Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku pašvaldība sadarbosies ar Biržu rajonu 2

Lietuvas pierobežas pilsētā Biržos, pils un muzeja kompleksa arsenāla ēkas konferenču zālē, pagājušajā nedēļā, 30. jūnijā, tikās Biržu rajona pašvaldības un Vecumnieku novada domes vadītāji un speciālisti, informē vecumnieki.lv.

Vecumnieku novada pašvaldību pārstāvēja priekšsēdētājs Rihards Melgailis, priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals, attīstības nodaļas vadītāja Dace Šileika, finanšu nodaļas vadītāja Gita Skribāne un Skaistkalnes pagasta muzeja «Novadnieki» vadītāja Laima Indriķe.

Viesus sveica Biržu rajona pašvaldības mērs Valdemārs Vaļkūns. Tikšanās laikā tika prezentētas abas draugu pašvaldības, apspriesta turpmākā sadarbība un kopīgu projektu izstrāde.

Abu pašvaldību vadītāji parakstīja nodomu protokolu par turpmāko sadarbību. Puses vienojās par iespējamo sadarbību kultūras daudzveidības attīstībā; sociālo, profesionālo, kultūras, izglītības, kā arī jauniešu sadarbību un pieredzes apmaiņu; tūrisma produktu, kas saistīti ar vietējo kultūras un dabas mantojumu, saglabāšanu, attīstību un atpazīstamības veicināšanu; infrastruktūras attīstības veicināšanu; pieredzes apmaiņu Eiropas Savienības un citu projektu apguvē; starptautisko iniciatīvu abpusēju atbalstīšanu un ar to saistītās pieredzes apmaiņu.

Šis ir pagaidām vienīgais nodomu protokols par sadarbību, ko Vecumnieku novada domes vadība parakstījusi ar kādu pašvaldību ārpus Latvijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ezis

Par to cik tas ir "svarīgi" pašiem Vecumnieku pašvaldībā liecina "unikāli" izsmeļošais raksts Vecumnieku mājas lapā. Nebūtu vispār neko rakstījuši, ja jau tāds skaitās " pī ārs".

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 17:52

Vietējās ziņas