sapūstiet ar to savu sētaslīmeņa volejbolu un vieglatlētiku.

pirms 8 gadiem, 2010.05.01 10:16

krīze

Lai jums Vecumniekos viss izdodas-dažos sporta veidos un skolu sacensībās Vecumnieku sportisti uzrāda labākoss rezultātus! sen jau vajadzēja dibināt-nebūtu to visu lamu un kašķu jāciešs:(:(

pirms 8 gadiem, 2010.04.30 10:23

arī sportists

Tiešām Vecumnieki vienreiz nāca pie prāta - ar šādu speciālistu(gan jaunie gan vecie) nedibināt savu sporta skolu tīrais neprāts.Ir gan vieglatlētu gan volejbola speciālsiti, ir ar augstāko izglītību tieši sporta skolotāji u.c. Lai rullē un viss notiks,ka būs grūti, tas nav nekas slikts vai jauns, viss iesākums ir grūts.Bet kādreiz ir jāsāk. Domāju,Ivar,uzņemies mazliet atbildības arī tu.Vēlu visiem Vecumniekiem veiksmi , kaimiņi būs jums atbalstītāji.

pirms 8 gadiem, 2010.04.30 10:04

Sportists

bet kapēc, gan ne, ja Bauska naudiņu saņem, bet kur ta paliek nezin neviens.
Lai veicas.

pirms 8 gadiem, 2010.04.30 09:53

domāju

Rakstā takš teikts, ka Vecumniekos ir pašiem savi speciālisti,kuri var būt gan direktori gan treneri.Un foršākais tas, ka ir jauni čaļi nevis tādas seniores kā B.G.,kuras jau mūs jaunos nesaprot unnegrib saprast. Skaidrs,ka viegli nebūs,bet nevajag biedēt,gan tiks galā,B.G.neuZtrAUCIES!

pirms 8 gadiem, 2010.04.30 08:10

labais

Nu redz no tās ,,labās,, Birutiņas visi mūk projām...vispirms daudzi treneri aizgāja,tagad pat Vecumnieku novads aiziet,jo nevar paciest viņas valdonīgo attieksmi un raksturu!!!Domāju,ka labāk sabiedrībai būtu,ja Biruta pati aizietu!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.04.30 00:24

!? Nu,nu ,nez vai apzināties ,ko tas īsti nozīmē...

pirms 8 gadiem, 2010.04.29 22:31

!!!

šis gan ir labs!
beidzot mums būs sava sporta skola.
prātīgs lēmums!
kas būs direktors???

pirms 8 gadiem, 2010.04.29 19:15

Vietējās ziņas