Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku pašvaldībā apstiprina izpilddirektora vietnieku 16

Vecumnieku novada domes sēdē trešdien, 28. februārī, apstiprināta jauna pašvaldības amatpersona – izpilddirektora vietnieks, kā arī Bārbeles un Stelpes pagasta pārvaldnieki.

Jaunveidotajam amatam tika rīkots atklāts konkurss, kurā no 14 pretendentiem labākos atlasīja trijās kārtās. Balsošanai domē bija izvirzīta Guntara Veismaņa kandidatūra, kura arī saņēma deputātu vairākuma atbalstu, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lauma Kalēja.

Par kandidatūru balsoja desmit deputāti, pret bija pieci. G. Veismanis sevi raksturo kā īstu Vecumnieku iedzīvotāju. Iepriekš strādājis vairākos lielos uzņēmumos – «Grindeks», «Rīgas miesnieks», «Cemex», pašlaik strādā Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, kā arī ir Neatliekamās medicīnas centra padomes loceklis.

G. Veismanis kā jaunais autoceļu pārraugs vēlas uzlabot ceļu kvalitāti novadā. Jaunā amata pildītāja pienākumos būs arī Vecumnieku pagasta teritorijas pārvaldīšana, gādājot par Vecumnieku, Misas un Beibežu ciemu.

Domē ar deviņām balsīm par un sešām pret par Bārbeles pagasta pārvaldnieci ievēlēja Santu Bračku. S. Bračka sola vispirms organizēt tikšanos ar vietējiem iedzīvotājiem, lai uzzinātu ciemata vajadzības un noteiktu svarīgāko darbu sarakstu.

Ar līdzīgu balsojumu par Stelpes pagasta pārvaldes vadītāju apstiprināts Ingars Štelfs. Par kandidatūru balsoja 9, bet pret 6 deputāti. Kandidāts neesot vietējais, tomēr Stelpes pagastu iepazinis biežos apciemojumos. Viņš plāno pārņemt pieredzi no līdzšinējās vadības un iepazīties ar vietējiem, lai iemantotu uzticību.

Abi jaunie pagastu vadītāji amatā stāsies 1. aprīlī. Līdz šim Bārbeles un Stelpes pagastā strādāja Ērika Našeniece un Elmārs Jukonis, kuri nolēmuši doties pensijā. Bārbeles pagasta pārvaldnieka konkursā pieteicās trīs pretendenti, Stelpes – četri.

Diskusijās pirms balsošanas deputāti iebilda pret to, ka katram amatam balsošanai domē bija pieteikti tikai pa vienam kandidātam, jo uzskatīja, ka bija jānodrošina iespēja izvēlēties no plašāka saraksta. Kandidātus vērtēja piecu cilvēku komisija, kurā bija pārstāvēti visi pašvaldībā ievēlētie politiskie spēki.


Pievieno komentāru

Komentāri 16

Dusmīgs susuriņš

Protams. Visi bija iesaistīti, bet seši balsoja pret. Applausi "lielajam" trijniekam par demokrātijas imitēšanas mēğinājumu. Kā jau ierasts - pie mums viss labi, mēs smaidam, dalam puķes un ne velna nesaprotam ko daram. Pieņemam lēmumus, kam ar veselo saprātu mazs sakars. Bezjēdzīgi šķērdējam naudu dēļ savas nevarēšanas, jo ne jau visiem ir dots domas lidojums un plašāks dzīves redzējums. Tam vajag pieredzi, bet vadības pieredze ir un paliek iekš padomijas. Un varbūt vienkārši ir laiks atzīt, ka ir cilvēki, kas lietas redz plašāk, konstruktīvāk, jēgpilnāk? Beidziet sev melot.

pirms gada, 2018.03.01 08:19

Vietējais

Māri! Māki labāk zaudēt un dod iespēju citiem izpausties...

pirms gada, 2018.03.01 22:28

Lapsa Parastā

Man arī rodas neizpratne par to, kas tad biji tie pārējie 13, ja Veismanis ir labākais, atbilstošākais...?!

pirms gada, 2018.03.06 09:47

Jāā

Izskatās ka kāds zaudēs savulaik mākslīgi izveidoto amatu-celu uzraugs .Kā tad tā?

pirms gada, 2018.03.01 09:25

mjāā

Mārtiņš paliks bez darba?

pirms gada, 2018.03.01 10:42

to jāāk

Mārtiņš neko nevar zaudēt, tāds kā viņš var tikai iegūt, laikam domē kādam citam satraukums par amata zaudēšanu ! Lai veicas viņam !

pirms gada, 2018.03.01 11:59

Bārbelietis

Novēlu jums veiksmīgu strādāšanu jaunajos amatos!

pirms gada, 2018.03.01 09:46

Es tikai tā...

Tam Veismanim tas CV nav izdomāts? Tādas darbavietas un pat padomes loceklis NMC, bet google man māk stāstīt vien to, ka šis piestaigā uz teātra pulciņiem...

pirms gada, 2018.03.01 11:18

Tā dīvaini

tik daudz amatos pabijis,visādus darbus darījis,puss pasauli apskrējis un nekur nav bijis labi - tagad atskrēja Vecumniekos Saldābolu, Misu un ceļus glābt ! Sviests ! Tad jau Plēsnieks ir atbilstošāks !

pirms gada, 2018.03.01 12:10

Lapsa Parastā

Bet vai ir zināms, kādus amatus viņš ieņēmis šajos lielajos uzņēmumos? Ja es strādāju Latvijas Bankā par sētnieci, sanāk, ka Vecumnieku novada domē varu strādāt par finanšu nodaļas vadītāju, jo man ir pieredze Latvijas Bankā... pofig, kādā amatā?! Humors gatavais :D

pirms gada, 2018.03.06 09:51

puķīte

Skat, kā Aigiņa par mūsu naudiņu puķītes arī sagādājusi! Vai pati nesaprot, ka daļa no šī pasākuma ir viņas pašas nespēja?
Ļoti pārliecināti par uzvarām! Iedzīvotāji šobrīd nav nekas, līdz vēlēšanām vēl tālu!

pirms gada, 2018.03.01 12:39

secinājums

Nu tā būtu laiks sākt domāt par vietnieku šim tikko izraudzītajam ērglim, jo nekāda dižā sajēga par ieshēmoto amatu šim nav.

pirms gada, 2018.03.01 13:30

ja

jau atrasti izpilddirektori tad interesanti zināt Saldābola,Kovals un citi naudas tērētāji vai piemēram G.Kalniņš atteiksies no savas algas.Interesanti zināt kāds viedoklis šajā jautājumā ir vidējam lumpenim vēlētājam nodokļu maksātājam.

pirms gada, 2018.03.01 14:07

dakters aikāsāp

daži sēdes dalībnieki izsaktās slimi!

pirms gada, 2018.03.01 18:43

Mārīte

Vecumnieku domē tāda jocīga situācija sāk veidoties visus jaunos amatus kā arī jaunie pārvaldnieki ir Kovala kunga tuvu pietuvināti vai arī partijas biedri. Vai tad Gunta partija galīgi sāk zaudēt pozīcijas un sava vārda nemaz nav vai arī ir ļoti liels respekts pret datorspēļu virtuozu Kovala kungu

pirms gada, 2018.03.01 20:34

Vietējās ziņas