Vecumnieku volejbolistu uzvaras gājiens turpinās

Latvijas Volejbola federācijas Nacionālās 1. līgas čempionātā janvārī teicami turpina spēlēt volejbola kluba (VK) «Vecumnieki» volejbolisti, kuri izcīnījuši ceturto uzvaru pēc kārtas.

Turnīra otro apli Vecumnieku novada komanda sākusi perfekti – četrās cīņās četri panākumi pret komandām, kuras «uz papīra» ir līdzvērtīgas vai pat spēcīgākas.

Ceturtais panākums gūts sestdien, 27. janvārī, spēlējot savās mājās Misas vidusskolas sporta zālē, kur ar 3:1 pieveikti komandas «Cēsis» volejbolisti. Cēsnieki pirms cīņas tabulā bija vienu pozīciju augstāk – ceturtā vietā.

Laukuma saimnieki lieliski aizvadīja cīņas pirmos divus setus, uzvarot ar 25:21 un 25:28. Neliels atslābums Vecumnieku novada spēlētājiem iestājās trešajā setā, kurā viesi uzvarēja ļoti pārliecinoši – 14:25. Meistarība labāka un nervi spēcīgāki šoreiz izrādījās mājiniekiem, kuri spēles ceturtajā setā stresainā cīņas galotnē uzvarēja ar 25:23, visā duelī svinot uzvaru ar 3:1.

Laukuma saimnieku komandas sastāvā laukumā devās visi desmit spēlei pieteiktie sportisti. No viņiem rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Armands Grudulis, bet pa 12 katram – Oskaram Lisovskim un Kasparam Kaverskim. Rolands Plēsnieks iespēja 11 punktus, savukārt Uģis Eglītis desmit. Trīs punkti Jāņa Zadovska kontā, pa diviem katram – Visvaldim Janelim un Jānim Krēmeram, bet viens punkts Naura Artimoviča kontā.

VK «Vecumnieki» ar 17 punktiem ir rekordaugstajā trešajā vietā čempionātā. Mūsējie uzvarējuši sešas no desmit spēlēm. Nākamā cīņa Vecumnieku novada komandai 3. februārī viesos pret turnīra vicelīderi VK «Ozolnieki» vienību, kurai pirmajā aplī «Vecumnieki» zaudēja ar 2:3.