Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku tautas namam jauna vadītāja 7

Vecumnieku tautas namam kopš 8. februāra ir jauna vadītāja – Jana Juste amatā stājusies pēc pašvaldības rīkotā konkursa noslēguma.

J. Juste «Bauskas Dzīvei» atzīst, ka laiks jaunajā darbā sācies saspringti – jau šonedēļ ir lielais Meteņu sarīkojums, tāpēc darāmā ir daudz. «Man jaunais amats ir lieliska iespēja. Kaut arī Vecumnieki nav mana dzimtā puse, tā ir laba vieta, kur piepildīt manas idejas, ieceres un radošo garu,» pauž jaunā vadītāja.

Jana nāk no Ciemupes Ogresgala pagastā, pirms tam dzīvojusi Jaunjelgavas pusē. «Esmu beigusi Jēkabpils Valsts ģimnāziju, Kultūras akadēmijā mācos audiovizuālās un skatuves mākslas producēšanu. Esmu strādājusi daudzos projektos, pasākumu rīkošanā piedalos kopš vidusskolas. Kā pašdarbniece esmu dziedājusi un dejojusi, man tas ļoti patīk,» pieredzi raksturo J. Juste.

Vecumniekos J. Juste plāno turpināt iepriekšējās vadītājas Agritas Laudurgas sākto pasākumu ciklu, kas gadam jau saplānots. «Mans mērķis ir nodrošināt Vecumniekus ar pilnvērtīgiem kultūras sarīkojumiem. Idejas man ir, vērtēšu, kur ko var pielikt. Turpināsies simtgades filmu demonstrēšana, iecerētas vairākas teātra izrādes. Jaunajā darbavietā mani uzņēma ļoti laipni, jūtos gaidīta un pieņemta,» saka jaunā vadītāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Tagad skaidrs

Labi, ka ielikta šāda informācija, citādāk Vecumnieku novada iedzīvotāji nezin, kas tagad vada tautas namu. Jāpārtiek no baumām.Lai veicas jaunajai darbiniecei !

pirms gada, 2018.02.12 20:21

Informē

Tāpat kā ar ielu nosaukumu maiņu. Uzzini tik tad, kad ielu norādes tiek uzstādītas. Bet nu provinces centram tas ir normāli.

pirms gada, 2018.02.12 21:39

Sieva

Jā, Vecumnieku mājas lapā neko tādu neatradu.

pirms gada, 2018.02.12 23:37

To sieva

Mājas lapā viss ir atrodams: http://vecumnieki.lv/kultura/tautas-nami/vecumnieku-tautas-nams

pirms gada, 2018.02.13 07:59

To - to sieva

Darīt man nav ko - katru dienu sīki smalki dizpilsētas Vecumnieku mājaslapu izšķirstīt - kurā stūrīti nez tagad būs iebāzuši svarīgāko informāciju. Tādai info ir jābūt pirmajā lapā. Prioritātes neņem vērā ne mājaslapā,ne domē:(

pirms gada, 2018.02.13 16:45

To to to

Jā, ko kautrējās? Šitādu sejiņu pat uz pirmā vāka var likt....

pirms gada, 2018.02.13 17:13

Vietējās ziņas